Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / Juraj Smatana / Vianočné prekvapenie pre občanov Považskej Bystrice! (AKTUALIZOVANÉ)

Vianočné prekvapenie pre občanov Považskej Bystrice! (AKTUALIZOVANÉ)

Autor: Juraj Smatana Poslední změna: Čtvrtek 11.12.2008 16:53
Na webovej stránke mesta Považská Bystrica je zverejnená pozvánka na mestské zastupiteľstvo, ktoré sa bude konať vo štvrtok 11. decembra 2008 od 9.00. Na pozvánke však nie je uvedený ani jeden bod, ktorému sa majú poslanci venovať. Samozrejme, asi je to len omyl "údržbára" webovej stránky, ktorý zabudol priložiť súbor s programom schôdze. Lenže, možno to má byť veľké vianočné prekvapenie! Čím sa tak môžu na poslednom tohtoročnom zastupiteľstve poslanci zaoberať?

V prvom rade - na stôl by sa mal dostať dosť trpký aperitív -  všeobecne záväzné nariadenie o požívaní alkoholických nápojov. Tento predpis, predložený druhým zástupcom primátora, prokuratúra nedávno označila za nezákonný.  

Na poslednom zasadnutí v roku sa tiež zvyknú dávať darčeky v podobe koncoročných odmien pre vedenie mesta. Bude tento rok opäť taká štedrá nádielka, ako minule? Alebo naši najvyšší neposlúchali, celý rok prehrávali súdy a dostávali prokurátorské protesty, takže bude pod stromčekom iba uhlie, cibuľa a prúty?

Mimochodom, stromčeky. Poslanci a poslankyne by už na tomto zasadnutí mohli rozhodnúť, či sa budú alebo nebudú rúbať stromy v parčíku pred železničnou stanicou, v prospech rozšírenia parkoviska pred Spolákom. Možno bude je aj verejnosti neprístupná schôdza venovaná hospodáreniu Mestských lesov. Tam sa tiež zvyknú rozdeľovať štedré darčeky.

Preto milé deti predškolského veku, a ich babičky a deduškovia, hor sa na štvrtkovú schôdzu mestského zastupiteľstva! Bude plná prekvapení.

My, čo si kvôli schôdzi s neznámym programom nemienime pýtať od zamestnávateľa dovolenku, si tú hostinu pozrieme aspoň dodatočne, v televízii.

Veselé Vianoce!

 

P. S. Považskobystrické novinky o programe zastupiteľstva hovoria viac:

- prerokovanie protestu Okresnej prokuratúry

- návrh na poskytnutie sociálnej dávky na zakúpenie štartovacích eurobalíčkov pre občanov nad 70 rokov

- návrh VZN o miestnom poplatku za komunálne odpady,

- návrh VZN o miestnych daniach a o dani z nehnuteľnosti

- atď.

Žiadna zmienka o odmenách pre vedenie mesta. Takýto verejnosťou citlivo vnímaný bod by v mestských novinkách URČITE neopomenuli uviesť, takže - iba uhlie, cibuľa a prúty! Budeže to plaču v kanceláriách Mesta...

P. S. 2: - vysvetlenie zo strany hovorcu mesta Považská Bystrica, ktoré prišlo e-mailom niekoľko hodín po uverejnení tohoto článku:

Dobrý deň, pán Smatana,
 
po prečítaní Vášho článku som zistil, že v prípade oznámenia o zasadnutí Mestského zastupiteľstva v Považskej Bystrici došlo z mojej strany k pochybeniu. Nedopatrením som na stránku mesta zavesil oznam o zasadnutí bez priloženej pozvánky. Túto chybu som okamžite po jej zistení odstránil. Na záver dodávam, že pozvánku na mestské zastupiteľstvo som rozposlal všetkým médiám už 05. decembra 2008. Tento oznam býva tiež vyvesený na úradnej tabuli mesta pred Mestským úradom v Považskej Bystrici a je teda prístupný všetkým občanom Považskej Bystrice!
 
S pozdravom
 
Mgr. Filip Oubrecht
hovorca mesta Považská Bystrica


Anonymous User
Anonymous User píše:
Čtvrtek 11.12.2008 06:57

skoncovat s alkoholem!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Čtvrtek 11.12.2008 18:59

Dávate na konci vety výkričník ako nejaký náčelník ŠTB spred 19 rokov.Ešte ste sa nenaučil tomu falošnému milému prejavu ako súdruhovia čo Vám velia?Tak si to osvojte!c: súdruško

Anonymous User
Anonymous User píše:
Čtvrtek 11.12.2008 20:24

to je teda " HOVORCA", bezduchá podvyživená figúrka, ktorá nevie o čom trepe. Aký pán, taký krám !!!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pátek 12.12.2008 00:48

ITV a Povazie sledujem pomerne malo, ale nemam pocit, ze hovorca nevie, co hovori. Ale vy ste najodbornejsi odbornik na vsetko, takze nebudem vam kazit iluzie.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pátek 12.12.2008 13:52

Ako žena Vám poviem:Filipko je taký chlap čo nemá "gule"!No a že len tak sucho papagájuje čo mu mestská pobočka KSČ a ŠTBáčik kážu,nuž kde inde by sa uchytil.Ak sa to jeho tatovi páči a je naneho pyšný,tak čo už?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 14.12.2008 13:30

Asi má guľe,keď mu tak zhrubol hlas.Bisťu len by si mal mladý úderník uvedomiťi ked je platený z miestnej pobočky KSČ a ŠTB že sa píše rok 2008 a nie 89 tj NEKLAMAŤ a NEZAVÁDZAŤ VEREJNOSŤ.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 13.12.2008 10:39

Na ITV som zachytil predaj mestského pozemku niekde na SNP firme Instal. Vie niekto o tom viac povedať? Koľko a za koľko?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 16:20

cenu neviem, ale to je ten pozemok co tam bola peticia pri charitnom dome. Instal dal lepsiu ponuku a aj peticny vybor suhlasil tak im to dali.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 18:02

Ak je to ten isty INSTAL, ktory kedysi robil aj strechu na kine Mier, tak lutujem buducich majitelov novych bytov. Ale mozno budu lacne, ked tak lacno dostane stavebny pozemok, vsak pani poslanci ???

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 20:32
  1. Gregušová a myslím p. Karas sa pýtali na dôvody nízkej ceny. To len pre objektívnosť.
Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 22:45

Pár postrehov zo zastupitelstva podla TV:

V podstate len dvaja poslanci si serioznejsie plnili poslanie poslanca: p. Gregušova a p. Karas. Ostatní boli viac-menej zbytocní (nepovedali ani slovo, napr. Dr. Kavecka, Strašiková,.... Zvlášť ma však upútala poslankyňa za predsedníckym pultom – neviem meno. Len sa tam rozvaľovala a žuvala a žuvala. Ako také teliatko z lazu.

Niektorí síce niečo povedali a boli to perly. Pre viceprimátka No.1 Standa Ha. je celoročnou prioritou zrejme mestský ples, kde zorganizoval niekolko člennú(!!!) prípravnú komisiu, na čele s pani poslancovou Kardošovou. Nuž čo, kríza-nekríza. Po tvrdej práci si treba aj zaskotačiť, a to oni vedia. Zaujala aj nečakaná iniciatíva poslanca Bačíka ohľadne sochy Štefánika. Škoda že ho neosvietilo o nejaké desaťročie skôr, ešte ako aktívne člena KSS. Vtedy ale bol Štefánik preňho a jeho spolusúdruhov neprijateľný buržuj a urobili všetko, aby ho vymazali z dejin. Ale časy sa menia a s nimi aj súdružské kabáty. Takže čestíček p. poslanec...

Čakala som aj na vystúpenia občana Ševčíka, žiaľ ani cca. po 20 pokusoch naši zastupitelia nenašli dostatok odvahy, aby mu slovo udelili. Zdá sa, že strach mal veľké oči.

Čakala som, že bude aj udeľovanie odmien, ale to bude zdá sa na budúce...

Vaša teta Mara

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 16.12.2008 07:21

nudiaca sa a mlčiaca = Jarmila Tomanová, Pajtáška. Bývalá krajčírka živiaca sa v súčasnosti "poisťováckymi" aktivitami s pyramidálnym charakterom.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pátek 12.12.2008 17:12

mládežník Olbercht píše a tára, čo mu starší súdruh KSČ Haviar napíše.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pátek 12.12.2008 18:55

Zarazajuce je to absolutne ticho okolo odovzdania revira ms lesov firme blizkej najvacsiemu zeleziarovi povazia takmer zadarmo.Ten skladnikov passat a telefon asi naozaj nie su zadarmo.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 13.12.2008 11:44

za pravdivost nerucim zdroj byvaly najomca od Jagrik&company;

odhadom 1300ha 60000kreditov za rok naklady ziadne o vsetko sa staraju ms lesy obrat za odchytenu a odpredanu zver okolo milion zisk teda priblizne milion tiez

singular plural
singular plural píše:
Pondělí 15.12.2008 14:16

Portál povazska-bystrica.otvorene.sk sa mi zacina hnusit. Chodia sem asi velmi zli ludia. Este som tu nezazil, aby sa sem ktokolvek verejne dostal a nezacala sa tu pretriasat jeho minulost, pritomnost buducnost, jeho cislo nohy, podprsenky a jeho vztah s neviem kym. Co je natom, ze je Oubrecht hovorca. Vadi vam to, ze je mlady ? Vadi vam, ze dal vykricnik za vetou ? Robí svoju prácu zle ? Je nediskrétny ? Preco kazdy, kto sa tu spomenie musi prejst "povazskobystrickym bulvarom", kde ho najprv osocia, zhodia, ponizia, prelustruju az do plienok... Preco vlastne vycitate Ouberchotvi, ze hovori to a to? Ved je to jeho praca. ma nadriadenych a vie, co moze komu zavesit na nos, co moze povedat a co nemoze. Vy by ste platili svojho hovorcu za to, ze by vytaral nieco, co nemusel? Vyhlasujem svoj individualny prostest proti takemuto druhu diskusie, kde jedinym cielom je ociernovat nie len tych, ktori nerobia to, co maju, ale uz aj tych, ktori robia, co maju. A tu uz diskusie koncia. Tu uz je to len o neukojenych zakomplexovanych hovadach. Takze vam prajem prijemne diskutovanie az do casu, kym to tu bude bezpecne.

  1. S. minule som cital ze sa tu daju propagovat akcie... Navrhol som to mojmu nadriadenemu pre nas a dostal som sprsku, ze ci mi je luto, ze na nikoho od nas nic nevytahuju. Mal pravdu. Nakoniec vidno, ze sa tu neoplati mat ani ciste svedomie...
Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 15:00

Môj syn nerobí hovorcu tým komunistickým VŠIVAKOM,pretože sa vie uživiť i poctivou prácou v serioznej firme.Ak na to tvoj syn nemá,nieje to preto že si ty sám také niečo neukojené ako píšeš?Ľudia čo majú čisté svedomie sa tu neprepierajú.Iba zlodeji,ktorým robiť poskoka je tiež hanebné.Potom sa nečuduj že ho nikto nemá rád.Poznala som jednoho čo bol takým pomocníkom tých všivákov ale po 89.sa dopil a tuším zhorel.Ako žil tak aj skončil.Ty si sa tu pekne prezentoval-ukáž to tvojmu šéfovi aby videl aký si schopný.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 16.12.2008 10:31

A čo robi tvoj syn ? :)

Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Pondělí 15.12.2008 15:30
Tiež sa mi to nečítalo príjemne, keď sa anonymovia okamžite obuli do hovorcu, aký má hlas a podobné hlúposti (ktorých zrejmým cieľom je ublížiť).
Toto sa však (žiaľ) deje v čitateľských diskusiách na KAŽDOM internetovom portáli, a riešením je len faktické obmedzenie diskutujúcich na vybraný okruh ľudí. To sa však zákonite prejaví poklesom čítanosti, a odlivom čitateľov tam, kde sa budú môcť "kanalizovať".
Pozrite si napríklad dnešné SME, článok o Slotových majetkoch - vidíte nejakú vyššiu kultúrnu úroveň diskutujúcich?

Plus v tom možno pozorovať aj cielenú snahu zdiskreditovať toto nezávislé médium. Aby sa mohlo hovoriť "fuj, aké hnusné útoky sú tam". (Nehovorím, že to je hlavný alebo dokonca jediný zdroj osobných útokov, ale dokázateľne existuje.)

Jediná cesta je - kvalitný obsah "nad čiarou anonymných diskusií", teda poriadne články. Žiaľ, posledné týždne redakcia môže venovať menej času aktualizácii webu, lebo chystáme printovú verziu toho najlepšieho, čo sa objavilo na tomto portáli.

Prevádzka internetového portála našťastie nie je taká drahá, aby sme boli odkázaní na inzerciu. V médiách, ktoré sú odkázané na príjmy z inzercie, sa nedočítate ani jednu kritickú vetu o "nedotknuteľných" menách bystrických top-podnikateľov. Jediným priestorom sú anonymné diskusie na tomto webe. Za túto slobodu slova platíme práve tými hnusnými príspevkami.

Či sa nám to páči alebo nie, internet sa stáva posledným slobodným médiom. "Normalizácia" sa už prejavuje aj v súkromných médiách. Reláciu "Paľba" o bossoch Považskej Bystrice už v archíve Markízy nenájdete, hoci bola odvysielaná len v máji tohoto roku.

Mimochodom, čo sa týka propagovania akcií: každý, kto sem zavesí nejaký článok alebo oznam o udalosti, môže sám rozhodnúť, či pod článkom môže prebiehať diskusia alebo nie. Stačí jeden klik - "zakázať diskusiu". Osobne túto voľbu nepoužívam, avšak je to právo každého prispievateľa na tento web.
Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 16:18

Podstatne je ze tvoj sef o tejto stranke vedel. Je to ako s kazdym bulvarom. Nikto sa neprizna ze ho cita, ale kazdy vie, co sa tam pise. Ja sem pridem raz denne, rovno na "aktualne zmeny", potom kliknem koleckom na mysi na kazdy novy diskusny prispevok, aby som nemusel citat cele diskusie. Hluposti sa daju poznat na prvy pohlad. Strata casu ani nie dve minuty denne, a raz za cas sa tu najdu dobre veci. Napriklad ako o tom prenajme mestskych lesov ako polovneho reviru pre Harvanka, za smiesnu cenu, a vsetky naklady na na mestske utraty. Ked o tom budu pisat v povazskobystrickych novinkach, dajte mi vediet :-))))))))))))

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 19:35

Exekucia v nemocnici v PB v piatok-exekutori stahli z uctu nemocnice 8 milionov. Vyplaty v decembri asi nebudu, od noveho roka o 50 percent menej. Menezment ma aj 13 a l4 plat.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 20:35

Ľutujem radových zamestnancov.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 22:26

Súdruhovia z HZDS si pripravujú nemocnicu na privatizáciu? Alebo je za tým niečo iné?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 16.12.2008 17:50

Nič iné za tým nie je.Len privatizácia.Svedčia o tom časté návštevy exprimátora u pána riaditeľa NsP.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 21.12.2008 11:11

niečo na tej privatizácii asi pravdy bude aj v piatok večer som videla Ľuboša L. odchádzať z nemocnice v spoločnosti murára opravujem sa riaditeľa Micháleka . Aj predtým tam chodieval,ale teraz je to nazozaj často.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Středa 24.12.2008 07:47

Možno že Luboško má len vážnejšie problémy. Žeby zdravotné?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 16.12.2008 10:57

Šesť lží vo dvoch vetách je rukopis SMERaka ktory zabudol v prvej vete dodat "za dlhy ktoré vytvoril súdruh Karásek"

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 16.12.2008 18:04

A toto je akýsi aktívny HZDS z NsP. Veď už tu máme v poradí tretieho riaditeľa z ich hnutia a stále zakrývajú svoju neschopnosť výhovorkami a hľadaním vinníka.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Středa 17.12.2008 16:36

Karásek tam bol veľmi krátko a bol veľmi opatrný. A len čo sa zorientoval, radšej odtiaľ odišiel kdesi do Maríkovej. V nemocnici už roky šafári HZDS, konkrétne poslanec J., bývalá poslankyňa O., a primár Sl... odtiaľ vetry dujú.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Středa 17.12.2008 17:14

čo je podľa Teba krátko? Doba pokiaľ sa stihnem nabaliť?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Středa 17.12.2008 17:33

netvrdím že odišiel suchý ja len tvrdím že pre Karáska nezabúdaj na Slycha

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pátek 02.01.2009 19:42

Zaujímavá je aj stránka www.socpoist.sk/zoznam nemocníc neplatiacich odvody a vsjo jasno tovarišči a nie je to o tých 8 melónoch

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pátek 02.01.2009 20:13

zaujímavé je aj to, že ten dlh tam nevznikol teraz, však

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pátek 02.01.2009 21:51
  1. 160 638,00 Sk je to údaj zo septembra 2008
Anonymous User
Anonymous User píše:
Pátek 02.01.2009 22:33

údaj môže byť zo septembra 2008, ale za aké obdobie bol vytvorený?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 03.01.2009 11:29

Za posledné tri roky.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 15.12.2008 16:31

Naco to vlastne je??? Mesto vydava povazskobystricke novinky. Tlacovu spravu mesto vyda raz za mesiac, to by mohli napisat aj redaktorky v novinkach. Okrem toho mesto plati stotisice pre ITV aj pre Povazie. Ked je nejaka dobra sprava, tak sa Haviar pcha pred Adameho, aby ju na kamery povedal on. Teda hovorca je hlavne na to, aby sa tam ukazal vtedy, ked sa sudruhom nechce. V tom len pokracuju v Lackovicovej politike. Platia si trvalu predvolebnu kampan za nase peniaze. Chlapec Filip za to nemoze, ale sam si vybral, cim sa chce zivit, tak ho tu tolko nelutujte.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 16.12.2008 10:28

Snáď tu nechcete lamentovať nad tým, či hovorca robí službu tomu, alebo tomu. Vlastne by bol sprostý, keby to za tie peniaze nerobil. Na strane druhej - koľkí z vás si o svojich šéfoch myslíte, že sú idioti a napriek tomu si svoju prácu robíte dobre a oni vás za to platia.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 16.12.2008 11:09

Priznávam že sa tu ventilujem,pretože v našom meste sa robí temer všetko zle,kradne sa tu a pod.Nemám inú možnosť sa k tomu vyjadriť ako tu.Nieje čo chváliť-"námestie pred kostolom?V normálnom meste by ho postupne budovali,ale v P.B.všetko zlikvidovať a nanovo postaviť skôr BUZERPLAC ako námestie,aby sa mohli papaláši poriadne napakovať!Tí istí čo to vyčítali Lackovičovi.A ked im ide niekto robiť šaša hovorcu,je to pre mňa chudáčik.Celý život sa takých ľudí stránim a ich peniaze nepotrebujem.Ani ostatná moja rodina nedonášala ani gestapu ani ŠTB ani nás tu nikto neprepiera.Česť práci súdruhovia-len keby ste vedeli čo to tá práca je.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 21.12.2008 01:03

Pan hovorca, preco je stale zatvorena plavaren? Firma ktora okradla toto mesto o velke peniaze pri rekonstrukcii si nechce priznat chybu, alebo uz nemusi? Akesi ticho je okolo toho, uz prisiel prikaz - tzv. vyssi zaujem a vsetko je dobre? Zvlastna strategia mestskych panov, koho musia takto posluchat?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 21.12.2008 10:41

No predsa najväčšieho železiarskeho bossa.Jednému dohadzuje biznis na dialnici,druhému stavia dom v Piešťanoch,tretí sa vozí a telefonuje na jeho pasate...........MsÚ PB pobočka Raven a.s. na večné veky soudruzi.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 21.12.2008 13:43

To teda je buzerpľac resp bude.Čo tak páni archeologický prieskum,alebo zosúladiť to s vekom a architektúrou kostola?Nie je vari čas?Treba rýchlo položiť a vyplatiť až ostane na jarné prémie.Že to zrejme robí spriatelená firma netreba ani polemizovať.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Čtvrtek 25.12.2008 17:47

Pozeral som si posledné zasadnutie a v jednej časti som najskôr bol šokovaný a následne som skoro zamrel od smiechu!! Prečo ?? Šok bolo to, že ten " kartonový poslanec je živý a vie rozprávať - Petrík" Jeho formulácia na vodovod v Podvaží bola taká štastná, že primátor s jeho inteligenciou jeho otázku "pochopil" a odpovedal mu že tri ZŠ v P.B nedostali granty. Ozaj odpoveď hodná primatora - ako po výkriku Čerokéza asi pred rokom, po schvalení jeho odmený, že jej časť dá svojej charite. To bol ten smiech - ale povedzme si úprimne je to skôr do plačui takéto kreqtúri - keď topia mesto P.B a jeho okolie !!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Čtvrtek 25.12.2008 17:55

Veľmi vítam to že sa konečne čosideje v zlepšovaní mesta. No nedivím sa že to ide takýmto tempom. Viete prečo ?? Pri vystupeniach sa mi dych zastavuje a žasnem nad sumami aké sú vyplacané za jednotlivé diela. Revitalizacia trávnika okolo ihriska na Rozkvete suma l7O OOO,- Sk ˇasi sa to ide zlatiť !!( Samotné ihrisko viac ako tri miliony - potom sa nečudujme, že iné mestá za tieto sumy dokážu opraviť pol mesta. Viem o čom píšem sám staviam a mám prehľad o cenách a prácach. Len ja nemusím nikomu prispievať na stranícke akcie platím za ozaj vykomnanú prácu !!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 27.12.2008 23:23

je viacero sposobov, ako sa dá mesto tunelovať. A mieni niekto podať trestné, oné, oznámenie?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 29.12.2008 20:17

Aké trtestné oznámenie - voči komu, veď ked takéto šafarenie je posvätené a odsúhlasené reprezentantmi mesta tak "NIK " nebol poškodený čo u trestného konania musí byť. Veď mesto súhlasilo a vopred malo na to pripravený balík peňazí, ktorý sa na tú ktorú akciu minie !! Uvedniem príklad. Potrebujete sa ostrihať u holiča. Všetci holiči v okolí beru za ten konkretný strih napr. + - 50 Sk. Vy sa však dáte ostrihať kamarátovi a tomu po ostrihaní hodite na pult stovku s tým, že to je dobre. Kto tu je poškodený ?? Opäť NIKTO.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 29.12.2008 20:30

Konečne je pondelok poobede a pracovný deň - niekoho konečne napadlo, že po chodníku okolo kotolní a V. ZŠ na Rozkvet sa aj chodí a po 5 dňoch to konečne posypal!! Asi koli niekomu kto tade chodína na Mestský úrad, lebo počas 5 dní sviatkov to nemal kto urobiť!! Takéto služby sa v minulosti robili priebežne iba za toho zatracovaného Chudovského - čo bolo asi zlé keď sa od toho upustilo. Teraz je to vylepšené -nech každý sedí doma na prdeli, čo sa má čo prechádzať vonku!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 30.12.2008 20:31

Joj, to tam Ing.Adam s Ing.Jancom posypali ...

Anonymous User
Anonymous User píše:
Středa 31.12.2008 12:52

Treba im verejne poďakovať a pri nejakej akcií - budovateľskej nech sa opäť odmenia !!

« červenec 2018 »
červenec
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359