Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / Juraj Smatana / Ktorí považskobystričania budú kandidovať vo voľbách do NR SR 2016?

Ktorí považskobystričania budú kandidovať vo voľbách do NR SR 2016?

Autor: redakcia Poslední změna: Úterý 22.03.2016 06:03
[2016-12-07] Včera o polnoci bola ukončená registrácia do parlamentných volieb 5. marca 2016. Prečítali sme dostupné kandidátne listiny a prinášame zoznam tých kandidátov, ktorí majú trvalý pobyt v Považskej Bystrici. Účelom zoznamu nie je navádzať voličov, aby "volili našich, ktorí nám vybavia", ale získanie prehľadu o činnosti považskobystričanov v celoslovenskej politike. Pred menom je uvedené číslo s poradím na kandidátnej listine.

KDH: 17. Marián Sopčák Mgr. audítor, Považská Bystrica

OĽaNO: 27. Ján Herák 27 r. sociálny pracovník pre rómske komunity Považská Bystrica PhDr.

SaS34. PhDr. Iveta Pospíšilová 51 vedúca sestra oddelenia paliatívnej starostlivosti Považská Bystrica

       48. Mgr. Jarmila Tesková 48 riaditeľka školy Považská Bystrica

SIEŤ23. Roman Jaroš JUDr. 41 rokov, manažér, Považská Bystrica

SKOK: 37. Rastislav Konečný Bc. hokejista Považská Bystrica

SMER125. Katarína Jankacká, riaditeľka ÚPSVaR, Považská Bystrica

SNS91. Ivan Bubela Ing. 50 r. technický manažér, Považská Bystrica

        106. Miroslav Magdech Bc. 29 r. bankový poradca, Považská Bystrica

TIP72 František Příkopa ml. 37 rokov, SZČO, Považská Bystrica


Viete aj o ďalších považskobystričanoch, kandidujúcich v najbližších voľbách? Napíšte to do diskusie! 

 


preceda
preceda píše:
Pondělí 07.12.2015 21:49
Zase samé NULY a nič z toho.
Anton
Anton píše:
Pondělí 29.02.2016 21:48
Malo by sa to tu premenovať na:
Považská Bystrica Otvorené Kydanie Hnoja!
Najvyšší čas zakázať takéto stránky šíriace nenávisť, lži a pomluvy.

Ono vám tu spadne sánka keď uvidíte konečné percentá ĽSNŠ!
To že Marian Kotleba bude v parlamente je už jasné.
Anonym píše:
Úterý 01.03.2016 07:43
Nestrašte! Takéto neonacistické teľa netreba nikde, je to hulvát blbeček a nič poriadné v živote nedokázal, a tým myslím aj to že ho protestne zvolili do funkcie. Choďte sa spýtať do kraja v ktorom vládne o čo sa im žije lepšie ako sa im žilo. Za primitívov považujem aj všetkých čo si myslia že ho treba voliť alebo ho volia. Nedovolil by som si to napísať o voličoch akejkoľvek inej strany (snáď okrem KSS).V prípade tejto strany si netreba brať servítku pred ústa a tváriť sa politicky korektne, treba ju jednoznačne odsúdiť a dištancovať sa od nej. Plne súhlasím s pánom Havranom v jeho postoji. Predpokladám že sa tohto chytia a bude aj žaloba ale za svojim si stojím, toto je mor spoločnosti. A ak sa ľudia nepoučili v 30-tych a 40-tych rokoch minulého storočia tak im treba.
Anonym píše:
Úterý 01.03.2016 09:59
to ty si hovado po komunistoch cosi zostalo a po tychto zostane co
Anonym píše:
Úterý 01.03.2016 09:59
to ty si hovado po komunistoch cosi zostalo a po tychto zostane co
Anonym píše:
Úterý 01.03.2016 10:14
Čo konkrétne z toho čo po komunistoch zostalo sa Vám tak strašne páči? Ja vrelo odporúčam každému komu sa komunizmus tak strašne páčil nech si ide tie časy pripomenúť na stáž, Severná Kórea alebo Čína to je destinácia pre takých komunizmu chtivých. A keď už tam budete skúste si otvoriť ústa tak ako vám narástli. Hlavne si uvedomte že keby aj tí slávni komunisti boli vydržali tak by sa to tu zrútilo ako domček z karát. Keby môjmu dedovi odpoviete ako mne, nakopal by vás tak že by ste si na zadok rok nesadol. A to si ten človek zažil aj obdobie pred druhou svetovou vojnou takže mal možnosť porovnávať. Skúste so svojím názorom zájsť za ľudmi čo boli v PTP táboroch čo vám povedia. Neviem Koľko máte rokov ale ak ste si nie schopný zapamätať realitu tak to je aj tak jedno.
Prasačenko
Prasačenko píše:
Úterý 08.12.2015 03:19
Pán Janas nekandiduje? Smer uráža Považskú Bystricu!
Anonym píše:
Sobota 19.12.2015 15:00
13 najvacsie mesto a nic to svedci akej popularite sa tesime lebo ved mogoni si vzdy volia totalne telce tak naco ich predstavitelov aj v parlamente?
Anonym píše:
Úterý 08.12.2015 05:14
mapr. feták Huliacik zo SAS
Mikuláš
Mikuláš píše:
Úterý 08.12.2015 08:27
Ani o pána Janasa, ani o pána Smatanu nie je zrejme nikde záujem.
Nie je to škoda pre ľudstvo?
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Pátek 11.12.2015 00:03
Čo sa mojej maličkosti týka, je to jednoduché. ZMENA ZDOLA, za ktorú som poslancom, z finančných dôvodov nekandiduje v týchto voľbách. Mal som ponuku ísť na kandidátnej listine inej, parlamentnej strany, ktorú som s vďakou odmietol skôr, než by došlo k ponuke konkrétneho miesta na kandidátke.
To je všetko, takéto jednoduché to je.
Čo sa týka pána primátora Janasa, ten venoval vysvetľovaniu, prečo nekandiduje, dve stránky v nami platených Považskobystrických novinkách. Myslím, že ten článok nájdete na mogonov.sk.
Anonym píše:
Úterý 08.12.2015 13:48
No aby som bol konkrétny - snáď Jaroš má šancu dostať sa do parlamentu, záleží na % Siete a krúžkovaní.
Sopčák to má tak 50 na 50, skôr nie. Inak ten by pomáhal sám sebe, určite nie mestu a okresu. Karierista !
No a zbytok - iba ich strápňovanie.
Herák - bez šancí, Pospíšilová bez šancí, Tesková večná kandidátka hoci kde - bez šancí,Konečný - bez šancí/ inak aký á vzťah o majiteľovi Troch veži?
Jankacká - teoretický aj áno, pokiaľ by šlo veľa smerákov pred ňou do exekutívy a tým by sa vzdávali mandátov.
Bubela - večný kandidát za všetko, ale neurobí nič - bez šancí, Magdech bez šancí, Příkopa bez šancí.
Čo mám info Janas nechcel byť na kandidátke - asi nebolo preň zaujímavé miesto a Smatana - kto a kde by ho dal?
Už je nezaujímavý, lebo iba do všetkého špára - bez úžitku pre občanov.
Národ chce činy, hmotné výsledky - nie teoretizovanie.
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Pátek 11.12.2015 00:10
Ďakujem za spätnú väzbu, vždy je pre mňa veľmi cenné dozvedieť sa, čo národ v skutočnosti chce. Pretože mne sa ho doteraz nepodarilo stretnúť.

Zatiaľ, ako opozičný poslanec, žijem v nádeji, že mojim "špáraním" udržiavam tých čo sú pri moci v strehu, aby si nedovoľovali až príliš.
Túto činnosť budem vždy uprednostňovať pred tým, že by som kvôli "vybaveniu" drobného hmotného výsledku kolaboroval s mocnými pri robení veľkých zlodejín.
Anonym píše:
Neděle 10.01.2016 12:09
Držte sa a špárajte ďalej ;)
Anonym
Anonym píše:
Pondělí 29.02.2016 21:30
A Juraj Smatana kandidovať nebude?
Nebudú financie z proamerických mimovládok?
rudo
rudo píše:
Středa 13.01.2016 10:05
keď vieš všetkých ohodnotíte ,ukáže čo zvládneš sám lepšie či len vkladanie názory na druhých . ani mne nevonaju .verím však že kto okydávaním začne tým aj skončí . tebe venovaný čas sa vola navždy obetovaný uplne zbytočne
PB hajzlikovia
PB hajzlikovia píše:
Úterý 08.12.2015 18:40
Mám dve otázky. Náhodou som si tu všimla starší článok až teraz:
http://povazska-bystrica.otvorene.sk/[…]/zneuzivanie-moci

Chcela som sa vyjadriť, ale nedá sa mi. Ja ten prípad sledujem a aj poznám nejaký čas, aj keď pracujem v zahraničí, lebo o považskej regionálnej mafii menom Martaus klan sa píše aj na SMEčku.
http://martinhajduch.blog.sme.sk/
Prečo sa v tom článku nedá vyjadriť názor ?

Aké sú rodinné problémy tých ľudí riešiť nechcem, to je mi u prdele. To,že zneužívajú svoju moc je nám asi všetkým jasné. Že ich v tom kryje primátor, no SMERák tuším, či nie ? A tí vždy konajú tak ako chcú. Ale iné chcem napísať.

Mr. František, pán král poslanec, najväčší akože kresťan v meste, je, resp. bol kamarát, s Rudom Zúbekom. (to je ten mafián, čo sedí za nejaké vraždy v base). Martaus chodil aj na náš futbal v Orlovom. Sedávala som vtedy v aute, ale poznala som ho dlho skrz iných známych mojich rodičov. Ešte asi neviete, ale ten Domček na SNP, tak tam predošlému majiteľovi mesto roky nechcelo povoliť vonkajšie sedenie, predávali sa tam vtedy bagety. Potom, čo to nasilu prevzal Rudo, tak mu Martausko sám vybavil na meste vonkajšie sedenie. Zrazu to išlo, keď sa tam začal predávať chlast, pre bagety to bolo nevhodné. Tak len toľko k morálnemu obrazu toho svetuškára, má viac za ušami ako sa vie.

A čo viem ešte od známych, keď som občas zájdem, tak aj v práci sa chová ten človek rovnako. Veľmi by som uvítala, keby sa vyjadrili všetci tí, ktorí neradi ale museli dávať Ferinkovi úplatky, ak mu chceli v tom kaštieli predať potraviny vo veľkom a mať kšefty. V Nimnici ho veľmi rýchlo poriešili za takéto jeho ťahy a musel odtiaľ odísť, toto by bolo treba aj v považskej spraviť.
forum
forum píše:
Úterý 08.12.2015 20:04
Dievka moja, sem to napis, Frantisek tu ma svoju FUN page.
http://www.mogonov.sk/[…]/

A sem http://povazska-bystrica.otvorene.sk/[…]/zneuzivanie-moci
to nenapises preto, ze su zablokovane komentáre.
Ananas
Ananas píše:
Čtvrtek 10.12.2015 22:21
Otázka na Anonyma z 8.12.2015/13.00: Od koho máš informáciu, že Janás nechcel kandidovať, od neho? Je to hlúposť, nepoznáš systém nominácie na kand. listinu. Dopredu nemohol vedieť s určitosťou, aké miesto by mal.Pravda je taká, že by veľmi chcel, ale R Fico o ňom nechcel ani počuť.
Anonym píše:
Čtvrtek 10.12.2015 23:31
Zrejme sa ho bál ako konkurencie. Veď taky transparentný, demokrarický,univerzálný, vedecký,pedagogický,demagogický,skromný (nenavrhol poslankyní aby mu navrhla zvýšiť plat)nie je ani pán premier a potom veď už teraz je rekordér v počte vykonávaných zamestnaní, čo mu mohlo paradoxne poškodiť pri zostavovaní kandidátky.Prečo? Nevedno,veď takých schopákov nie je nikdy dosť.
Ďuso
Ďuso píše:
Pondělí 14.12.2015 06:31
To je sranda . Ten Jaroš teraz zo siete bol pokial viem prednedávnom zarytý smerák. To sa nám tie názory menia. Hlavne u ľudí bez chrbtovej kosti. Doporučujem zobrať do úvahy.
Bedo
Bedo píše:
Pondělí 14.12.2015 20:42
Jaros je vsade kde moze nieco ziskat v smere. sice nebol ale kandidoval vzdy za nieco ine a najme, aby sa predviedol, pre ludi nikdy nic neurobil iba pre seba.
Bedo
Bedo píše:
Pondělí 14.12.2015 20:43
Jaros je vsade kde moze nieco ziskat v smere. sice nebol ale kandidoval vzdy za nieco ine a najme, aby sa predviedol, pre ludi nikdy nic neurobil iba pre seba.
Anonym píše:
Sobota 19.12.2015 14:58
Sopčák je odkedy audítor? vyučený maliar je audítor? to ako máme veriť týmto ľuďom keď už klamú aj na kandidátke čo potom budú robiť ak získajú fleka?
Anonym píše:
Neděle 20.12.2015 13:34
Sopčáka osobne nepoznám, no milujem tupcov čo hodnotia človeka podľa prvého stupňa.
Vyučený maliar. To akože keď sa vyučil za maliara, tak už o nič iné sa nemal snažiť?
Alebo Jaroš.
Pokiaľ viem je šéfom SBS, teda manažér.
Anonym píše:
Neděle 27.12.2015 13:21
pán Sobčák neni vám hanba tolko chváliť? pozerala som zastupiteľstvo a 10 min ste len chválili všetko a všetkých. Ja viem že idete kandidovať a potrebujete sa každému zapáčiť ale chváliť aj kuboviča? že sa nehanbíte vy spravíte pre svoju sebaprezentáciu čokolvek. a to vaše odhlasovanie väčšieho primátorového platu nechám na vaše svedomie. Takto sa ozajstný kresťan zaisto nechová.
Anonym píše:
Čtvrtek 31.12.2015 20:43
kadehaci falosny zaprdeny len same sladke reci a podvody figel to je pre nich to prave Nevolit!!!!!!!
Anonym píše:
Středa 23.12.2015 10:08
A ja tupcov ktorí klamú na kandidátnych listinách. Na audítora musíš mať audítorské skúšky. To dá hanbia napísať čo naozaj robia?
Anonym píše:
Středa 23.12.2015 11:17
Audítor manažér prašť ako uhoď každý iba hrabe pre seba.
Anonym píše:
Pátek 25.12.2015 10:07
A ty snáď rozdávaš?
Že o tebe nebolo doposiaľ počuť.
Nabudúce keď budeš dávať, viac to spropaguj, aby sme sa to dozvedeli viacerí a prišli si po tvoju nádielku.
Anonym píše:
Pátek 25.12.2015 20:07
To je čo za komentár? to je cielom poslanca národnej rady hrabanie? tak ty si riadny hlupák nedivím sa ako to u nás vyzerá. Kde sú tie vaše sladké slová. Iba si napísal aký si truľo a somár.
Anonym píše:
Neděle 03.01.2016 11:20
K voľbám.
Pozeral som kandidátky na blogu Pravdy a zistil som, že okrem hore spomenutých " celebrít" z nášho mesta, resp. blízkeho okolia kandidujú ďalší zúfalci, ktorí sa asi takto potrebujú zviditeľniť.
Sorry - prečo zúfalci. No byť u Kollára na 75 mieste, alebo u SAS na 48, 91 u SNS prípadne vôbec byť na kandidátke u Vzdoru je ozaj iba trápne zúfalstvo.
Ten Jaroš, no možná ešte max. Sopčák tak tam je šanca, no zbytok s tými poradovými číslami a názvami strán je ozaj trápnosť.
Anonym píše:
Pondělí 04.01.2016 20:48
aká šanca? čo dokázal jaroš alebo sopčák tuná? nič jedno horšie jako druhé obaja sa predvádzajú v zastupitelstve samé prázdne rečičky a kradnú spolu s janasom
Anonym píše:
Středa 06.01.2016 15:51
Súhlasím s Vami, keď pozerám záznamy z MZ tak oni tam trepú vždy mimo tému o chodníčkoch a pod, čo asi ani na takúto úroveň nepatrí a mali by si to riešiť priamo s úradníkmi.
No ale to by ich už nik nevidel trepať v telke, akože za občanov..
Tú šancu som myslel, že oni majú šancu dostať sa k lepšiemu korýtku, občanov potrebujú ako výťah ale osoh z toho nebudú občania a P.B. mať žiaden!
Anonym píše:
Čtvrtek 07.01.2016 15:24
medzi ovcami v pb je to lahke a zodpovednost nulova
ŠM bez spolupráce
ŠM bez spolupráce píše:
Pátek 08.01.2016 21:23
Ako vždy aj teraz máte pravdu .V tých drístoch ste vystihli aj nášho Karolmana v pasáži pod vplyvom dosiahnutého blahobytu s pyšným vedomím to vystihuje smer a smerovanie prvého muža mesta PB.A počul som že vás navrhujú na ocenenie po novinkách PB druý najlepší dístač v PB.Len tak ďalej.
Anonym píše:
Sobota 09.01.2016 15:44
A Maroško mal zasa vychádzku z psychiatrie- a opäť ako vždy ju využil na prilepenie svojho stupídného a dementného príspevku.
Čo ti tí kresťania urobili, keď ich takto zhadzujem pred verejnosťou, ktorú nasieraš tím tupím príspevkom?
rudo
rudo píše:
Středa 13.01.2016 10:16
vidím že ste sami odborníci na všetko čo sa da riešiť ústne alebo písaním. poprosím vás vyjadrenie na LÁVKU za mestským úradom . podlá mňa zbytočne vyhodene peniaze. aky je vaš názor prosím
Anonym píše:
Neděle 24.01.2016 16:33
Prečo?
Lávka je veľmi využívaná. A bola aj v minulosti a bude aj v budúcnosti.
SMERU TEČIE DO TOPÁNOK
SMERU TEČIE DO TOPÁNOK píše:
Čtvrtek 18.02.2016 13:00
SMERÁCI sú pred voľbami vydesení, ako ešte neboli. Boja sa, že sa im zopakuje tesná prehra z prezidentských volieb.
JANAS hoci nekandiduje, každý jeden deň chodí do dôchodcovského klubu na štadióne robiť kampaň. 5 dní v týždni.
Boja sa SMERÁCI, že by chýbal možno jeden mandát a odstavili by ich od koryta a začalo sa vyšetrovanie tunelovania eurofondov.
Anonym píše:
Středa 02.03.2016 14:54
Jaroš??? Manager??Skrachovaný policajt....kde sú prachy tam je on......
Anonym píše:
Středa 02.03.2016 20:16
Prečo skrachovaný policajt?
Nejaká nová informácia - všeobecne neznáma, alebo iba výplod chorej fantázie?
Anonym píše:
Středa 02.03.2016 20:32
K tým iniciálkam MŠ.Podľa toho dementného prejavu by sa mohlo jednať o -Mestského Škriatka plateneho hádajte kým aby narušil kontinuitu akej takej diskusie nedajboh kritiky na adresu hádajte koho.Moja babka hovorievala "aj sprostosť je dar boží"čo žial platí aj o tých čo si takúto službu objednali.Koniec koncov takéto a iné spravodajské hry v réžii veď viete koho ,v našom zaspatom meste nič nové.Šak aspoň niečo.
Anonym píše:
Čtvrtek 03.03.2016 08:28
čo ste si zvolili to máte
Anonym píše:
Pátek 04.03.2016 06:14
A co ste zvolil/a vy?
laco
laco píše:
Pátek 04.03.2016 00:29
Ján Balušík Ing. 40 učiteľ Prečín kotleba lsns
Anonym píše:
Pátek 04.03.2016 06:27
Pekne 139. miesto.Co asi uci deti? Ak uci telesnu tak zrejme dvihat pravu ruku do znamej polohy.Ak dejepis tak asi popieranie holokaustu a o zlatom veku medzi rokmi 1938-1945. Ak cudzi jazyk tak asi iba nemcinu... Pan ucitel ste Kotlebovec z presvedcenia alebo ste tak hlupy. Lebo dat sa na kandidatku takejto strany je podmienene bud hlupostou alebo presvedcenim. Hlavne 139.miesto
Anonym píše:
Pondělí 07.03.2016 08:31
Tak a farizeji vypadli, ešte aby z mesta vypadli a môže to tu Marián začať čistiť!
Anonym píše:
Pondělí 07.03.2016 11:25
Pokiaľ myslíš Mariana Kotrbu - treba mu vraziť do ruky metlu a môže začať čistiť - napr. že by pozametal okolo autobusových zastávok aj s jeho priaznivcami.
Stejne na viac nemajú.

« květen 2022 »
květen
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359