Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / Juraj Smatana / V považskobystrickom kostole bude vystupovať gospelová speváčka, ktorá účinkovala s Mickom Jaggerom, Stevom Wonderom i Michaelom Jacksonom

V považskobystrickom kostole bude vystupovať gospelová speváčka, ktorá účinkovala s Mickom Jaggerom, Stevom Wonderom i Michaelom Jacksonom

Autor: Juraj Smatana Poslední změna: Neděle 30.05.2010 18:42
Koncert Nicole J McCloud sa bude konať 4. 6. 2010 o 20:00 h v Kostole Navštívenia Panny Márie v Považskej Bystrici. Vstupné je 18 EUR. Podrobnosti o speváčke a priebehu gospelového koncertu:
V považskobystrickom kostole bude vystupovať gospelová speváčka, ktorá účinkovala s Mickom Jaggerom, Stevom Wonderom i Michaelom Jacksonom

Nicole J McCloud

Nicole J McCloud
Gospel 2010

Sebavedomá dáma, ktorá má štýl a nadanie

Väčšinu svojho života prežila v Spojených štátoch, kde nahrala vyše 20 platní v spolupráci s rôznymi nahrávacími spoločnosťami. Nicole v Spojených štátoch vystupovala pred viac ako sedemdesiat tisíc divákmi. Momentálne žije v malom mestečku na Slovensku. Pôvodne sem prišla za oddychom a lákal ju utiahnutý spôsob života ale láska k spevu a hudbe bola silnejšia. Po príchode do týchto končín sveta naozaj nezaháľala a začala sa zaujímať o hudobné dianie. Nicole sa objavila na rozličných hudobných podujatiach na Slovensku a okolitých krajinách. 
Slovenskému publiku sa predstavila na jazzových dňoch v Košiciach (r. 2006), kde nečakane vystúpila s jazzovou legendou Petrom Lipom a bol to naozajstný uragán. (Pozrite si video na Youtube). Hoci Nicole nie je rodenou jazzovou speváčkou každý jej prejav, akéhokoľvek žánru, vychádza od srdca.

O speváckom talente Nicole nie je pochýb. Počas svojej kariéry stihla spolupracovať s hviezdami ako Mick Jagger (Ruthless People), Bruce Springsteen, skupinou Kool & The Gang, Stevom Wonderom, či Michaelom Jacksonom. Na Nicoliných albumoch sa začali podielať svetoznámi autori - Michael Bolton napísal pieseň ,,So lost without your love" - Diane Warren pieseň ,,Tell me where it hurts". Diane je podpísaná pod hitmi od Celine Dion ,,Because you love me", Christiny Aguilery ,,Some body´s some body" či Toni Braxton, Glorie Estefan, Joea Cockera a mnohých ďalších. Hneď prvá nahrávka ,,Don´t you want my love ", ktorú pre Nicole napísal Aldo Nova sa stala zlatou. Nicole to považuje za jeden z najúspešnejších momentov. Z doposiaľ vydaných singlov sa 10 singlov dostalo do TOP 10 BillBoard US Chart listu. Medzi jej najznámejšie hity patrí "Running Away", "New York Eyes", "Rock The House", ,,One Good Reason", "New York Eyes".

Na Slovensku si Nicole našla šesticu veľmi talentovaných hudobníkov, s ktorými od roku 2006 nacvičuje koncertný program a spoločne sa snažia vytvoriť taký repertoár, ktorý pokrýva žánrovo široké spektrum. Nicole je doma v každom štýle: soul, blues, rock, pop, dance, jazz, gospel. Momentálny repertoár slovenskej formácie a music divy tvoria vlastné skladby ako aj prevzaté verzie, tzv. koververzie, medzi ktorými nechýba Born to be Wild, I will Always Love You, či skladby Jimiho Hendrixa, Tiny Turner, Diany Karol. Kapela ale aj diváci sa zhodujú, že každé Nicoline vystúpenie je veľký zážitok. Jej hlas prirovnávajú k Whitney Huston a Tine Turner a je jednou z najtalentovanejšich naživo vystupujúcich interpretov
Nicole J McCloud má silný vzťah s Bohom a z toho vyplýva jej čoraz väčšia túžba venovať sa iba gospelu. Po veľmi úspešných gospelových koncertoch v kostoloch v Modre a Kežmarku pripravujeme tento jedinečný zážitok pre viac ľudí a prinesieme radosť z gospelu do všetkých kútov Slovenska.
Koncert začína 3 piesňami na privítanie Ducha Svätého, Pána a Ježiša Krista, nášho Spasiteľa v chráme. Na scéne je Nicole J McCloud a 3 deti – vokalisti. Nasleduje 1 pieseň v sprievode klávesov. Po tejto piesni prichádza celá skupina (gitara, basová gitara, bicie) a začína Koncert. K spevu sa pridáva publikum, nálada je veselá, oslavujúca Ježiša Krista hudbou. V polovici koncertu Nicole predstaví špeciálneho hosťa koncertu, ktorý zaspieva 3 piesne. Po hosťovi sa vráti na pódium Nicole a priamo medzi divákmi zaspieva špeciálne prekvapenie. Koncert pokračuje s tým, že všetci prítomní sa môžu pripojiť a spievať priamo s umelcami. Podľa nálady publika môže koncert trvať až 2 hodiny.

Tento koncert je pre ľudí, ktorí milujú Boha a ktorí chcú Boha spoznať.Mnoho ľudí si myslí, že žiť pokorný, Bohom naplnený život, je nudné a že v kostole by sme sa vždy mali správať potichu. Ja však verím, že svoju radosť by sme mali vyjadriť. Mali by sme byť šťatní, že si nás Boh vybral za svoje deti a mali by sme byť šťastní, že Boh nás miluje tak, že obetoval svojho syna, aby sme mali šancu na večný život prostredníctom Ježiša Krista Spasiteľa a nášho Pána.
 
Určite by sme mali oslavovať cez Krista. Ak chcete zažiť prítomnosť nášho Pána a Spasiteľa a byť súčasťou spoločenstva našich bratov a sestier pri velebení veľkého mena Ježiša Krista, príďte a pridajte sa. Príďte a žite duchom, pretože len On je hoden velebenia. Amen.
 
Nicole J McCloud
Anonym píše:
Neděle 30.05.2010 18:40
skvely napad super....urcite pridem pozriet

« duben 2019 »
duben
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359