Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / TJ Slovan Milochov / Pozemky pod futbalovým ihriskom v Milochove: Vodohospodársky podnik zvoláva pracovné stretnutie

Pozemky pod futbalovým ihriskom v Milochove: Vodohospodársky podnik zvoláva pracovné stretnutie

Autor: TJ Slovan Milochov Poslední změna: Sobota 04.09.2010 16:42
Dňa 7. 9. 2010 o 9.30 v Nimnici sa bude konať pracovné stretnutie, týkajúce sa problému nájmu pozemkov pod futbalovým ihriskom v mestskej časti Milochov, ktoré sú v správe Slovenského vodohospodárskeho podniku. Na stretnutie je pozvané aj občianske združenie Centrum mladých olympionikov. Konečne teda bude mať verejnosť aj médiá šancu spýtať sa ho, koľko má členov, koľko z nich je mladých a kedy sa chcú prepracovať na olympijské hry. Zástupcovia našej telovýchovnej jednoty, ktorá chce zachovať verejný prístup na tieto pozemky, tam samozrejme budú tiež.
Pozemky pod futbalovým ihriskom v Milochove: Vodohospodársky podnik zvoláva pracovné stretnutie

Kliknutím pozvánku zväčšíte

Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 16:40
Debil si nedá povedať nikdy, až kým sa nepopáli na vlastnej koži...
Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 16:43
ps. aby si nam rozumel j., nevzdychame nad st. ale nad tebou
smilan
smilan píše:
Sobota 04.09.2010 18:25
Hviezda súdu! K Zemi sa blíži súd! Jeho priebeh bude závisieť od postoja ľudí. Od toho, nakoľko vo svojom živote stoja alebo nestoja v súlade so Zákonmi stvorenia, čiže v súlade s Božou Vôľou! Čím väčší bude totiž tento súlad, tým menšie negatívne dôsledky bude mať pre našu civilizáciu postupné približovanie sa hviezdy súdu. Viac sa dozviete na: http://milans.blog.sk/detai[…]a15572a201d94b446894dd880b8
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 13:14
Ty, Šupa, to bude šupa!
Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 19:13
Alebo zostanú zalezené doma, aby sa dôležitý inzerent nenahneval?
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 10:44
Inzerent Stacho včera vydával dievku, hádam si dá niekoľko dní pokoj.
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 12:24
preto sú vyhrážky dvojsečná zbraň!
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 12:39
A B Y N E P R I S L A Z I A D N A
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 13:23
ja som z Milochova ale kaslem na to, mne to za TO nestoji ja tam nepojdem a nemali by ste ist ani vy, dobre vam radim..
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 13:30
si z Milochova - kašleš na To, aj tak sa dá....
väčšinou však takíto ľudia iba hundrú, ale nepriložia ruku k dielu....
alebo kritizujú...
jedno mi však nie je vôbec jasné, že keď Ti je to jedno - načo si sem písal ?
nechápem.....
ale máš na to samozrejme právo....
ale aj tak nechápem.....
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 14:22
To je stále ten istý autor. Píše rovnakú schému. Začne: "mne je to jedno", alebo "nemám na tom žiadny záujem", "tiež som z Tŕstia/MIlochova/Orlového/úradu...".

Pokračuje: Harva / Stachana / Janasa síce nemusím... ALE

Pokračovanie 2: dáva ľuďom robotu/ jeho kritici mu len závidia/ aspoň vyčistí ten pozemok/

Záver: nechoďte, nepíšte, nestarajte sa, len si narobíte problémy... najlepšie keby ste hneď po prečítaní toho príspevku vypli počítač a išli sa nadrbať do krčmy, tam vás potrebujeem mať.
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 20:21
ten pán chcel poukázať na slovíčko, že "TO" nikomu nestojí za to
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 19:57
Ako vydno boss si objedná televíziu dá avízo svojim ľuďom a potom nepríde skoro nikto.
Svojho času takto reagoval Harvánek v Tŕsti.
Poslal nemenovanú televíziu na verejné zasadnutie a záznam potom posielal podnikateľom po celej Pružinskej doline,kto čo hovoril na zasadnutí.
Samozrejme tí čo mali informácie o tejto jeho akcii tak na zasadnutie neprišli.
Proste Harvankovi každý zobe z ruky, alebo sa bojí o svoje živobitie.
Musím povedať že ani ja som nebol na tomto zasadnutí lebo Harvánek dokaže likvidovať ľudské osudy-preňho sú to len čísla v jeho štatistike.
Najlepšie by to vedeli povedať Tí ktorí sa mu postavili do cesty unás v Tŕstí.
Pokiaľ štát nezakročí-je to len boj s veternými mlynmi.
Preto nie každý máme odvahu postaviť sa takýmto "Obludám" v ľudskej tvári.
 Ale ja sa držím " Božie mlyni melú pomali ale isto"
Tie veru nezabudnú na nikoho-hoci niektorí z nás si to myslia.
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 22:29
Áno dosť silný je len štát. A štát už začal konať. Preto teraz Povodie zúfalo zvoláva verejné stretnutia. Nezvolal to Stacho, ale vodári, ktorých dostal do maléru. Starého riaditeľa to stálo miesto, nový ide čistiť.
Treba to dotiahnuť. A podať ďalšie oznámenia, na každého úradníka čo porušil. Oni potom začnú spievať, na svojich š=éfov. Tak to chodí.
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 23:24
Ty chytrák, ty vieš ako to chodí. Tak prídi, tešíme sa na teba.
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 04:23
Odvolali riditela vieš o tom niečo bližie ?? To ma zaujíma.
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 13:32
ej veru, ku tomuto problému si Boss televíziu nevolal....ani predtým....keby si poznal ku tomuto problému viac, tak by si vedel...
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 20:31
 CI SA TAM UKAZE CTENY PAN AUTOR TEJTO STRANKY - TEN HRDINA, KTORY TU VSETKO O TEJTO KAUZE ZVEREJNUJE...CI SA TERAZ POSTAVY DO PRVEJ LINIE ABY ZBIERAL INFO Z PRVEJ RUKY...SOM ZVEDAVY, CI MA NA TO GULE, ALEBO SA LEN SCHOVAVA ZA VAS VSETKYCH...
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 20:38
Nebud smiešny, ved je jasné, že len nahovára týchto úbožiakov, aby tu naňho nakydali čo sa dá a išli sa tam s ním hádať a sťažovať sa...takže on zostane schovatý za PC a odnese si to len niekto z nich... "HRDINA"
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 20:46
Ahaaaa - jasné, už mi je to jasné. Ďakujem vám dvom za to, že ste mi otvorili oči, ani ja už v tomto veru nebudem nič robiť. Aspoň nie verejne pod svojim menom aj keď tam mám pozemok. Kašlem na to a radšej dám od toho ruky preč. Už len anonymne. Ešte raz ďakujem.
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 22:13
prečo by ti mal ísť ktokoľvek zachraňovať pozemok za tvojím milochovským zadkom?
Anonym píše:
Pondělí 06.09.2010 21:44
"TJ Milochov" je autor tejto stránky? Som si myslel že na túto stránku píšu viacerí autori, že nemá len jedného autora.
Anonym píše:
Úterý 07.09.2010 21:38
Viete ludia, najzaujimavejsia vec je ta, ze ked pojdete za pravdou a spytate sa ludi, ktori byvaju pri tych pozemkoch a ludi, ktorych sa to tyka, prezradia vam, ze oni tie pozemky chceli rozpredat a na nejake decka a ihrisko sa chceli samozrejme vys.... Len Stahco ich predbehol a bol prvy, to ich najviac stve. A ta uboha reportaz s detmi, to bola len totalna fraska. Ludia, ked chcete pravdu, nezistite ju na internete, chodte do Milochova a realne sa porozravajte s tymi ludmi......uvidite, ze veci niekedy nie su take, ako sa zdaju......Vsak Milochovci.....
Anonym píše:
Úterý 07.09.2010 22:23
no ty si asi nebol v Milochove však ???? lebo inak by si takto nerozprával ...
Anonym píše:
Středa 08.09.2010 08:03
Presne tak, keď chce človek poznať pravdu nemôže sa spoliehať len na internet. Ak sa človek porozpráva s Milochovcami zistí aká je realita - po tom čo ich na chvíľu prestal "trápiť" miestny boss Zúbek, objavil sa vzápätí "príma" olympijský spolok. Do toho ešte nejaké miestne pozemkové spory a výsledok: deti, DHZ a športovci ťahajú za kratší koniec lana.
Jadrom problému je však skutočnosť, že pozemok pod ihriskom je majetkovo nevysporiadaný a tak sa neustále vytvára priestor na rôzne machinácie a špekulácie. A pritom stačilo len málo - aby samospráva "načúvala" potrebám svojich občanov a ihrisko vysporiadala. To však nie je také efektné ako "otvárať" nové ihriská s umelým povrchom slávnostným výkopom, ani sa na tom nemôže nabaliť nejaká spriaznená firma, tak načo sa snažiť, veď o občana ide až v poslednom rade a len raz za 4 roky...
Tak nás neprekvapí, že to neurobil ani Lackovič, ani terajšie vedenie mesta.
Otázka na záver: príde aj Milochov o "svoje" ihrisko ako iné "prímestské" časti ako napr. Považská Teplá ...
Anonym píše:
Středa 08.09.2010 13:50
Pozemky v Milochove - združenie reaguje
K pozemkom v Milochove sa vyjadrilo aj združenie Centrum mladých olympionikov. Stanovisko nám zaslala jeho predsedníčka Katarína Babincová.

Čo plánuje združenie vytvoriť na pozemku, ktorý má v prenájme od vodohospodárov a v akom časovom horizonte?

- Celý zámer s uvedeným pozemkom je verejne prístupný, nakoľko už v roku 2009 bol spracovaný projekt na uvedenú lokalitu a v súčasnosti prebieha k uvedenej záležitosti územné konanie.

Z akých financií plánuje uskutočniť združenie svoje zámery, bude sa uchádzať o eurofondy a ak áno, máte vypracovaný nejaký projekt?

- V rámci spracovaného projektu je úvaha kombinácie finančných prostriedkov od členov združenia, sponzorov a prostriedkov eurofondov. Predpokladom získania prostriedkov z eurofondov je práve schválenie spracovanej projektovej dokumentácie.

Obyvatelia Milochova tvrdia, že prišli so zámerom zachovania ihriska pre hasičov a futbalistov skôr ako vy a svojím zámerom ste im skrížili ich zámery, o ktoré sa snažia už dlhšie. Vedeli ste o tom, keď ste vstúpili do jednania s vodohospodármi? Ste ochotní dohodnúť sa nejako? Vedeli ste o tom, že po oplotení budú mať hasiči problémy prístupom k vode v prípade požiaru?

- O predmetný priestor sme sa začali zaujímať už začiatkom roku 2009, nakoľko bol dlhoročne nevyužívaný, nepokosený. Nájomná zmluva so ŠVP bola uzatvorená už v roku 2009, neskôr len spresnená o geodetické zameranie. Telovýchovná jednota Slovan vznikla o rok neskôr po prejavení nášho záujmu. Tvrdenia o požiarnikoch sú pre ľudí znalých miestnych pomerov nezmyslom. V prípade požiaru by požiarnici určite odtiaľto vodu nečerpali, nakoľko by sa požiarnym autom pod železničný podjazd nedostali, vodu by brali z kratšej vzdialenosti na inom prístupnom mieste.

Koľko platí vaše združenie za prenájom pozemku na rok a koľko je to na meter štvorcový?

- Ekonomické aspekty prenájmu nemáme kompetenciu zverejňovať, nakoľko sa jedná o dvojstranný zmluvný vzťah a taktiež to považujeme za bezpredmetné.

Akú prístupovú cestu chcete používať pre to, aby ste sa dostali na pozemky, kde budete uskutočňovať svoje zámery? Tá, čo tam je, ide po súkromných pozemkoch a súkromní vlastníci tvrdia, že ak sa nemá používať ako prístup k ihrisku pre futbalistov a hasičov, oplotia si svoje pozemky.

- Vaša otázka vyplýva z neznalosti konkrétnej situácie. Prístupová cesta bola vytvorená a využívaná majiteľmi pred mnohými rokmi. Pre vašu informáciu uvádzame, že predmetná prístupová cesta sa nachádza aj na pozemkoch, ktoré sú vo vlastníctve nášho občianskeho združenia.

Zatiaľ ste pozemok oplotili. Vlastníci súkromných pozemkov tvrdia, že používate ich pozemky bez ich súhlasu. Ľudia, ktorí boli od vás vymerať parcelu pred výstavbou plota, nevedeli naozaj, po akých pozemkoch sa pohybujú s technikou a že používajú súkromné? Mali ste súhlas vlastníkov pozemkov, ktoré ste používali?

- Vaše tvrdenie nie je pravdivé. Nezaznamenali sme žiadny problém s reálnymi vlastníkmi susedných pozemkov. Ak máte na mysli dokument spísaný niekoľkými (cca16) občanmi Milochova zo dňa 22. 7. 2010, ani jeden podľa oficiálnych dokumentov nie je vlastník predmetných susedných nehnuteľností. Určite by vznikla kuriózna situácia, keby sme si všetci vlastníci prístupovú cestu na pozemky oplotili... Za naše občianske združenie môžem zodpovedne prehlásiť, že toto nemáme v úmysle, nakoľko by sme zamedzili prístup k nehnuteľnostiam, ktoré sú vybudované smerom do Púchova od nášho pozemku. Predpokladám, že tak isto budú so zdravým rozumom postupovať i majitelia susedných pozemkov.

Dávalo Vaše združenie robiť geometrický plán a postaralo sa o nový zápis parciel, ktoré máte v prenájme od vodohospodárov, do katastra? Prečo to bolo potrebné urobiť?

- Predpokladom úspešnosti realizácie projektu bolo vyprofilovanie právnych vzťahov v súlade s platnou legislatívou.

Bude areál, ktorý ste si oplotili, prístupný verejnosti?

- Vybudovaný areál bude majetkom občianskeho združenia. Vzťahy s okolím sa budú riešiť v súlade s platnou legislatívou. Pokiaľ bude mesto Považská Bystrica participovať na výstavbe uvedeného areálu a bude mať takúto podmienku, tak ju budeme samozrejme rešpektovať.

Koľko členov má vaše občianske združenie a mohli by do neho vstúpiť aj obyvatelia Milochova, aby sa zosúladili zámery a neboli konflikty v tejto lokalite? Ak áno, na koho sa majú obrátiť?

- Naše občianske združenie má niekoľko desiatok členov. V prípade, že má ktokoľvek záujem zapojiť sa finančne do tohto projektu, je vítaný medzi členmi občianskeho združenia . Nemáme záujem o parazitov, ktorí by chceli profitovať z práce a financií členov združenia. V tejto záležitosti sa záujemcovia o samotný projekt a členstvo v našom občianskom združení môžu svoje žiadosti o členstvo zaslať na adresu občianskeho združenia k rukám predsedu. Celá kauza vznikla stretnutím primátora s občanmi, kde bez relevantných podkladov dal verejný prísľub občanom Milochova na podporu ich požiadaviek (veľkorozmerové futbalové ihrisko), pričom tento zámer je situovaný na súkromných pozemkoch a pozemkoch, ktoré má v prenájme naše občianske združenie.


Čítajte viac: http://povazska.sme.sk/c/55[…]-reaguje.html#ixzz0ywEGhHT8
Anonym píše:
Středa 08.09.2010 21:04
Dobrý deň,
takéto vyjadrenie sme posielame aj do SME. Sme zvedaví, či nám to uverejnia

Obyvatelia Milochova tvrdia, že prišli so zámerom zachovania ihriska pre hasičov a futbalistov skôr ako vy a svojím zámerom ste im skrížili ich zámery, o ktoré sa snažia už dlhšie. Vedeli ste o tom, keď ste vstúpili do jednania s vodohospodármi? Ste ochotní dohodnúť sa nejako? Vedeli ste o tom, že po oplotení budú mať hasiči problémy prístupom k vode v prípade požiaru?

- O predmetný priestor sme sa začali zaujímať už začiatkom roku 2009, nakoľko bol dlhoročne nevyužívaný, nepokosený. Nájomná zmluva so ŠVP bola uzatvorená už v roku 2009, neskôr len spresnená o geodetické zameranie. Telovýchovná jednota Slovan vznikla o rok neskôr po prejavení nášho záujmu. Tvrdenia o požiarnikoch sú pre ľudí znalých miestnych pomerov nezmyslom. V prípade požiaru by požiarnici určite odtiaľto vodu nečerpali, nakoľko by sa požiarnym autom pod železničný podjazd nedostali, vodu by brali z kratšej vzdialenosti na inom prístupnom mieste.

STANOVISKO TJ Slovan Milochov:
Reakcia CMO je úplne zavádzajúca a veľmi tendenčná. Obyvatelia obce Milochov sa o pozemky zaujímali a chceli ich do prenájmu. Povodie Váhu ich odmietlo prenajať. Ako dôvod uviedlo, že uvedené pozemky budú ponechané na verejné využitie. Ako dôkaz máme list z 21.10. 2008, ktorý podpísal Ing. Peter Rolko – riaditeľ správy povodia. Ďalšia vec, ktorá je zarážajúca, že CMO odmietlo zverejniť nájomnú zmluvu s Povodím Váhu aby sme sa presvedčili, že tvrdenia CMO sú pravdivé. Čo sa týka záujmu TJ Slovan Milochov, tak záujem pod podnietený na stretnutí s občanmi obce 15.01.2010, kde primátor mesta MUDr. Adame sľúbil, že ihrisko zostane zachované. N stretnutí bol aj Ing. Rolko, ktorý nevedel o žiadnom prenájme pozemku pre CMO a tiež bol naklonený za zachovanie ihriska. Spomínal len záujem Povodia Váhu vybudovať lodenicu na prepojenie Nimnice, Milochova a Orlového. O CMO nebola žiadna zmienka. Nájomná zmluva nebola v Katastri nehnuteľnosti, preto o uvedenej zmluve nemohol nikto vedieť – ani „chrapúň“ primátor ako ho nazýval p. Stacho na stretnutí na pôde Povodia Váhu 12.04. 2010 Vtedy nám tvrdil, že nájomná zmluva sa nedá vypovedať


Koľko platí vaše združenie za prenájom pozemku na rok a koľko je to na meter štvorcový?

- Ekonomické aspekty prenájmu nemáme kompetenciu zverejňovať, nakoľko sa jedná o dvojstranný zmluvný vzťah a taktiež to považujeme za bezpredmetné.

 Stanovisko TJ Milochov:
Táto reakcia CMO je rovnaká ako Povodia Váhu ohľadne zverejnenia nájomnej zmluvy. Povodie Váhu nám odmietlo zverejniť Nájomnú zmluvu s odôvodnením, že CMO im nedalo súhlas na jej zverejnenie. Pokiaľ je uvedená Zmluva úplne čistá, tak nevidíme dôvod aby nebola zverejnená.


Akú prístupovú cestu chcete používať pre to, aby ste sa dostali na pozemky, kde budete uskutočňovať svoje zámery? Tá, čo tam je, ide po súkromných pozemkoch a súkromní vlastníci tvrdia, že ak sa nemá používať ako prístup k ihrisku pre futbalistov a hasičov, oplotia si svoje pozemky.

- Vaša otázka vyplýva z neznalosti konkrétnej situácie. Prístupová cesta bola vytvorená a využívaná majiteľmi pred mnohými rokmi. Pre vašu informáciu uvádzame, že predmetná prístupová cesta sa nachádza aj na pozemkoch, ktoré sú vo vlastníctve nášho občianskeho združenia.

Stanovisko TJ Milochov:
Reakcia CMO je „znalá“ konkrétnej situácie. Cesta síce vznikla pre desiatkami rokov, ale ako ústupok pôvodných majiteľov, aby mohlo vzniknúť futbalové ihrisko. Povodie Váhu prišlo bezplatne k pozemku, ktorý vznikol návozmi aby bola dostatočná plocha ihriska. Na starých mapách je stará cesta, ktorá sa dá využívať po pozemkoch Povodia Váhu. Majitelia pozemkov nevidia dôvod prečo by malo Povodie Váhu zarábať na svojich pozemkoch a cesta pôjde po súkromných.


Zatiaľ ste pozemok oplotili. Vlastníci súkromných pozemkov tvrdia, že používate ich pozemky bez ich súhlasu. Ľudia, ktorí boli od vás vymerať parcelu pred výstavbou plota, nevedeli naozaj, po akých pozemkoch sa pohybujú s technikou a že používajú súkromné? Mali ste súhlas vlastníkov pozemkov, ktoré ste používali?

- Vaše tvrdenie nie je pravdivé. Nezaznamenali sme žiadny problém s reálnymi vlastníkmi susedných pozemkov. Ak máte na mysli dokument spísaný niekoľkými (cca16) občanmi Milochova zo dňa 22. 7. 2010, ani jeden podľa oficiálnych dokumentov nie je vlastník predmetných susedných nehnuteľností. Určite by vznikla kuriózna situácia, keby sme si všetci vlastníci prístupovú cestu na pozemky oplotili... Za naše občianske združenie môžem zodpovedne prehlásiť, že toto nemáme v úmysle, nakoľko by sme zamedzili prístup k nehnuteľnostiam, ktoré sú vybudované smerom do Púchova od nášho pozemku. Predpokladám, že tak isto budú so zdravým rozumom postupovať i majitelia susedných pozemkov.

 Stanovisko TJ Milochov:
Reakcia CMO je úplne zavádzajúca. Pod petíciu sa podpísalo cca 16 občanov, ale z toho bolo 7 vlastníkov susediacich pozemkov. Nech si CMO dá tú námahu a naštuduje si listy vlastníctva. Ako dôkaz máme výpisy z katastra nehnuteľnosti a kópiu podpisov pod petíciou. Čo sa týka oplotenia prístupovej cesty, tak vlastníci trvajú na obnovení pôvodnej cesty cez ihrisko, ktorá prechádza po pozemkoch Povodia Váhu. Súkromní vlastníci túto požiadavku predniesli aj na stretnutí s primátorom mesta., lebo sú presvedčení, že verejné komunikácie majú prechádzať pokiaľ sa dá po štátnych pozemkoch a nie súkromných. Čo sa týka konfliktu pri ohrádzaní pozemkov, tak tam bola privolaná Mestská polícia, ktorá ukončila práce, lebo bagrista sa pohyboval aj po susediacich pozemkoch. Pokiaľ bude potrebné tak doložíme fotografie, ktoré vypovedajú o konflikte medzi zástupcami CMO a občanmi Milochova. Veľmi by nás zaujímalo akým spôsobom dostalo CMO Povolenia na drobnú stavbu, keď vlastníci susediacich pozemkov neboli oboznámení, že sa idú nejaké práce vykonávať na susediacich pozemkoch a jediný prístup je po ich pozemkoch. V tejto záležitosti je veľmi čudné správanie sa stavebného úradu v Pov. Bystrici, keď na našu žiadosť o preskúmanie zákonnosti rozhodnutia o povolení drobnej stavby poslal 23.08.2010 Ing. Appel odpoveď, kde sa odvoláva na Vyhlášku č. 453/2000 Z.z, konkrétne § 5 a konštatuje, že predložené podklady boli predložené v potrebnom rozsahu. My sme presvedčení, že podklady boli v nedostatočnom rozsahu a Povolenie bolo vydané v rozpore zo zákonom – ako dôkaz prikladáme výňatok z uvedenej vyhlášky. Nikde nie je uvedené, že bod 1. písmeno e) sa môže nahradiť prehlásením navrhovateľa, že nebudú použité susedné nehnuteľnosti.
Ohlásenie drobných stavieb, stavebných úprav a udržiavacích prác

(k § 57 zákona )

§ 5
    (1) Ohlásenie drobnej stavby obsahuje
 a) meno, priezvisko (názov) a adresu (sídlo) stavebníka,
 b) účel, rozsah a miesto stavby,
 c) druh a parcelné číslo pozemku podľa katastra nehnuteľností, 1)
 d) ak ide o stavby uskutočňované svojpomocou, vyhlásenie kvalifikovanej osoby, že bude zabezpečovať vedenie uskutočňovania stavby,
 
e) ak sa pri uskutočňovaní stavby majú použiť susedné nehnuteľnosti, vyjadrenie vlastníka tejto nehnuteľnosti.

Nech si každý súdny občan urobí svoj názor
Anonym píše:
Neděle 26.09.2010 17:27
Vie niekto ako dopadlo toto stretnutie?
Anonym píše:
Neděle 26.09.2010 18:40
Stretnutie dopadlo takým spôsobom, že čakáme na stanovisko zo Slovenského vodohospodárskeho podniku. Na stretnutí dali termín do 30.9.2010. Keď budeme mať nové informácie zverejníme ich.
Anonym píše:
Středa 30.03.2011 13:56
Dnes prebehlo územné konanie ohľadne umiestnenia Turistickej bázy na ihrisku v Milochove. Nemám ešte informácie ako to dopadlo, ale viem, že majitelia pozemkov dali námietku, že nesúhlasia s prechodom cez súkromný pozemok a dali aj Čestné prehlásenie, že komunikácia bola budovaná ako dočasná.
Ďalšie info hneď ako budem informovaná.
Cibuliarka
Anonym píše:
Středa 30.03.2011 21:01
Milochovci,držím vám palce aj ny nohách-nedajte sa.

« leden 2022 »
leden
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359