Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / Juraj Smatana / Ľuboš Lackovič vylúčený z HZDS

Ľuboš Lackovič vylúčený z HZDS

Autor: Juraj Smatana Poslední změna: Sobota 19.01.2008 18:11
"Škodili, tak išli", zaznelo na adresu troch okresných predsedov, ktorých v decembri vylúčilo politické grémium HZDS z hnutia. Medzi vylúčenými bol aj Ľuboš Lackovič, bývalý primátor Považskej Bystrice. Zároveň bola rozpustená okresná organizácia HZDS v Považskej Bystrici a bude sa voliť nanovo. Ako dôvody Lackovičovho vylúčenia grémium uviedlo poškodzovanie záujmov strany výrokmi v médiách a zakladanie vlastných štruktúr v strane. Lackovič sa bráni, že v jeho prípade došlo k porušeniu stanov HZDS a nebolo proti nemu vedené kárne konanie, takže svoje výroky v médiách ani nemohol obhájiť pred svojimi straníckymi kolegami. Všetci traja vylúčení okresní predsedovia majú spoločné to, že v minulosti navrhli na post predsedu HZDS Viliama Vetešku.
Ľuboš Lackovič vylúčený z HZDS

Ľuboš Lackovič. FOTO: Jaroslav Dunaj - PB OTVORENE

O čistkách v HZDS podrobnejšie informuje článok Miroslava Kerna v denníku SME, ktorý si môžete prečítať na adrese
http://www.sme.sk/c/3685944/Mikus-rozmysla-ze-odide-od-Meciara.html

Vyberáme z neho úryvky, týkajúce sa bývalého primátora Považskej Bystrice."Politické grémium z HZDS pred Vianocami vylúčilo okresných šéfov z Pezinka, Považskej Bystrice a Trnavy. Práve tieto okresy ako prvé navrhli Vetešku za kandidáta na predsedu. V týchto okresoch zároveň rozpustili okresné organizácie, ktoré sa budú voliť nanovo.

Ľuboš Lackovič z Považskej Bystrice povedal, že jeho vylúčenie zdôvodnili tým, že sa „v médiách vyjadroval v rozpore s politikou strany a svojou činnosťou zakladal vlastné štruktúry v strane“.

Vylúčený Ľuboš Lackovič z Považskej Bystrice si myslí, že boli porušené stanovy.

Paragraf, ktorý dôvody na vylúčenie pripúšťa, sa totiž do stanov dostal až po tom, ako sa kriticky vyjadroval o dianí v HZDS v médiách. Navyše hnutie proti nemu neviedlo kárne konanie, a teda sa nemohol k svojim slovám pred straníckymi kolegami vyjadriť."Poslanec za HZDS Ján Kovarčík si myslí, že na vylúčenie okresných predsedov boli jasné dôvody.

„Tam bolo niekoľko porušení stanov.“

Kovarčík hovorí, že nešlo o pomstu za navrhnutie Vetešku, ale trest aj za manipulovanie okresných snemov. Priznal, že za vylúčením sú aj vyjadrenia šéfov okresov v médiách.

„Keď má u nás nejaký člen problém, na to máme orgány strany, kde môže problémy riešiť. Určite sa to nerieši cez médiá,“ hovorí Kovarčík. S ľuďmi, ktorí obchádzajú stranícku hierarchiu, treba spraviť poriadok, povedal."lackovic-meciar-veteska.jpg

Ľuboš Lackovič - Vladimír Mečiar - Viliam Veteška
Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 19.01.2008 18:33

melú pomaly ale isto. A aký to bol borec... PS: škoda že sa rozpustili len okresné organizácie a nie celá mater!

Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Sobota 19.01.2008 18:45
Bolo podobné porekadlo, zaznievalo v 50-tych rokoch, keď sa vo väzení ocitli komunistickí funkcionári, ktorí donedávna zavierali iných. Porekadlo znelo "zomleli ich mlyny, ktoré sami pomáhali roztáčať".
Lackovič nám tu predvádzal celé roky, ako vyzerá stranícka disciplína, nedotknuteľný vodca a "demokracia" definovaná ako diktatúra väčšiny. Teraz to pocítil na vlastnej koži, od Mečiara.
Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 21.01.2008 11:54

Pán Smatana, neplánujete zalozit samostatnú stránku o Lackovicovi L.? Dakujem.

redakcia
redakcia píše:
Pondělí 21.01.2008 13:10
Neplánujem. Keď sa objaví nejaká zaujímavá informácia súvisiaca s človekom, ktorý stál na čele nášho mesta 12 rokov, zavesím ju sem. Ktokoľvek má k tomu niečo zaujímavé, môže zverejniť v diskusii.

Zmapovanie kariéry LL by bola chutná téma pre novinára, nepochybne.

Tiež viem o jednom pokuse zmapovať pôsobenie skupiny Lackovič - Cingel a spol., ale to neviem ako skončilo.

Pokiaľ máte dosť informácií a chuť pustiť sa do tejto témy, môžeme pomôcť nejakými informáciami - Klub Strážov monitoroval asi 2 roky činnosti zastupiteľstva veľmi podrobne. Prípadne vieme pomôcť technologicky (webová stránka).

Najpodrobnejší prehľad o činnosti LL a spol. by však malo mať súčasné vedenie mesta, ktoré sa v súčasnosti prehryzáva dedičstvom, ktoré im bývalý primátor a jeho družina zanechali.

Ešte jeden tip: v pravom hornom rohu tejto stránky je okienko "hľadať". Keď tam napíšete slovo Lackovič, dostanete výpis všetkých materiálov na tomto webe, v ktorých je jeho meno spomenuté.
Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 19.01.2008 18:48

Je to borec, nezľakol sa povedať svoj názor, mnohí teraz pochopia, že to nebolo o strane , ale o ľuďoch. Čo sa teraz o fickovcoch v žiadnom prípade nedá povedať. Ľudia tu už prišli na to, čo to tu máme za parazitov. Viď mesto .... na zaplakanie

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 19.01.2008 21:01

Ako prehral dialnicu cez mesto (mame tu najhorsi variant a ZIADNE kompenzacie), tak prehral aj v HZDS.

Evidentne chlapik ma problem odhadnut, na co ma a na co nema. Mal pravomoci zadrziavat vystavbu dialnice, cez zastupitelstvo a stavebny urad. Ale absolutne nemal silu na to, aby po odsuhlaseni dialnice cez mesto prinutil stat dat mestu nejake kompenzacie. Teraz sa o to pokusaju SMERACI, a hoci maju vo vlade svojich, kompenzacie sa nekonaju. Nejaky list byvaleho ministra dopravy so slubmi pre Lackovica... cha... cha... 500 bytov... prelozky ciest v meste... cha... zdrap papiera.

Teraz to iste Lubosko zaziva v HZDS. Vsadili na Vetesku, Meciar s nimi vymietol, a teraz sa odvolavaju na akesi STANOVY. MECIAR SU STANOVY HZDS.

To, co mohol Lubosko skusat na svoje hlasovacie figurky, nefunguje na obludy, za ktorymi stoja este vacsie obludy.

Keby mal LL rozum, tak rozpreda vsetok nehnutelny majetok a zdekuje sa niekde VELMI DALEKO. Lebo stranicka legitimacia ho uz nezachrani, a vysetrovatelia pracuju pomaly, ale isto.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 29.01.2008 23:56

snad uz rozpredava _ POV BYT je uz fuc, CHUDO takisto, este nejake pozemky a pakuje sa na mesiac. Akurat sledujem maricu, ako kontrolorka skuvyna , ze ona za nic nemoze a vsetko bolo v poriadku. Babusik do toho, ona klame ako vzdy. ved ju pozname, necha si zaplatit aj za vydychany vzduch a o vsetkom vedela. len toho zlata ma na sebe aspon za sto patykov.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 21.01.2008 15:52

Ak kauzy pre mesto a ďalšie záležitosti bude súdiť súd predsedníčky,sestry p.Lackoviča JUDr.Helena Loduhová, jej manžel advokát a ďalší zúčastnení na rozobratí si bytov mesta a celej firmy MBP,a to nemalé množstvo pozemkov, ktoré tiež mali povodných vlastníkov!!!,bude celá táto organizovaná skupina výsmechom všetkej právnickej obce, občanov a všetkých, ktorí si myslia, že bude ako nebolo- t.j. panovať zákon v považskej doline. Ich prepojenia sú známe, podané trestné oznámenia nikto na prokuratúre neriešil, ani na ministerstve,ale kto nepotrebuje ich "ochranu"???,ich súdnu ochranu, ich ochranu "švagríka"u polície, a t ď??? tak my všetci musíme zutekať, nie títo... ale veď práve pán minister ju povýšil do stavu sudcu predsedajúceho, možno počítajú pre ňu oveľa lepšie miesto, na vyššom poste, aby sa uplatnili ich dlhoročné "známosti"...košeľa bližšia, ako kabát, však pani dr. Loduhová??? a pani manželka Lackovičová, si tiež sprivatizovala??? a to sa ani nemusela "zamúčiť"!!!,použili Helenku a jej kolegov a kolegynky a kohože to majú u policajtov, žeby nikto nevedel???,vieme... sa ich bojí i pán minister Harabin?,

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 21.01.2008 19:53

Musí to byť hrozný pocit skončiť ns hnojisku !!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Čtvrtek 24.01.2008 21:23

A čo ostatní HZDSpozitívni,ktorými manipuloval-vedenie nemocnice,Slyško,Hoštáková,Ondičová?Čo tie ich výsledky?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Čtvrtek 24.01.2008 22:35

poslúžila na súkromné ciele, všetky kauzy loduhovej,vašuta /má tento kolega!! vobec ukončený II.stupeň vzdelania???či len rýchlokvasku /ďalší kamoškovia číž, hlucháň, sú vedené v prospech tejto organizovanej /rodiny i partaje boli povodne spoločné ,pozri cibulkove zoznamy/., ak sa dožiadaš vyššie, pošlú spis "vykradnutý a odvolací či najvyšší súd spokojne napíše, že "právo je v ich rukách" veľmi dobre!!, veď sa pojednáva doma v teplúčkej postieločke, alebo ako emilo gašpárek onoho času povedali helena ty p... čo to tam robíš!!, čo si nepočula ako to treba?? počuli ľudia -a ona urobila ako to treba..treba pre svojho manžela, brata a švagrinkú dačo tam navkladovať,nasúdiť ,vziať tej holote všakovakej bystrickej, do majetkov ich ťažko zaslúžených.,stejne pojdu ako i mi pojdeme.ONI SKOR,LEBO ICH SLANINA ZADUSÍ. No tak kto urobí v súdnych kauzách obnovu z titulu rodinkárstva sudcov a nepremlčatelnosti vlastníckych práv? a trestných činov sudcov-zneužitie právomoci verejného činiteľa na obohacovanie a zvýhodňovanie rodín a osob zpriaznených- ešte by to šlo cez ústavný súd, a ihneď do Štrasburgu, nech pán minister platí za "takéto úradné pochybenia??" a nech vedia, že na Slovensku je to tak a v považskej onak...v štrasburgu vás nepríde ich švagor poliš zatknúť, bezdovodne obviniť, alebo zbiť s tichým súhlasom kamošov z prokuratúry. Treba čím skor konať, kým nezašantročia majetky, pretože tresty týmto žiadne nehrozia. Koľko bolo potrestaných sudcov na slovensku?-nikto., sú miliardármi, a taká karta píše. Bez peňazí nieto muziky. Možno pán premier reprivatizuje i nevýhodné zmluvy bystrických firmičiek a teplárničiek a upratovačov a lekárníkov a parceličiek úbohých týchto loduhovcov,lackovičovcov a iných -covcov kamoškovcov. Však pán Mečiar by potom ozdravil svoju bunku partajnú i jej povesť u svojich predtým voličov-zasa by sa dalo doverovať.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 26.01.2008 11:15

Ak to nie je tajne - ako sa vola ten "svagor polis" ?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 26.01.2008 12:25

aj ja by som rad jeho meno vedel, aby bolo zrejme, kde vsade ma este Laco natiahnute chapadla

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 26.01.2008 13:19

Tak tak. A potom mozu na TV Povazie odvysielat novy slovensky serial vlastnej vyroby s nazvom Chobotnica Laco, kde sa dozvieme podrobnosti o sirokej rodinke uspesnych a zabezpecenych ctihodnych obyvatelov nasho mesta.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 29.01.2008 19:18

ale šéfom na vybavovanie "horúcich" vecí ten,čo ho odvolávali a bol oslobodený.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 26.01.2008 12:28

ved najvacsi vysmech bolo nedavne pojednavanie o marike. zucastnil sa ho priamo Laco(a ze nie je jeho) a to bola fraska teda. pokial sa nieco s tym nespravi tak peli nevyhra ani sud o hrdzavy bicykel.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 26.01.2008 12:32

za 5 minút bolo rozhodnuté, predtým však všetci vyšli z kancelárie predsedničky súdu a spokojne sa usmievali a šup šup na pojednávanie a bolo po cirkuse. Hold krv nie je voda a sestra proti bratovi nikdy nepojde predsa.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 27.01.2008 12:55

Prečo to vyhral? Predpokladám, že ako obvykle, súd neposudzuje výhodnosť alebo nevýhodnosť zmluvy, ale výhradne proces, akým bola prijatá. A akonáhle za niečo zdvihli horné končatiny poslanci, tak už za to do lochu nikto nepôjde. A spomeňte si na tých lackovičových poskokov, čo by odhlasovali aj nos medzi očami.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 27.01.2008 12:46

nevýhodné zmluvy z Považskej Bystrice. Najprv uvidíme, ako sa postaví k tomu, že Lackovič a Cinge vstúpili do Smeru.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 27.01.2008 14:25

i partaj komunistická onoho času strestala-preválcovala i svojich, čo to inak akože mysleli dobre, a boli to dobrí "robotníci" strany. - žeby sa dejiny zopakovali? A kto vie, čo si ušijú takým členstvom sami na seba, keď ich raz odniekal vyhodili... a sú len radoví, rožky neradno ani tam vystrkovať, za žiadne peniaze.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 27.01.2008 16:27

... To čo píšeš za bludy?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 08.11.2008 18:43

sudcov bozaj vrit urcite si nejaky zakomplexovany curko ktory mesacne bucha za desinu v cistom a sere ta ze sudcovia maju mesacne o jednu nulu na paske viac cau trulko

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 28.01.2008 16:11

a ten prisluhovač Jurčík ?!čo sa tvári aj v Mestskom zastupiteľstve akoby bol najchytrejší a teraz ako múdruje o nemocnici akoby sa tomu rozumel,nikdy nič nerobil len kecal a pchal sa LL do r...

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 28.01.2008 16:29

Taký čo nevedia nič robiť - majú najväčšie vedomosti zo všetkého. Ako tak sledujem mestaké zastupiteľstvo - stavím sa, že Jurčík bude kandidiovať v budúcich voľbach za primátora, lebo tie jeho teplé reči o občanoch o tom svedčia. Teraz totiž už bude môcť, predtým by ho Lackovič nakopal do prdele keď boli z jedného košiara !!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 29.01.2008 14:26

Aspoň jeden poriadný poslanec,je tam teraz sa pozerajte na tú disciplinu SMERU ako hlasujú je to predsa normálne či nie hadam nebudú hlasovať proti chlebodarcom,myslím si ,že je to úbohé celé Slovensko sa z Vás smeje len kujete zlo,ale zabúdate,že ono si pán Smatana na Vás počká kedy budete najmenej čakať,ste jednoducho chudobný duchom a za to človek nemôže je to vedecky dokázame a tak sa odreaguvajte na svinstve samo Vás zožerie,ste na poľutovanie celému Slovensku nie iba v Bystrici

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 29.01.2008 19:32

Skôr ako svoj príspevok uložite - treba si svoj výtvor prečítať, lebo potom to nemá " ani hlavy, ani päty ! "

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 29.01.2008 23:45

viem ze sa rozumie stolnemu tenisu, ale co ma tenis spolocne s mestskym zastupitelstvom? velke hovno zrazu ako sa stara o nemocnicu. predtym na nu z vysoka sral

Anonymous User
Anonymous User píše:
Středa 30.01.2008 19:40

Samozrejme že sa stará o nemocnicu - lebo mafia P.B-HZDS ho tam zobrala pracovať -tak čomu sa čudujete ?? NsP mi pripada ako rezervácia a zázemie pre uvedenených straníkov. Potom sa nečudujme, že ide NsP pod takýmto odborným vedením dole vodou a doplatia na to všetci obyvateľia !!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 14:09

Jurčík je dobrý-je proti zvyšovaniu platov doktorov v nemocnici, aby nemocnica mala viac peňazí

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 15:03

a horších doktorov

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 16:36

Hlavne aby mala nemocnica dobré vedenie, ktoré bráni pacientov, a doktori sa zoženú, uz tu robia araby aj černosy, ako kde inde vo svete. a tý naši nech pália do prdele, ked sa im nelúbi!!!!!!!!!!!Ani z Ukrajiny su neni horší!!!!!!!!!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 18:04

V NsP P.B - vedenie - proste bomba. Anomaa Ds. Sly... a hlavne bývalá riaditeľ - to nemalo chybu. K ním samozrejme ing. Hoš... a ostatné kreatúry nasposledy Jurčík - môžu to tu zavrieť. Snáď nový riaditeľ porobí poriadky !!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 18:59

Kotala je dobrý, poznám ho, je to ekonóm, zrastom malý (asi 15O cm), ale duchom a svojimi schopnosťami veľký ...

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 19:05

Aj Jurčík je dobrý, je to telocvikár, zdravotníctvu rozumie. Že vraj dal opraviť dieru v nemocničnom plote!!!Kvalitne.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 09.02.2008 15:21

aky novy?, myslis ze jeden clovek urobi zasadnu zmenu? zabudni

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 18:18

Dobrá správa: neschopný riaditeľ Krutý konečne odišiel v lete 2008 Zlá správa: dosadil si tam svojho švagra Kotalu a ostala tam celá grupa Slyško, Ondičová, Krutá. Večný posranec Jurčík doplňa zostavu. Ekonomika a hospodárenie v nemocnici je v prdeli, neplatí sa do sociálnej poisťovne - podla stranky www.socpoist.sk je dlh cca 50 mil.Sk, ďalej dodávateľom nemocnica dlži 100 mil. Sk a dlh mesačne narastá o 5 mil. Sk. Hlavne že vedenie sa tvári ako špičkoví manageri ale sú to len ubožiaci. Mesto nemá vplyv na nemocnicu, je majetkom VUC , ale je zvláštne čo tu drží uvedené kreatury. Celé vedenie je prehnité HZDS pozitívnymi myšlienkami a je nutné konečne ich všetkých vymeniť. Sú zodpovední za kritický stav nemocnice, lebo porozdávali lukratívne činnosti svojim kumpánom - CT, biochemiu, dopravnu službu, záchrannú službu, na 33 rokov prenajali priestory lekárne za smiešnu sumu svojim - LAckovičová a Cingelová a pod. Pracujem v zdravotníctve mnoho rokov ale takéto neschopné vedenie ako je od éry Krutého som nezažila.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 18:55

nemocnica v našom meste musí byť za každú cenu!aj keby majú liečiť len doktori krátko po škole, čo ešte nič nevedia spolu s doktormi-dôchodcami.........

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 19:18

Volili ste si managerov z HZDS - tak teraz si užévajte ich produkty !!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 04.02.2008 15:00

Len jeden nemocny(čný) "produkt" sa vyšmikol z nemocnice a teraz derie primátorsky stolček a ochudobňuje mesto cca. o 135 000.- Sk mesacne. Urobte dobrý skutok a zoberte si ho tam naspäť. Aj keď neviem kde je menej nebezpečný a kde narobí menej škôd.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 04.02.2008 08:47

Je my ťa ozaj ľúto ctený anonymus ,vidím,že máš prehľad o tej nemocnici,ale ako vidíš musíš to stráviť zatiaľ sa im darí aj keď s dlhami ako vo všetkých nemocniciach na Slovensku,ale tebe to zrejme nič nehovorí ty potrebuješ iba špiniť tie dlhy čo mala tá nemocnica čo som sledoval zrejme ani boh nezplatí čo to slávne bývale vedenie narobilo,,400 mil.,a,že sa predali činnosti ,čo zarábali ty pako veď to slávny poslanec Karásek a jeho chunta a čo ďaľšie mali na pláne tak to by tu už nebolo zostalo nič ja tu tiež pracujem nie však dlho,ale mám prehľad aj keď som nieje zdravotník a viem čo sa tu robilo .Pre neho robotník ,alebo sestra nič neznamenali len jeho rovní,verím ,že sa podarí našu nemocnicu zachrániť či sa ti to páči,alebo nie sú tu v meste ľudia,ktorí všetko sledujú a vaše špinavosti im idú na nervy vy ubožiaci,konečne aj neičo robte a prácou dokážte,že ste lepší špinavosti Vám už v ďaľších voľbách nepomôžu aj pán Haviar si zrejme uvedomuje s kým sa dal do partie,prajem ti ,aby sa ti darilo tak ako dakážeš ubližovať iným ty úbožiak alebo úbožiačka

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 04.02.2008 09:09

"Je my ťa ozaj ľúto ctený anonymus ,vidím,že máš prehľad o tej nemocnici,ale ako vidíš musíš to stráviť zatiaľ sa im darí aj keď s dlhami ako vo všetkých nemocniciach na Slovensku,ale tebe to zrejme nič nehovorí ty potrebuješ iba špiniť tie dlhy čo mala tá nemocnica čo som sledoval zrejme ani boh nezplatí čo to slávne bývale vedenie narobilo,,400 mil.,a,že sa predali činnosti ,čo zarábali ty pako veď to slávny poslanec Karásek a jeho chunta a čo ďaľšie mali na pláne tak to by tu už nebolo zostalo nič ja tu tiež pracujem nie však dlho,ale mám prehľad aj keď som nieje zdravotník a viem čo sa tu robilo ."

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 05.02.2008 08:40

Som rád,že tým anonymom v Martine odzvonilo,myslím si ,že ani tu v PB už nemajú istotu ľudia sú chytrí a verím,že sa najde človek čo dá preveriť aj túto stránku a verím,že sa zistia tí chytráci čo špinia ľudí,ešte jedna urážka a na súdy mám tak do toho anonymovia aj na Vás je liek a technika ,ktorá Vás zverejní

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 05.02.2008 11:33

Na každú techniku je protitechnika.

Zato že zlapali nejakých hlupáčikov, ktorí vedia len zapnúť počítač a odbavovať sa v diskusiách...

  1. Otvorených wi-fi hotspotov stále pribúda, o nezabezpečených ani nehovoriac.
  2. Anonymizéry tiež fungujú. Napríklad tento: http://www.pripojtese.cz/art_doc-1B516737DC41B0F5C1257265004E1837.html

Sloboda znamená aj slobodu povedať, že Lackovič je darebák, ktorý patrí pred súd.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 05.02.2008 17:56

nie je jednoduchsie stiahnut toto: http://update.xerobank.com/distro/XeroBank/xB-Browser_latest.exe

nainstalovat na USB kluc a surfovat z bezpecneho anonymneho prehliadaca?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 23.02.2008 19:49

v nemocnici budeme dávať úplatky legálne, už sa tešíme...

Anonymous User
Anonymous User píše:
Čtvrtek 06.03.2008 22:05

Keď lekárov neplatí spoločnosť, musia si pomôcť sami. Musia z niečoho žiť!!!!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 22:08

Jurčík je skvelý muž, pôsobí intelektuálnym dojmom. Má šmrnc a je hbytý!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 03.02.2008 22:33

to je fakt, dojem vždy vzbudzoval

aj strany menil hbite

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 04.02.2008 15:54

Je to obyčajný šašo ktorý sa potrebuje predvádzať - keď sa na nič iné nezmôže Keby bol taký macher ako sa tvári- tak podniká a zaraba v biznise a nepotrebuje sa pachať do ri ..e iným aby mu rodina nezomrela od hladu.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 04.02.2008 19:05

veď oni to robia ako službu verejnosti obetúvajú sa dňom nocou im ide o naše dobro

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 04.02.2008 19:08

Ale my si ho nedáme.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 09.02.2008 15:18

az taky saso nebude ked vlastni hotel sparta cez svoj klub

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 04.02.2008 21:57

Zdá sa, že Jurčíka príliš nepoznáš, keď tvrdíš, že rozumie pingpongu...

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 05.02.2008 16:21

Predposledný a ešte tie dva nad ním sú dobré !!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 09.02.2008 13:24

Ešte je chudák evidovaný na úrade práce ??

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 12.02.2008 15:04

nie majiteľ polovice mesta, celého súdu a takých majetkov čo má ich rodina. Kdo nájde odvahu zrušiť zmluvy mesta uzavreté v tiesni, za nápadne nevýhodných podmienok,/vyvolaná zámerne pre účely odpredaja manželke lakoviča v období tesne pred pádom funkcie, či TV-MARIKY i platenej mestom. Taký úkon je právne neúčinný!!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 16.02.2008 13:01

Čumí ako k...t

Anonymous User
Anonymous User píše:
Sobota 16.02.2008 20:23

Hm, čumíme všetci. Na ten bordel v meste a opäť nezvládnutú údržbu ... Katastrofa

Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 17.02.2008 20:14

... myslim ze presne o tom je cela tato stranka pana Smatanu, stale sa bude zaoberat nejakym Lackovicom a podobnym jeho oblubenym temam ale volajako postradam jeho inokedy prehnane aktivity v oblasti veci ktore momentalne postihuju mesto. V sucasnosti sa PB topi v odpade ale pana Smatanu zaujima ze Lackovic letel z HZDS?

Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Neděle 17.02.2008 21:58
Dámy páni, reagujete na mesiac starý článok.
Keď vám chýba článok o problémoch s odvozom odpadu, urobte pár fotiek, napíšte pár viet, pošlite na redakcia@pb.otvorene.sk a hneď je to na titulnej stránke.
Prečo to prehnane aktívne neurobím ja?
Pretože zajtra je 18. februára. Posledný deň na doručenie pripomienok k návrhu územného plánu. Smeti sa dajú pozametať za pol dňa, ale územný plán tu bude pôsobiť DLHÉ ROKY. Príjemnú pracovnú noc, vy budete písať o odpadoch, ja budem vešať videá z informačnej schôdze k územnému plánu... a všichni dohromady uděláme moc.
Anonymous User
Anonymous User píše:
Neděle 02.03.2008 11:56

Už temn ksicht dajte do prd... - dosť sme sa ho navídali za posledných 12 rokov !!!

Anonymous User
Anonymous User píše:
Středa 08.10.2008 23:32

Pozrite sa do zrkadla,o nic lepsie!!!nahodou mne LL nevadil,bol inteligentný,aj je..a to co urobil,je iba sikovnost,pozri co robi dnesne vedenie??no je tiez sikovne a to uplynulo iba 2 roky,co tak za 10 rokov????dopraj druhemu abudeti dopriate..........

Anonymous User
Anonymous User píše:
Čtvrtek 09.10.2008 15:51

Ty tiež kradneš?

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 11.11.2008 17:03

Pretože si strašne ale strašne ..../neiteligentný/.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 10.11.2008 14:26

MOžNO SVOJMU SVOJMU PENISU,A NIE TENISU.

« červenec 2018 »
červenec
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359