Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Okrem Janasa a Smatanu ohlásil kandidatúru na primátora Považskej Bystrice aj Lukáš Pavlík - VZDOR, strana práce

Okrem Janasa a Smatanu ohlásil kandidatúru na primátora Považskej Bystrice aj Lukáš Pavlík - VZDOR, strana práce

Autor: redakcia Poslední změna: Pondělí 22.09.2014 10:50
[2014-09-22] Informáciu sme na šli na webovej stránke www.volitnestaci.sk a potvrdzuje ju aj Lukáš Pavlík na svojom facebookovom profile.
Okrem Janasa a Smatanu ohlásil kandidatúru na primátora Považskej Bystrice aj Lukáš Pavlík - VZDOR, strana práce

VZDOR - strana práce

 

Zdroj: http://volitnestaci.sk/o-nas/volit_nestaci/za-vzdor-stranu-prace-zabojuje-o-post-primatora-povazskej-bystrice-30-rocny-inzinier-lukas-pavlik

 

Za VZDOR – stranu práce zabojuje o post primátora Považskej Bystrice 30 ročný inžinier Lukáš Pavlík

  • Posted On: 18th september 2014

 

Za VZDOR – stranu práce zabojuje o post primátora Považskej Bystrice 30 ročný inžinier Lukáš Pavlík

 

Lukáš Pavlík ako alternatíva voči doterajšiemu primátorovi Karolovi Janasovi zo strany SMED – SD. Takúto ponuku občanom mesta Považská Bystrica ponúka v komunálnych voľbách VZDOR – strana práce. Kandidátka bola dnes podaná na príslušnom Mestskom úrade.

Lukáš Pavlík je politický aktivista bez členstva v strane. „S myšlienkami VZDOR – strany práce sympatizujem a rozhodol sa prijať ponuku kandidovať. Chcem v kampani, ale aj ako primátor otvoriť témy ktoré sa dotýkajú nás všetkých obyvateľov mesta, no nik ich nerieši.“

Tridsať ročný inžinier, pracujúci ako konštruktér leteckých motorov sa v poslednom čase zviditeľnil realizáciou zbierok pomoci pre obete občianskej vojny na Ukrajine v Považskobystrickom regióne.

VZDOR – strana práce predstavila aj kandidátov na primátorov mesta Čadca a Ružomberok. Na post primátora Čadce opätovne kandiduje 60 ročný úradník Ivan Čavajda a v Ružomberku zabojuje 34 ročný zamestnanec spoločnosti KIA – Richard Letko.

V Humennom strana podporí na post primátora bývalého poslanca NR SR Ivana Hoptu na post primátora.

Volebná kampaň bude realizovaná cez billboardy, letákovú kampaň a osobne v rozhovoroch s občanmi. Všetci kandidáti si budú kampaň hradiť prevažne sami, čiastočne ich podporí stranícka pokladnica.

VZDOR – strana práce


 

Anonym píše:
Pondělí 22.09.2014 13:19
Konštruktér leteckých motorov -kde?
Mal som dojem, že tieto aktivity v SR padli.
Budem rád, keď ma niekto uvedie so správneho obrazu!
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice píše:
Pondělí 22.09.2014 14:35
Osobne som zvedavý na víziu, ktorú nám súdruh ponúkne.
Karči
Karči píše:
Pondělí 22.09.2014 21:53
Pán Zvědelík, ako ex člen SNS, KSS a SMER a iných, kde už pochopili, že ste ńemocný a verím, sa už aj liečite, nechajte zdravú populáciu žiť....
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice píše:
Pondělí 22.09.2014 23:20
S komunistami obvykle nediskutujem, ale potvrdzujem svoje členstvo v KSS, kde som vstúpil v mladom veku a pôsobil od novembra 2010 do zhruba apríla či mája 2012. V tom období som ešte nemal utvorený stály politický obzor a bol som náchylný prikloniť sa na stranu ľavicovo-socialistického populizmu, ba skôr útopizmu. Teraz však viem, že cestou pre našu spoločnosť nie je komunistický socializmus, ba skôr záhubou. Neviem ale odkiaľ máte informácie o mojom údajnom členstve v SNS. Môžem Vás ubezpečiť, že som nikdy nebol členom SNS. Vy to ale veľmi dobre viete a z toho dôvodu Vás považujem za obyčajného klamára. Ale nečudujem sa tomu, že klamete. Klamstvo je totiž hlavnou pracovnou metódou Vás komunistov.
Karči
Karči píše:
Úterý 23.09.2014 08:20
Teraz ste ma pobavil, že ja som komunista :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ja sa pocikám od smiechu :-) že v mladom veku :-) A teraz ste inak v akej strane? Nech sa pobavíme všetcia :-)
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice píše:
Úterý 23.09.2014 09:34
Pravda, teraz si hovoríte Vzdor, pretože správne uvažujete, že pod hlavičkou komunistickej strany by ste nikdy neprerazili. Sklamem Vás, neprerazíte ani pod hlavičkou akéhosi Vzdor-u. Stačí, aby vaši predáci otvorili ústa a už každý vie, kadiaľ fúka vietor.
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice píše:
Středa 24.09.2014 12:40
Rád by som uviedol veci na správnu mieru a redigoval svoj pôvodný omyl, pretože v KSS som pôsobil nie od novembra 2010, ale od 7. novembra 2008 do jari 2010.
Pavel
Pavel píše:
Středa 24.09.2014 13:52
Pavlík má môj hlas! Tu už pomôže iba všetkým zatočiť krkom. VZDOR sledujem aj na Facebooku a kliknite si na myšlienky, ktoré tu nik, ani pán Smatana nevysloví. Oni idú na podstatu problémov. Samozrejme, nie som naivný, nedokážu zmeniť systém keď sme v NATO, ale aspoň sa ľudia zamyslia a dajú trocha dokopy aby sa tie nenažrané oligarchistické sv** začali báť, lebo ešte nie je koniec a ľahko prídu o svoje majetky!
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice
Filip Zvědělík, občan a budúci mešťanosta Považskej Bystrice píše:
Středa 24.09.2014 17:39
Deti s neomarxistickými myšlienkami, ktoré sa hrajú na veľkú politiku, nikomu krútiť krkom nebudú. Sú to obyčajní gágaji, táraji a prďúsi, snažiaci sa opätovne prebrať k životu moloch, ktorý na plnej čiare zlyhal. Čiastkovo mal možno určité úspechy, avšak v konečnom dôsledku skončil celý proces socializmu v úplnom krachu. 90. roky - to je vizitka komunistov.
 „TOP SECRET“
„TOP SECRET“ píše:
Sobota 04.10.2014 20:52
Civilizácia cieľavedome zmenila významy hodnôt aj zámenou alebo zmenou významov slov a názvov. Stalo sa tak do takej miery, že dnes už málokto naozaj rozlíši aj základné rozdiely, ktoré v dávnych časom boli zrejmé všetkým. Strata pôvodných hodnôt – kultúry – bola nahradená systémom, ktorý presmeroval všetky toky energie v spoločnosti tak, že biele sa stalo čiernym a naopak. Ten kto pracuje nemá nič ale naopak, čím menej niekto tvorí hodnoty tým viac – na úkor tých čo tvoria hodnoty – materiálne dosiahne

VLÁDA JE VŽDY V PROSPECH VLÁDNUCICH,
NA NÁKLADY TÝCH, KTORÝM VLÁDNE.
MUDRCOV, KTORÍ TOTO POZORUJÚ STÁLE ZNEPOKOJUJE OTÁZKA:
PREČO TEN, KTO JE NAJSCHOPNEJŠÍ UCHOPIŤ MOC
NIE JE NIKDY TEN, KTO JE NAJHODNEJŠÍ VLÁDNUŤ?
Anonym píše:
Sobota 04.10.2014 17:21
ja tam čítam že Pavlík nie je komunista, je tam napísané "politický aktivista bez členstva v strane" či sa mýlim?! poznáte ho ?
Anonym píše:
Sobota 04.10.2014 17:37
Komunistu nerobí členstvo v strane, ale názory. Kto chce "znárodňovať" súkromný majetok, je komunista.
Anonym píše:
Sobota 04.10.2014 21:58
Čo sa ukradlo, to ešte nie súkromný majetok!
Súkromný majetok, je to, čo si vybuduješ svojou prácou a vlastným umom blbečku.
Anonym píše:
Neděle 05.10.2014 00:47
Súkromný majetok je aj to, čo kúpiš - hoci pod cenou, zdedíš, vyhráš v lotérii, vydržíš, vydražíš, dostaneš darované... blbečku.
Anonym píše:
Neděle 05.10.2014 07:41
Čo ukradneš, nikdy nebude tvoje. A spôsob zlodejstva si môžeš nazývať ako chceš, blbečku.
Anonym píše:
Neděle 05.10.2014 10:44
Už ti rozumiem, blbečku. O tom, čo je ukradnuté a čo nie, chceš rozhodovať ty, prípadne s tvojimi súdruhmi, a nazývať to budete "ľud rozhodol". Pretože žiadny súd by dnes privatizéra neodsúdil za krádež, či sa nám to páči alebo nie.
„TOP SECRET“
„TOP SECRET“ píše:
Neděle 05.10.2014 13:26
Kořeny komunismu
Ideologický základ pro naplánování a realizaci bolševického převratu tvoří komunismus. Kde se však myšlenka komunismu vzala? Zakladatelé první internacionály měli být inspirováni Adamem Weishauptem - vůdcem řádu svobodných zednářů, nazývaném „ilumináti“. Tento hebrejec a bývalý jezuita založil tajné hnutí, jehož účel spočíval v ovládnutí a infiltraci procesu vedoucího k Francouzské revoluci tak, aby půda byla připravena na budoucí triumf komunismu. Už od počátku vystupovali jako mecenáši kominterny Rothschildové.
Z oslabených národů Evropy a Ruska měla vzejít upevněná sionistická moc usilující o světovládu.
Britský premiér Benjamin Disraeli podporovaný baronem Rothschildem předpověděl první komunistickou revoluci roku 1848 čtyři roky předtím. Ve svém románu Coningsby jeho židovský hrdina prohlašuje: „Mohutná revoluce, která se v tuto chvíli v Německu již připravuje… a o níž se v Anglii dodnes tak málo ví, dozrává pod výhradním vedením Židů, kteří mají dnes téměř monopol na všechny profesorské katedry v Německu… Vidíš tedy sám, můj milý Coningsby, že svět je ovládán úplně jinými lidmi, než si myslí ti, kdož nemohou nahlížet za kulisy.“
 
Podíl Karla Marxe (Mordechai Marx Levy) na idejích komunismu byl zcela marginální. Jako člen jedné z pomocných organizací Rothschildových iluminátů - Spolku spravedlivých získal v roce 1847 pověření vypracovat kompilát už dříve formulovaných paradigmat pod názvem Komunistický manifest. Ovšem trvalo ještě dvacet let, než se začal se spisem identifikovat jako autor. Myšlenky Manifestu nepocházely z jeho hlavy a on sám hrál pouze „marketingovou“ roli, jak bychom řekli dnes. Ostatně řada historiků už dávno konstatovala, že Manifest pouze selektoval ideje ze spisů Adama Weishaupta a jeho žáka Clintona Roosevelta…
pre blbečka
pre blbečka píše:
Pondělí 06.10.2014 09:34
Milý Blbečku, to že žiadny súd by dodnes privatizéra neodsúdil za krádež nie je otázka spravodlivosti, ale otázka žalostného stavu dnešnej spoločnosti a jej stavu súdnictva.
To ale nič nemení na tom, že zlodejina zostane zlodejinou, aj keď podla "právneho" názoru zlodejov že v "v súlade so zákonom". Chápeš môj???? :)
Najväčšie zlodejiny prebiehali asi takto:
http://www.poslednykriziak.sk/[…]/


http://www.poslednykriziak.sk/[…]/

« září 2021 »
září
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359