Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / Jaroslav Ševčík / Oznamujem svoju kandidatúru na funkciu primátora mesta

Oznamujem svoju kandidatúru na funkciu primátora mesta

Autor: Jaroslav Ševčík Poslední změna: Pátek 24.09.2010 13:40
[2010-09-24] V komunálnych voľbách v novembri 2010 sa chcem uchádzať o vaše hlasy.

 

 

Keďže nechcem byť závislý na žiadnej z tunajších politických strán, zbieram si podpisy, aby som mohol kandidovať ako nezávislý. Ak chcete podporiť moju kandidatúru, stiahnite a vytlačte si prosím tento súbor. Alebo ma skontaktujte e-mailom.

 

Moje priority:
- ukončenie éry partokracie a dosadzovania do funkcií podľa straníckej legitimácie
- iba jeden zástupca primátora
- dôraz na funkčnú ekologizáciu mesta
- riešenie parkovania v meste
- vytvorenie prijateľných podmienok pre bicyklistov
 
Anonym píše:
Pátek 24.09.2010 15:34
Ten súčasný stojí za ho...,

A v Tvojom podaní by to bolo minimálne podobné !
Síce kričíš, a Tvoje priority - tiež nie sú Boh vie čo !
Obleč si triko s Ernestom Rafael Guevara de la Serna známy ako Che Guevara (vyslov: če gevarrra)
a zostaň si tam kde si.

Môj hlas - Tebe isto nie !!!
Jaroslav Ševčík
Jaroslav Ševčík píše:
Sobota 25.09.2010 10:12
keď už používaš kopiráty z wikipédie, tak buď aspoň dôsledný :)
Preto Dr. Ernesto Rafael Guevara de la Serna, keď už! Che Guevara bol pôvodným povolaním lekár.
Zdroj: http://sk.wikipedia.org/wiki/Che_Guevara
Anonym píše:
Pátek 24.09.2010 16:44
Fotka svedci o Vas p.Sevcik, keby som Vas nepoznal, chvalabohu by som Vas aj tak nevolil
Jaroslav Ševčík
Jaroslav Ševčík píše:
Pátek 24.09.2010 22:53
Myslím si, že pre tých nádejných voličov, pre ktorých bude vo voľbách podstatný na kandidátovi uzol na kravate, prázdne frázy a veľký bilboard je moja maličkosť a tento môj oznam naozaj nepodstatný.A im ani adresovaný nebol. Určite budú mať veľmi širokú paletu výberu iných kandidátov...Taktiež im dávam na vedomie, že na ich anonymné reakcie viac reagovať nebudem.Pekný deň!J.Š. PS: Niečo na pohladenie ich ega :)http://povazska-bystrica.otvorene.sk/[…]/image_view_fullscreen
Anonym píše:
Pátek 24.09.2010 18:30
Pán Ševčík, táto zlá, nepodarená, nevďačná Považská Bystrica si muža Vášho formátu nezaslúži.
Jaroslav Ševčík
Jaroslav Ševčík píše:
Pátek 24.09.2010 23:57
Napriek tomu ironickému podtónu v reakcií :), nemyslím si, že Považská Bystrica je zlá, nepodarená, nevďačná.
Je síce pravda, že mesto je bez historického centra, že je zanedbané, diletantsky vedené a roky systematicky plundrované, ale je tu jeho kapitál predovšetkým atraktívnej okolitej prírody a novej mladej generácie, ktorá už okúsila svet.
A keď tie spomenuté negatíva sa podarí časom aspoň z časti odstrániť, myslím si že budúcnosť tohto mesta môže nadobudnúť nové kontúry.
Anonym píše:
Sobota 25.09.2010 07:30
v podstate súhlasím.
Anonym píše:
Sobota 25.09.2010 09:15
s omnoho väčšou radosťou dám hlas vám ako odpornému podrazákovi Janasovi
Anonym píše:
Sobota 25.09.2010 09:46
koho odporne podrazil?
Jaroslav Ševčík
Jaroslav Ševčík píše:
Sobota 25.09.2010 10:27
s uvedeným príspevkom vyššie ohľadne p. Janasa ja nemám nič spoločné. Je to názor iného človeka.
Ja s p. Janasom máme v podstate indiferentný vzťah. Ničím mi neublížil, ničím nepomohol, vieme o sebe, svojim spôsobom sa rešpektujeme.
S niektorými jeho postojmi môžem súhlasiť, s inými nie, ale to je myslím si normálne a O.K.
Anonym píše:
Sobota 25.09.2010 10:29
Žeby svojich vlastných straníkov?
Anonym píše:
Neděle 26.09.2010 22:37
Tak na to je jednoduchý a účinný liek. Nevoliť!
Anonym píše:
Pondělí 27.09.2010 13:29
Janas odporne podrazil všetkých slušných Bystričanov hlasovaním za predaj takmer zadarmo pozemkov v Orlovom, číže ako bača, predseda Smeru písknul tak ovce zahlasovali lebo sa báli že ich bača do volebného košiara nepojme, čo potom keby bol primátorom. Aj poslanci HZDS a SNS hlasovali za lacný predaj bytového podniku Lackovičovi, Cingelovi, Brosovi tak potom ani to nebol podraz. Odpovedz si sám pokiaľ nie si smerák.
Anonym píše:
Pondělí 27.09.2010 13:56
Sorry, neobhajujem Janasa a predaj pozemkov v Orlovom sa mi tiež nepáčil, ale s predajom Povbytu sa to ani nedá porovnať, to je rádovo úplne inde.
Dokonca, Orlové sa nedá porovnávať s tunelmi ako Megawaste, rekonštrukcia námestia, atď.
To len pre spravodlivosť.
Keby predaj časti ihriska v Orlovom bol najväčším problémom PB, to by sme si tu žili!
Ale fakt je že to vypovedá o istých... nadštandardných vzťahoch Janasa na našich oplocovačov.
Jaroslav Ševčík
Jaroslav Ševčík píše:
Pondělí 27.09.2010 15:01
Môj názor na takéto typy predajov mestských pozemkov je jasný a verejne som ho deklaroval aj na ms zastupiteľstve všetkým poslancom. Je to zlodejina! A zvlášť keď každý z poslancov má plné ústa globálnej, finančnej a ja neviem akej krízy. Ale ako sa zdá, pre našich poslancov kríza končí pred dverami ms. úradu. A ten rozdiel medzi cenou predajnou a tržnou by mali dorovnať zo svojho vrecka.Vieme presne že VšETCI, vrátane Janasa až na jedného (myslím že Péli) hlasovali za predaj po cca. 2 Eura/m2. Nech je to jedno z hlavných kritéríi toho, komu dáme svoje hlasy vo voľbách a komu nie.
Anonym píše:
Středa 29.09.2010 08:27
NO Tulipán vlastník Bibiána Briestenská chce od mesta lukratívny pozemok v Považskom Podhradí na pofidérny DSS. Budova je vybudovaná nami občanmi a o tú nás už okradli. Briestenská členka Smeru Briestenský tuším tiež. Ešte si niekto myslí,že ich šéf Janas to myslí s nami luďmi dobre keď mlčí a ticho tieto nekalosti podporuje? Prečítajte si včerajšie novinky a petíciu občanov. Nespokojní občania
redakcia
redakcia píše:
Středa 29.09.2010 08:57
Pošlite prosím text vašej petície na adresu redakcia@pb.otvorene.sk. Radi by sme ju zverejnili.

Považskobystrické novinky už pred rokmi prestali uverejňovať na internete, takže si to nemôžu prečítať ľudia, ktorí sa práve nenachádzajú v Považskej Bystrici.
Anonym píše:
Středa 29.09.2010 16:35
Pomôže to? Typický Smer a jeho nenažraný členovia mladý Briestenský predseda MSD vždy spravodlivý Janas prečo mlčí? voliť ho nepôjdem ani za pána kto ho volí volí pokračovanie minulých aj takýchto podvodov
Anonym píše:
Středa 29.09.2010 17:56
potkan nemá krytie v dedine,hoc DSS by sa isto zišiel
Anonym píše:
Čtvrtek 30.09.2010 22:16
Títo bezcharakterný darebáci ktorý podviedli občanov Pov.Podhradia najprv im zatvorili jediný obchod ktorý slúžil najmä dôchodcom teraz im idú zobrať pozemok kde sa hrajú deti miestnych občanov je hrozné že sa to deje zo súhlasom komisie pre výstavbu na Mestskom úrade.Títo občania ktorý sú za tulipánom sa k nám prisťahovali z Podvažia a s nimi prišlo ich pravé meno POD...I.Je vrchol drzosti že pani tejto rodiny chodí zberať podpisy aby mohla kandidovať na poslanca za miestnu časť.Pani Briestenská je to zbytočné nikdy Vás voliť nebudeme.Pre nás je veľmi znepokojivé zistenie že syn Marek je členom SMERU - SD kde zastáva vysoké miesto a s tejto pozície sa vyhráža miestnym občanom a zastrašuje ich ak toto bude pokračovať požiadame o ochranu pred týmito mafijánskymi praktikami požiadáme ochranu ombucmana ochrancu ľudských práv.Nedáme sa zastrašiť takýmito nízkymi ľuďmi a už vôbec nie takých ako je Marek aj keď má strannícku knižku.
Anonym píše:
Pátek 01.10.2010 09:25
Naozaj ďakujeme pán Janas a ďakujeme celému bystrickému Smeru, keď ste sa takto vyfarbili práve pred voľbami. Chcela som vám dať svoj hlas, ale veľmi rýchlo som si to rozmyslela, pretože kto volí v považskej Smer volí aj takýchto mafiánov ako sú Briestenský.
Anonym píše:
Pátek 01.10.2010 13:45
Dovolím si podotknúť, že paradoxom je fakt presadenia sa mladého potkana alias Marka Briestenského práve cez Ševčíka. Tento tribún "čestnosti" Ševčík totiž sľúbil mladému Briestenskému za svoju podporu v 2006 miesto šéfa na Katastrálnom úrade v Pov. Bystrici. Lenže božie mlyny melú síce pomaly ale vytrvalo a Ševčík akosi po svojej defenestrácii už nemal možnosti a Adame si uvedomil, že to by bolo aj na Bystricu priveľa. Mladý potkan dostal nejaké opravy chodníkov od ďalšieho kámoša z partie - Janca- a tým bol vybavený.
Nakoniec sa pobili a naviac Janco "polichotil" starej Briestenskej keď ju nazval starou "k---ou" Dnes mladý potkan šéfuje asi dvom mladým soc. demokratom v okrese takže v skutočnosti nič neznamená aj keď vehementne tvrdí opak .
Anonym píše:
Čtvrtek 30.09.2010 09:50
Petícia bude verím úspešná. V minulotýždňových novinkách je okrem iného napísané podporu na výstavbu DSS vyjadrili aj poslanec za KSČ Pekár a III.viceprimátor súdruh Stenly Haviar. Upokojila som sa, Stenlyho podpora je totiž vždy zárukou dobrého kšeftu pardón Megakšeftu.
P.S. Iba na pripomenutie. Oboch volili občania aby hájili ich záujmy a nie záujmy bezcharakterných jednotlivcov?podnikatelov.
Anonym píše:
Neděle 26.09.2010 19:38
Akože on je ten skúsený zo sveta, alebo mladý? V ktorej je skupine? Prezraďte, kto ho poznáte, čím sa živí? :-) Poznáme ho len zo zastupiteľstva a tam vystupuje, akoby už bol šéfom celého okresu.
Anonym píše:
Neděle 26.09.2010 19:38
Akože on je ten skúsený zo sveta, alebo mladý? V ktorej je skupine? Prezraďte, kto ho poznáte, čím sa živí? :-) Poznáme ho len zo zastupiteľstva a tam vystupuje, akoby už bol šéfom celého okresu.
Jaroslav Ševčík
Jaroslav Ševčík píše:
Neděle 26.09.2010 20:31
Aby ste to mali z prvej ruky, tak si dovolím na položené otázky zareagovať osobne :)
Som ročník 1960 a živím sa vlastnou prácou. Od roku 1990 mám vlastnú firmu, čo znamená, že už 20 rokov platím tomuto štátu odvody a dane.
Nič som nikdy nesprivatizoval, nikomu nič nedlhujem. Mám syna a dcéru. Obe deti študujú a som na ne hrdý.
Pracovne sa realizujem mimo tento región, lebo nemienim nikomu dávať úplatky a ani iný druh "všimného" a som spokojný.
Ak sa vám zdá, že vystupujem, citujem ako "by som bol šéfom celého okresu", je to nesprávny dojem. Vyjadrujem sa len k veciam, o ktorých mám vedomosti a potvrdené informácie, ale potom snažím sa byť dôsledný.
Takže asi toľko, pekný zvyšok dňa.
Jaro Ševčík
Jaroslav Ševčík
Jaroslav Ševčík píše:
Neděle 26.09.2010 20:41
A ešte so pozabudol ten dotaz o svetaskúsenosti :)
Áno, aj ja pomerne hodne cestujem po svete. Ale v tomto prípade som mal na mysli predovšetkým mladých ľudí, študentov, ktorí majú možnosť voľnejšie cestovať, brigádovať a porovnávať. Žiaľ, mnohí v zahraničí už aj zostávajú. Aj v PB je neskutočne veľa rodín, z ktorých deti tento spôsob života vyskúšalo.
Anonym píše:
Pátek 01.10.2010 13:52
Pán Ševčík, pokial sa v politike budú vyskytovať ľudia ako Vy tak sa bude lepšie vysťahovať. Je mi z Vašho farizejstva na grc.
Anonym píše:
Pondělí 27.09.2010 08:31
Pán Ševčík, ak od Vás niekto pýtal úplatky, je Vašou zákonnou aj morálnou povinnosťou podať trestné oznámenie!
Anonym píše:
Pondělí 27.09.2010 11:01
Neznášam toto "ak viete o trestnom čine, podajte trestné oznámenie."

Úplatky pýta len hlupy úplatkár. Šikovný úplatkár sa správa tak, že obeť sa dovtípi sama.

Ako veci v Považskej Bystrici fungujú, sa dá veľmi presne odhadnúť napríklad z výšky faktúr, a z toho komu mestské peniaze plynú. Vyzerá to tak, že tam sa už ani úplatky neberú. Čo je najhoršie štádium korupcie.
Anonym píše:
Pondělí 27.09.2010 21:59
Tou prácou mimo région myslíte vysádzanie zelene okolo dialníc bez výberového konania? To sa nie je veľmi čo chváliť.
Anonym píše:
Pondělí 27.09.2010 22:11
nie, tou prácou mimo région určite myslí vysádzanie zeleniny na tvojom záhumienku. Grátis.
Anonym píše:
Úterý 28.09.2010 15:30
Zjav z fotografie v úvode by som na svoj pozemok nepustil, nieto aby som ho volil za primátora alebo poslanca. Už len tá fotografia svedčí o tom, že so Ševčíkom nie je všetko v normále a mal by vyhľadať MUDr. Procházku.
Jaroslav Ševčík
Jaroslav Ševčík píše:
Sobota 25.09.2010 12:33
Chcel by som informovať všetkých svojich sympatizantov, ktorí sa mi ešte nestihli podpísať na petičný hárok, že dnes (v sobotu) sa budem v poobedňajších hodinách pohybovať aj na PB jarmoku :)
Hlavný stan, teda stolík, budem mať pred Priorom pri drevenej búdke, kde sa predávajú najlepšie syrové korbáčiky v PB :)
Petičný hárok počas mojej neprítomnosti vám na požiadanie poskytne sympatická obsluha vyššie uvedenej drevenej búdky aj v iné dni až dokonca budúceho týždňa.

J.Š.
 
Anonym píše:
Sobota 25.09.2010 20:22
Kam sa hrabeš, chronicky neúspešný kandidát na poslanca aj primátora mesta?
Pochop, takto to nejde.
Anonym píše:
Úterý 28.09.2010 00:29
Prečo o pánovi Ševčíkovi takto píšete. Má právo kandidovať každý z nás. Napíšte nám koho by ste navrhovali Vy.
Anonym píše:
Úterý 28.09.2010 03:36
je to asi tým, že Ševčík niekoľkým odroňom v Bystrici poriadne zrazil hrebienok!
Anonym píše:
Sobota 25.09.2010 20:24
Kazdopadne, odporucam zalozit stranu s Branom Zahradnikom, on tiez kandiduje na vsetko, co sa kde otvori, mozete si spolu aspon pokecat pri kavicke.... To vazne verite tomu, ze mate sancu dostat viac ako 500 hlasov? Nechapem preco clovek ide do vopred prehrateho boja...

Karol V. ml.
Anonym píše:
Sobota 25.09.2010 21:54
Hm, bolo by zaujímavé vedieť, ako ide zbieranie podpisov Starému ujovi a HaStenlimu.
Anonym píše:
Sobota 25.09.2010 23:02
Ešteže máme domovy dôchodcov.
Anonym píše:
Neděle 26.09.2010 21:59
ševík na hrad.
Anonym píše:
Úterý 28.09.2010 11:39
Hej, ale na vyklčovaný a osvietený Bystrický hrad.
Po rode Podmanických, by bol dobrý primát !
Anonym píše:
Úterý 28.09.2010 14:54
Dobry den. v podstate mi je volna kandidatura na nezavysleho primatora alebo poslanca. Rozhodny je hlas pri volbach. Ale rad by som sa opytal pana kandidata ako konkretne by chcel rieist body svojho programu. Napr. riešenie parkovania v meste? Ako? Kde? Za co? Inak Vam drzim palce ale moj hlas na volbach asi nedostanete..
Anonym píše:
Úterý 28.09.2010 15:29
...možeš ho dat tomu terajšiemu-pán kritik.
Anonym píše:
Úterý 28.09.2010 15:32
Jaro,nedaj sa odradit,určite by to pod Tvojím vedením išlo lepšie,ako tým sučasným vagabundom.Som zvedavý,ako sa im tie prehrané sudy zosobnia.
Anonym píše:
Úterý 28.09.2010 16:04
To o tom, že pokiaľ niekto vie o niekom, že pýta úplatky- tak ja jeho zákonou povinosčou toto oznámiť orgánom atď.. - toto mohol napísať iba dement, alebo osoba čo je na Slovensku na návšteve z iného štátu !!/ Nie ale z bývalého východbného bloku/. Naše súdnictvo?? Veď človek skôr umrie ako sa dočká nejakého procesu!!!
Jaroslav Ševčík
Jaroslav Ševčík píše:
Středa 29.09.2010 08:27
Dobré ráno.
- K vašej otázke: "Ale rad by som sa opytal pana kandidata ako konkretne by chcel rieist body svojho programu. Napr. riešenie parkovania v meste? Ako? Kde? Za co?"
- Hneď na úvod musím povedať, že ešte nenastal čas, aby som teraz mohol naplno diskutovať o mojom volebnom programe. Z jednoduchého dôvodu. Ešte nie je oficiálne priestor na predvolebnú kampaň. A verte tomu, že moji oponenti by to zneužili, osočili a samozrejme potom by ešte aj skopírovali moje myšlienky :)
Ale môžem vás ubezpečiť, že v pravý čas všetko sa dozviete. Mám v týchto veciach dosť jasné predstavy. A môj volebný program nebudú len nejaké všeobecné, nič nehovoriace účelové otrepané frázy.
Môžem vám ešte navrhnúť, ak ma skontaktujete cez e-mail, prípadne osobne, môžeme si o týchto veciach pohovoriť bližšie.
No a tiež vám chcem poďakovať za to držanie palcov. Ja vám ich budem držať tiež, aby ste sa rozhodli vo voľbách tak, aby ste potom nezažili pocit sklamania. Mnohí známi mi to po posledných komunálnych voľbách potvrdili...
Anonym píše:
Středa 29.09.2010 10:06
Nič som nikdy nesprivatizoval, nikomu nič nedlhujem. Mám syna a dcéru.
A čo nám ešte o sebe prezradíte ?
Ta veta zostala nedokončená ?
Anonym píše:
Středa 29.09.2010 11:09
Nie ze by som sa chcel do toho starat, ale vypytovat sa na detaily sukromia niekoho a sam sa ani nepodpisat, tak to chce dobru davku odvahy, ci az drzosti?
Anonym píše:
Středa 29.09.2010 15:35
Takže drzosť ?!
Skôr by som povedal, že je drzé si takto naháňať potenciálnych voličov, či sympatizantov,
alebo ako ich p. Ševčík nazval.
Čo je na tom, aby nám o sebe to čo prezradil, alebo sa má za čo hanbiť ?
Ja toho človeka nepoznám, a keď niečo chce - tak nech sa predstaví !
A či sa podpíšem, alebo nie - to vôbec nesúvisí s jeho osobou, resp. jeho súkromím.
Ja sa neuchádzam o Vaše hlasy, a keď tak pozorne čítam, tak sa na tejto stránke podpisuje
asi 0,05% prispievateľov !
              
Anonym píše:
Středa 29.09.2010 19:26
Aký rozdiel je medzi PB otvorene a verejným WC ? Žiadný ! Každý sem chodí len kadiť.
Anonym píše:
Pátek 01.10.2010 00:22
A kvôli čomu sem teda chodíš? Niekto ťa núti?
Alebo sa tu predsa len dozvieš niečo zaujímavé?
redakcia
redakcia píše:
Pátek 01.10.2010 00:56
Možno len - uľaviť si.
Anonym píše:
Středa 29.09.2010 20:12
pravdu máš,dobre hovoríš.terajší motáci nemali svoj vlastný program.chceli iba zmenu.keď sa dostali k moci nemali čo plniť ,tak začali kradnuť.začali plniť lackovičov program. odkupili hrad.....atď.prečítajte si lackovičov program spred 4 rokov.plnili ho terajší pajáci. ševčík na urad !máš naše hlasy..

« říjen 2021 »
říjen
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359