Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / singular / Billboardy Galovič: megalomanstvo alebo politika

Billboardy Galovič: megalomanstvo alebo politika

Autor: singular plural Poslední změna: Středa 07.10.2009 19:53
[2009-10-07] Určite ste si všimli boardy s fotkou majiteľa TV Považie. Nie je pri nich žiadna strana, len stroho o rokoch objektívnych informácií. Žeby šlo čisto o propagáciu osoby, alebo o nejaký otvorený ďakovný list od spokojných občanov?
Billboardy Galovič: megalomanstvo alebo politika

Billboard Petra Galoviča. Október 2009

Nijako mu nezávidím, ani mu nerobím kampaň, ani protikampaň. Ale pár vecí ma na billboarde zaujalo. Nie je totiž tak dávno, kedy bolo schválené tejto televízii, aby vysielala tak trochu účelovo, samozrejme za honorár. Pamätáme si aj ako sa dostal pán Martaus do povedomia občanov a jeho nasadzovanie a ukazovanie tiež nebolo dvakrát nezištné. Pamätáme si aj na pár objektívnych reportáží, ktoré vraj stáli za odstavením redaktorky Zuzany. A nakoniec kde je objektivita, keď nezávislý redaktor alebo moderátor spovedá politikov a kandidátov napriek tomu, že pravdepodobne sám uvažuje o podobnom smere? 

Je to reklama osoby, ktorá má za účel vzbudiť ďakovné pocity pre informovaných občanov, alebo sa chystá zveľaďovanie podniku za verejné ? Alebo to bude hra na ruského a železného ?

 

Autor: singular plural

 

redakcia
redakcia píše:
Středa 07.10.2009 19:46
Myslím si že neprezradíme žiadne tajomstvo - p. Galovič kandiduje za poslanca VÚC ako nezávislý.
Anonym píše:
Středa 07.10.2009 20:13
jááj
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 23:25
s týmto ksichtom sa tam hodí ako do série....
Anonym píše:
Středa 07.10.2009 20:51
Takych megalomanov je v BB viac, ved uz niekolko dni sa na nas ulisne usmievaju predstavitelia Slovenskej narodnej STRAKY. SNS kradne ako straka a robi hanbu celemu Slovensku.
Anonym píše:
Středa 07.10.2009 22:36
brutálna Milada už hľadí z x- bilbordov
Anonym píše:
Pátek 16.10.2009 21:06
Je mi jedno ako sa p. Milada usmieva na bilbordoch a čo SNS robí hore. Mám brata vozíčkára, čo sa nemôže dostať na poštu v meste. Ona vybavila, že pošta bude robiť bezbariérový vstup pre takýchto ľudí.To je pre mňa dôležité a nie vaše zakomplexované reči.
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 19:33
Bezbariérové vstupy do verejných budov by malo byť niečo úplne NORMÁLNE, a nie aby to "vybavovala" poslankyňa národnej rady.
Zamysli sa nad tým množstvom bilbordov. Kto ich asi bude po voľbách splácať? Nuž, MY. Ani príjem poslankyne NR SR nestačí na to, aby zaplatila kampaň rozmerov čo nemajú mobilní operátori.
Anonym píše:
Středa 07.10.2009 22:37
Dávno som sa tak nenasmial, ako pri tomto bilborde. Nielen to, ako účelovo dal kopačky redaktorke Zuzane, lebo Starému ujovi sa nepáčil jej redakčný príspevok o rozdávaní tučných ms. zákazok cteným pánom poslancom.
A k by sme mali OBJEKTÍVNE (teda pravdivo) informovať verejnosť, tak by bolo nebolo od veci spomenúť, že SKUTOČNÝM vlastníkom danej TV je úplne, ale úplne niekto iný. Pozícii p. Galoviča sa hovorí biely koník.
Anonym píše:
Středa 07.10.2009 23:56
v jeho prípade je výstižnejšie biely ratlík :)
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 10:53
:)
Ozaj, prečo väčšina ratlíkov trpí neprekonateľnou túžbou voziť sa na terénnych autách, podľa možnosti čo najväčších? Tento má tuším tiež nejaké.
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 14:49
no neviem kto je v tejto hre ratlík... galovič z môjho pohľadu najmenej o jednu úroveň prevyšuje týchto politických potrimiskárov čo teraz aj predtým sedeli na mestskom úrade.

Už len to že sa mu podarilo dosiahnuť, že mu oni platia jeho kampaň.
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 19:35
ONI mu platia kampaň??? MY mu platíme kampaň!!!
Trošku si to v hlave usporiadaj.
Anonym píše:
Středa 07.10.2009 23:49
Toto je memento... Ale aj tak mi je najviac na grc z bilboardov Bc. Civavy :))))) vie mi niekto povedat, kde studovala tato odmaturovana archivnicka?
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 14:51
to ako kto má byť?
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 15:16
asi Lada Olasová
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 17:47
tak to si buď v živote nevidel Miladu, alebo čivavu.
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 18:07
a ty si ešte nevidel mastiff-a, ktorý sa hrá na čivavu? Daj si do googlu slovo mastiff a uvidíš :-)
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 19:22
Začala v Herbalife a dokončila na Plzenskej fakulte .
Anonym píše:
Pátek 16.10.2009 20:14
Zhodou okolností vraj na štátniciach excelovala.Info pochádza od mojej dobrej kamošky, ktorá spolu s ňou tie štátnice urobila.Asi v tej poslaneckej hlave niečo má.
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 19:40
 08.10.2009 - 14:27 | TASR
Škandál na univerzite! Podvody pri prijímačkách i štátniciach

Stále väčšie rozmery naberá škandál na Právnickej fakulte Západočeskej univerzity v Plzni, kde podľa viacerých indícií dlhodobo dochádzalo k podvodom – pri prijímacom konaní, počas podivne skráteného štúdia a aj pri štátniciach. Machinácie sa diali aj pri doktorandskom štúdiu.

http://noviny.joj.sk/zo-zah[…]imackach-i-statniciach.html
Na fakulte teraz dočasne pôsobí nový dekan – exminister spravodlivosti Jiří Pospíšil - a okrem neho situáciu analyzuje akademický senát univerzity a akreditačná komisia ministerstva školstva. Do prípadu sa už vložilo aj štátne zastupiteľstvo v Plzni a aj polícia, ktorá preveruje podnety od občanov. Potvrdila to dnes šéfka plzenského štátneho zastupiteľstva Antonie Zelená. Podanie trestného oznámenia zvažuje aj akreditačná komisia.

V univerzitnej knižnici chýba až polovica diplomových prác, ktoré buď nikdy neexistovali, alebo sa "stratili", aby sa neprišlo na to, že sú opísané. S plagiátorstvom mali problém aj pedagógovia právnickej fakulty: prodekan Ivan Tomažič má vo svojej dizertačnej práci až desiatky opísaných strán, ktorých skutočným autorom je sudca Najvyššieho súdu Jiří Spáčil. Na plagiátorstvo neprišiel ani dnes už bývalý dekan fakulty Jaroslav Zachariáš, ktorý bol oponentom práce.

Už pred časom ministerská akreditačná komisia upozornila, že až 20 percent študentov práv v Plzni sa dostalo na školu neštandardne. Komisia ďalej odhalila, že štúdium práv, ktoré trvá štandardne päť rokov, vyše 400 študentov absolvovalo za dobu kratšiu ako štyri roky. Neštandardne rýchle bolo v mnohých prípadoch aj doktorandské štúdium. Napríklad prodekan Tomažič získal doktorát za rekordných päť mesiacov a navyše to korunoval opísanou prácou.

V Plzni vyštudovalo právo mnoho známych českých podnikateľov, regionálnych aj celoštátnych politikov, ale aj mnohí úradníci a predstavitelia justície. Štúdium popri zamestnaní zvládala v Plzni aj primátorka Ivana Řápková – jej diplomová práca v archíve školy chýba a novinárom z denníka Mladá fronta dnes (MFD) politička uviedla, že ju nemá ani doma. Po štyroch rokoch od absolvovania si politička nedokáže spomenúť na meno žiadneho zo svojich pedagógov.

V Plzni chýba aj diplomová práca bývalého predsedu ČSSD a expremiéra Stanislava Grossa, ktorý na západe Čiech študoval popri zamestnaní – ako minister vnútra. Gross mal zo svojho ministerstva na Právnickú fakultu Univerzity Karlovej v Prahe vzdušnou čiarou iba asi dva kilometre. Napriek tomu uprednostnil diaľkové vysokoškolské štúdium v 80 kilometrov vzdialenej Plzni.

Náhod a možných súvislostí je však v kauze ešte viac: v Plzni si doktorát z práv robil aj Eduard Bruna a zvládol to za rok a tri mesiace. Po škandálnom odchode Grossa z politiky sa expolitik uchytil ako koncipient v advokátskej kancelárii Eduarda Brunu.

Vysoká škola v Plzni rozdávala diplomy niekedy aj v kratšom čase než obvykle trvajú rekvalifikačné kurzy. Podľa docentky Vladimíry Dvořákovej, predsedníčky Akreditačnej komisie pri ministerstve školstva, v jednom prípade sa na Právnickej fakulte stalo, že študent nastúpil v júni a už v auguste mal za sebou všetky skúšky, štátnice a aj napísanú a obhájenú diplomovú prácu. To ešte zosilňuje podozrenie, že sa diplomy v Plzni kupovali. Akreditačná komisia má podozrenie, že takýchto "expresných" študentov mohli byť desiatky.

"Naša katedra trestného práva poukazovala na nepravosti asi päť rokov," citovala MFD sudcu Krajského súdu v Plzni Pravoslava Poláka. Podľa jeho slov na to, aby razantne zasiahli alebo protestovali, katedre chýbali potrebné informácie a vedenie fakulty na otázky nereagovalo. Podľa Poláka však zlyhal akademický senát, ktorý mal fakultu kontrolovať. Keď však tento rok na jar šéfka katedry trestného práva Helena Válková na neúnosnú situáciu upozornila, dočkala sa odvolania.

"Stalo sa mi, napríklad, že som mal študenta, ktorý odo mňa nedostal zápočet, a preto ani nemohol ísť na skúšku. Po čase som však zistil, že už skúšku vykonal," pozastavil sa nad praktikami Polák.

Situácia okolo Právnickej fakulty v Plzni vyvolala aj otázku, či by bolo možné niektorým nepoctivým študentom odobrať vysokoškolské diplomy. Podľa dnes platnej právnej úpravy na to ani vysoké školy a ani ministerstvo nemajú právo. Verdikt o odňatí diplomu by mohol vyniesť iba súd.
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 19:55
Vie mi niekto vysvetliť, prečo si členka tej najslovenskejšej najnárodnejšej strany išla dorobiť titul práve do západočeskej Plzne? Keby do Prahy, tak som ticho a šúpem nohami, lebo tam je najkvalitnejšie školstvo. Ale do Plzne? Nemala to bližšie do Bratislavy, keď tam už chodila do parlamentu?

 
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 20:13
Fakt je, že titul si dorobila až počas svojho poslancovania v Bratislave, lebo na volebnom lístku v 2006 žiadny titul neuvádza:

http://sk.wikipedia.org/wik[…]4%BEby_do_NR_SR_v_roku_2006

Ale odkiaľ máte, že si urobila Bc. v Plzni?
Anonym píše:
Pondělí 19.10.2009 19:09
Neverím tomu, že študovala v Plzni. A rýchlokurz práva tam absolvujú onakvejší papaláši, nepotrebujú peniaze od bystrických núl. Bc. Miladka pravdepodobne urobila Dubnický technologický inštitút - obľúbené vzdelávacie stredisko pre colníkov a iné zelené závity.
Anonym píše:
Pondělí 19.10.2009 21:41
Nedávno tu ktosi napísal: "re Bc. miladka
Autor(ka) Anonymný používateľ 20:14
Zhodou okolností vraj na štátniciach excelovala.Info pochádza od mojej dobrej kamošky, ktorá spolu s ňou tie štátnice urobila.Asi v tej poslaneckej hlave niečo má."

Takže ty určite budeš vedieť, kde Bc. Milada robila tie bakalárske štátnice. Nuž? Plzeň?
Alebo tu len nejaký sympatizant SNS skúša šíriť pochvalné zvesti?
Anonym píše:
Pondělí 19.10.2009 22:58
No myslím, že je to zjavné, že Miladka okrem skúpenia všetkých billboardov investovala aj do šírenia dobrého mena na tejto stránke. A dokonca investovala dostatočne na to, aby dotyčný ovládal aj základy pravopisu - čo je u fanúšikov Miladky dosť vzácny úkaz. Zaznamenal som tu zopár chválospevov, ktoré by normálne vidiaci a počujúci človek vživote nemohol na adresu Burgyne napísať.
Nuž...ale takých nasadených aparátčikov je tu viac...že pán Janas.
Anonym píše:
Pátek 16.10.2009 20:33
No ty si sa ani do toho herbalife nedostal/nedostala.
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 18:43
Vtipné je aj to, že všetci na bilbordoch SNS sú na niečo
 odborníci.
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 19:16
Veru odborníci, ale na úplatky a kradnutie. Teraz im ten ich hlavný obchodník s teplým vzduchom dal za úlohu sa tlačiť do vúc, lebo aj tam sa delia euráče, ktorých majú tieto slovenské národné straky stále málo nakradnuté.Kedy už konečne skončia na smetisku dejín.
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 19:55
divím sa len Gregušovej
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 20:59
V tej Považskej ste všetci hlúpučkí naivní somárikovia. Vždy vás niekto oblbne, opije rožkom a potom vás okráda jedna radosť. O vašej inteligenčnej úrovni svedčia aj ľudia, ktorých ste si zvolili do vedenia mesta - hotová, onéééé, tragédia!!!
Juj, aká som rada, že nie som Bystričanka!!!
Anonym píše:
Čtvrtek 08.10.2009 23:29
v pohode teba odrbávaju v inom meste,len o tom zatial nevieš čiže si hlupejšia ako všetci v PB:-)))))
Anonym píše:
Pátek 09.10.2009 07:18
Neurazaj, ja som ze Papradna, nie z Marikovej.

Ale, ze si zostala na Slovensku svedci, ze sme na jednej lodi. Prosto je to na hovno, akurat, ze u nas sa tym zaoberame. Aj ked nakoniec (s)prosty slovensky lud rozhodne, lebo pokora poddanych uboziacikov je na Slovensku stale aktualna.
Anonym píše:
Pátek 09.10.2009 07:30
Niekedy komunistom najviac zazlievam, že naučili týchto debilov písať a čítať.
Anonym píše:
Středa 14.10.2009 22:17
Je zrejmé, že tieto anonymy, ktoré tu píšu na margo odborníkov SNS v PB tak nemajú ani šajnu čo všetko človek musí urobiť a obetovať aby dosiahol kladný cieľ a pomohol VÁM, ktorý ste si tu zvolili naozaj odborníkov napr.P.ADAME možno vynikajúci lekár, ktorý nevedel obhospodarovať jeden jediný objekt a teraz má celé mesto.
Anonym píše:
Pátek 16.10.2009 20:30
Len si vy, psi štekajte, dúfam, že karavána snsákov príde až do Trenčína.
Anonym píše:
Pátek 09.10.2009 15:50
to toto ma byt poslanec do VUC tento chudacik co nevie ani rozpravat poriadne.....vyzera dost tupo a na tom svojom Mercedese sa vozi po meste ako keby pre neho 50 neplatila....je mi z neho zle
Anonym píše:
Pátek 09.10.2009 22:23
Ty truľo. Nech už je aký je, keby on nezačal otvorene vystupovať proti lackovičovi, tak by bol "Ľubko" dodnes primatorom. Ak ma pamäť neklame, v tom období si usta otvoril ešte tak Dunaj a Smatana. A kde si bol Ty. Alebo si jeden z lackovičovho klanu ?
Anonym píše:
Pátek 09.10.2009 23:12
Kto akože začal otvorene vystupovať proti lackovičovi? Akože galovič? Týždeň pred voľbami? Keď už bolo viac-menej rozhodnuté a dirigoval mu HanT? :)))
Anonym píše:
Sobota 10.10.2009 19:18
Dokedy bude TV POvažie TV POvažčie?? To s HANT hambí za svoju značku ??
Anonym píše:
Pátek 16.10.2009 19:50
Ked som to videl skoro som sa zadusil od smiechu,to je uz fakt neuveritelne.Tento "sedliak" a gadzo ktory sa nevie ani spisovne vyjadrovat a zrejme nechodil do slovenskej skoly sa pretrca na plagatoch ako osobnost. To uz neni ani na plakanie alebo smiech,to je proste tragedia,ale neni sa co divit ked si predstavim predstavitelov mesta na cele s primatorom,tak preco by aj tento clovek nemohol ukazat svoju "sexi" tvar!!!! Povazska je naozaj unikat v ramci Slovenska.
Anonym píše:
Pátek 16.10.2009 20:26
Milý pán Smatana s anketou hviezdnej roty si mal dobrý nápad. Postavil si svoju kampaň na okydávaní ostatných kandidátov.Mozog ako já s lepšou kapacitou ťa ihňeď prekukol."SMATANA NA HRAD" - samozrejme myslím Trenčiansky
Anonym píše:
Pátek 16.10.2009 20:47
A čo takto Jožko Keruľovie. To ťa nezaujíma, kto mu platí kampaň?Tonko H. a Rudko Zubovie z Milochova. To je horšie, ako okydávanie kandidátov.
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 15:01
Nebolo by vhodné aby p. Galovič bežal ako monoskop na TV HANT ?? Dávam to p. Galovičovi ako nápad k použitiu - a to bezplatne !!
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 18:09
:)))
extrémne trefné :))
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 19:37
To isté robil pred minulými voľbami Martahúz, menežér z TV POvažie. Aby tesne pred voľbami odstúpil v prospech Adameho, a po voľbách dostal fleka na daňovom oddelení mestského úradu. Tiež moderoval jednu reláciu za druhou, aby sa trochu pretrčil.
Také trápne postupy.

NEZÁBUDKA
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 22:45
Súhlasím s tebou. Sú to v podstate všetko len trápne kreatúry.
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 23:28
Ale svoje dosiahol a vyzerá, že je spokojný.
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 15:25
Horšie??? :D ty máš aké mylné informácie :D :D nechapem ako tu niekto môže písať o veciach a davať argumenty ktore namá podložené a overené. úbohe...aj tak všetko je len o závisti............
Anonym píše:
Neděle 18.10.2009 16:05
Správne Jožko že si sa ozval !! Len sa Ty nedaj !!
rako
rako píše:
Úterý 27.10.2009 18:18
Pan Galovič čo vi možete kandidovať,ked sa ani neviete postarať o svojich zamestancom Press Clube lebo vyplaty im davate ako otrokom najprv sa naučte starať o ludi a potom možete kandidovať!!!!!
Anonym píše:
Úterý 27.10.2009 18:30
ked on podáva objektívne info.Celý Ratlík!
rako
rako píše:
Úterý 27.10.2009 18:28
Prosim vas zveste si ten trapni a škaredy bilbort na SNP le mraz mi chodi po chrpte cestov na zastavku Brrrrrrrr

« červenec 2020 »
červenec
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359