Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / Juraj Smatana / Sloboda a Solidarita zverejnila svojich kandidátov na poslancov VÚC

Sloboda a Solidarita zverejnila svojich kandidátov na poslancov VÚC

Autor: Juraj Smatana Poslední změna: Úterý 29.09.2009 23:12
[2009-09-29] Za okres Považská Bystrica to sú nasledovní kandidáti: Mgr. Pavol Hladký, 45 r., obchodný manažér, Ing. Emil Lukáč, 43 r., riaditeľ obchodného domu, PaedDr., PhD. Dagmar Ondrášiková, 51 r., riaditeľka strednej školy, Mgr. Iveta Pospíšilová, 45 r., vedúca sestra zdravotného zariadenia, Mgr. Jarmila Tesková, 42 r., riaditeľka ZŠ.

Zoznam kandidátov SAS z celej republiky nájdete na stránke

http://www.strana-sas.sk/tmp/asset_cache/link/0000011784/Kandidati_2009.09.29_massmail.pdf

 

 

Anonym píše:
Středa 30.09.2009 10:34
Največší šéf tohoto zoskupenia radil Fickovi ako na to a teraz dáva dokopy vlastný podnik z tých čo nechytili prvú vlnu.Všimnite si tú mohutnú reklamnú kampaň.A kde naňu vzali peniaze? No od sponzorov ktorí investovali a v budúcnosti čakajú tučný zisk z verejnych zákaziek a pod.Proste Smer a jeho zlodejské spôsoby cez kopirák.Kto vie narátať do 5 to pochopí.
Anonym píše:
Středa 30.09.2009 11:47
ty si fakt chudak, škoda ta i oplut... :o)))) hoď sa o zem
Anonym píše:
Středa 30.09.2009 17:23
Dlh bude ešte vyšší
"V skutočnosti to bude dokonca viac, pretože do dlhu ešte nie sú započítané budúce výdavky štátu vyplývajúce z predražených a zle pripravených PPP projektov, najmä na diaľnice," dodal Mikloš.

Vláda v rozpočte podľa Mikloša klame, pretože niektoré výdavky kamufluje a nezahŕňa do verejných výdavkov aj keď tam patria. "Ide napríklad o návratnú finančnú pomoc pre železnice vo výške viac ako 232 mil. eur, navýšenie základného imania Všeobecnej zdravotnej
poisťovne, alebo o navýšenie základného imania bratislavského letiska," doplnil Mikloš.
Bezprecedentné rozkrádanie
Plytvanie a rozkrádanie sa podľa Mikloša v rozpočte premieta ako do nižších príjmov, tak aj do vyšších výdavkov štátu. "Bezprecedentné plytvanie a rozkrádanie k akému na Slovensku za vlády Roberta Fica dochádza, teda vedie ako k vyššiemu deficitu, tak aj k rýchlejšiemu
zadlžovaniu,"
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Středa 30.09.2009 11:57
Pýtal som sa predsedu SAS, ako sa im podarila taká mohutná billboardová kampaň.

Veľkú časť billboardov im darovali podnikatelia zdarma, a strane sa po relatívnom úspechu v eurovoľbách oveľa lepšie darí získavať sponzorov.

Tento problém musí riešiť každá strana: bez silnej kampane sa vyhrať nedá, a na silnú kampaň treba veľa peňazí.

Obísť sa to dá len na regionálnej úrovni, a pomocou internetu. O to sa snažím, ale nemienim odsudzovať strany ako SAS, ktoré robia kampaň tradičnejším spôsobom.

Mne skôr chýba, že stále ešte nemajú politický program, len zbierku hesiel.
Anonym píše:
Středa 30.09.2009 14:30
o IQ ich priaznivcov svedčí príspevok vyššie.Fakt ako smeráci.
Anonym píše:
Středa 30.09.2009 15:51
a takým netreba program,vystačia si s heslami ako smer či slovenská národná straka,hov.o za vladove slovensko a pod.
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Středa 30.09.2009 16:28
SaS oslovuje úplne iných voličov ako má SMER. Sú to skôr bývalí alebo nespokojní voliči SDKÚ. V tomto je SaS skôr podobný Slobodnému fóru. S tým rozdielom, že Sulík je šikovný menežér, a Martináková skočila rovnými nohami do pasce, ktorú v strane dva týždne pred voľbami narafičil Opaterný.

Inak, položil už niekto Sulíkovi otázku, či by v prípade volebného úspechu bol ochotný ísť do vlády s Ficom?
Anonym píše:
Středa 30.09.2009 17:16
Áno PREčíTAJ si otázky a odpovede Sulíka v HN je ich cca ba 2 strany.
Musíš viac sledovať dianie a zdravo ANALYZOVAŤ.
Pomôžem Ti s FICOM by do vlády nešiel -túto otázku mu položili tuším viacerí !!!!!Nájdi si to napr.cez GOOGLE
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Středa 30.09.2009 18:08
Tak ako som odhadoval. Nebolo mi ani treba čítať, lebo Sulíka som podrobne sledoval, ešte keď začínal ako bloger na SME. Nehovoriac o tom, že nie som odkázaný len na správy z médií.

Takže - aký SMER cez kopirák? Iný volič, iné ideologické východiská, a odmieta byť koaličným partnerom.

A naviazanie SMERu na podivné podnikateľské skupiny, ktoré teraz doja verejné peniaze?
Také niečo sa bude dať o SAS povedať najskôr vtedy, keď bude volebný program - ak v ňom budú chýbať poriadne protikorupčné opatrenia, tak je jasné, že sa chystá splácanie predvolebných dlhov.
A definitívne sa to bude dať povedať až vtedy, keď uspejú vo voľbách.

Takže, zdravý analytik: vieš výrazne lepšiu alternatívu medzi politickými stranami?
 
Normálnemu voličovi v našom regióne zostáva v krajských voľbách jediná alternatíva - namiešať si koktail krížom cez politické strany aj nezávislých. Na rozdiel od volieb do NR SR sa to dá, lebo volebný lístok bude len jeden a krúžkov bude 5.
Anonym píše:
Středa 30.09.2009 18:30
Žiadna politická strana,teda ani sas nevznikla zatiaľ u nás bez objednávky "sponzora".On je to investor,ktorému vedenie predkladá vyúčtovanie.Ak je vo vláde,hospodárenie je vysoko plusové a nabalí sa aj ono vedenie.To je hlavný cieľ ľudí ktorí zakladajú politickú stranu.Alebo veríte niekto na ježiška a nenažrancov čo zrazu chcú len pracovať pre blaho národa a nič iné im ani na rozum nepríde? Preto vidím ako východisko občianskeho kandidáta.Niekoho koho poznám ako človeka ochotného ísť za cenu vlastného konfortu do akcie pre všeobecné blaho či prospech.Ľudia čo pracujú na projektoch cyklociest,protikorupčných...prevádzkuju i túto stránku.To je alternatíva.
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Středa 30.09.2009 20:40
To môže byť alternatíva do krajských a komunálnych volieb.
Ale do "veľkých" volieb táto cesta nevedie, pretože 6 politických strán si ohradilo parlament vysokým múrom. Tam sa žiadni nezávislí kandidáti nedostanú.

Anonym píše:
Středa 30.09.2009 23:45
a mesto nebude pri nom tak zadlzene ako pri terajsom primatorovi,cisla nepustia,darmo!!!!!!!
Anonym píše:
Středa 30.09.2009 23:53
zombie practe sa do záhrobia

dokedy tu chce strašiť
Anonym píše:
Čtvrtek 01.10.2009 10:43
alebo k procházkovi-na psichijatriu
Anonym píše:
Čtvrtek 01.10.2009 17:10
toť vsjo a tak to bude.
Pre pána Smatanu nEZOSTÁVA INÉ len skúsiť nově .Najväčší zlodeji doteraz boli tí súčasní a tak treba voliť nové tvár.
Sulíki je veľmi inteligentný a šikovný preštuduj si jeho návrh daňovej reformy atď atd a budeš ak máš tricha emberšíku hovoriť niečo iné.
Čítaj a dočítaš sa že on sám DAL do strany 100 000 Eur čo je cca 3 mil Sk a s ním ďalší.NEODSUDZUJ a NESPOCHYBŃUJ ho neľakni sa tie peniaZE čO tam dal sú LEGÁLNE a poctivo zarobené /robil aj pre Brusel a aj prče rôzne vlády sveta ako majú urobiť daňové reformy/ napr českú vládu/.......
PREČÍTAJ SI a BUDEŠ VIAC VEDIEŤ veĎ si vraj UČITEL a tak študovať a anlayzovať by Ti nemalo byť cudzie!!!!!!!!
Anonym píše:
Čtvrtek 01.10.2009 17:33
100 000 eur,teda čaká vysokú návratnosť.ak mu to nevíde teraz,bude dávať nabudúce viac+toto a musí sa mu vrátiť niekoľkonásobne viac akoteraz fickovi-tomu vyšiel tiež až druhý pokus.a preto tak drancuje štátne-teda nás všetkých.zlá predstava.
Anonym píše:
Sobota 03.10.2009 14:50
Prečítj si otazky a odpovede v HN kde on návratnosť nečaká a spochybniť môžeš aj nos medzi očami ako TLČHUBA FIKO so svojimi zlodejmi škoda len že mnohí Bystričani sú troška spomalení a idú 20 rokov za ostatným svetom darmo komunistické mestečko ním aj ostalo tak nech Smatana nevyplakáva nič nerobia preto aby sa občania PB skultivovali.....
Anonym píše:
Sobota 31.10.2009 23:11
prepáč, ale nie všetci ľudia sú takí ako Fico a takí ako ty....asi to poznáš z vlastnej skúsenosti. Nevieš podstatu a odsudzuješ.
Anonym píše:
Čtvrtek 01.10.2009 18:01
tam treba začať,a ked ľudia nesklamú a ostatní pochopia zmenia ostatné.
Anonym píše:
Pátek 16.10.2009 22:33
&si fakt naivný? Žiadnz kandidát nie je nezávislý. Aj ten nezávislý je od niekoho alebo niečoho závislý. Niektorý aktivisti možno aj od Sorošových nadácií, čiže peňazí. Napríklad taký Hríbik v relácií pod lampičkou a samozrejme ďalší. Máš veľké medzery v info a obmedzené myslenie, kamarát.Čo si myslíš, že "nezávislí" nemajú radi prašule? A ešte sa nemusia podriaďovať a spovedať nikomu, ani žiadnej strane
Anonym píše:
Čtvrtek 01.10.2009 19:00
Toto môže napísať len úplne vymletý hlupák.Porovnávať Sulíka s hranatým vodcom.Ale aspoň sa zlepšilo zdravotníctvo,keď aj pacienti na psychiatrii majú prístup na internet.
Anonym píše:
Pátek 02.10.2009 10:37
a dostal si papiere? Lebo ak áno sulíka nebudeš môcť voliť.No ale aspoň sa bude mať na koho vyhovoriť ten nový po fickovy,mikulášovi a vladkovi už 4.ľudový liečiteľ až spasiteľ,ak mu to nevíde.
Anonym píše:
Pátek 16.10.2009 22:40
Tebe by mali zobrať papiere. Tie maturitné. Píše sa nevýjde, ty jazykový analfabet!Ale čo môžem čakať od takého, čo podporuje Sulí...., čiže ďalšieho takého Vladka, Mikiho alebo Robka.
Anonym píše:
Pátek 06.11.2009 19:22
To čo si napísal sú fakty,ale ešte niesú ani vo vláde a ty ich odsudzuješ. Mylím si že už nemôžu byť horší ako strany ktoré tam boli a sú teraz. Nech majú sponzorov,ak sú šikovní,tak si ich vedeli nájsť. A čo sa týka radenia p.premiérovi- podľa mňa to je plus, vedia ako to chodí v politike a chcú to aspoň trošku napraviť. Bohužiaľ aj ja viem ako to chodí a ako častokrát aj média zavádzajú! niektoré nástenkové tendre a pod...
Anonym píše:
Sobota 07.11.2009 13:56
Zatial nikde nepisali, aka je zahranicno-politicka orientacia strany SAS a jej vodcu Sulika. Mikimu Dz. a modrakom liezli poltopanky z americkej rite, Carnogurovi a Muftymu z ruskej, Smerakom asi z tej, o ktorej sa nesmie hovorit (napoveda: militantny stat zalozeny po druhej sv. vojne) Kto neveri, pozri napr. tu : http://www.tvina.sk/index.php?program=2&video=1145 . A Saskari co, do akeho otvoru sa budu strkat? Lebo vysoky politik ma obcanov plnu hubu iba pred volbami. Po volbach ich ma presne tam, kam sa sam pcha aj s celou slovenskou zahranicnou politikou - v riti.
Anonym píše:
Sobota 07.11.2009 15:14
Vládne nám duchovní lumpenproletariát, leckdy s visáží pasáků a prostitutek - http://prop.sk/vladne_nam.html

« prosinec 2021 »
prosinec
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359