Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / redakcia / Reakcia Mesta na obvinenia Združenia podnikateľov: auditorská správa

Reakcia Mesta na obvinenia Združenia podnikateľov: auditorská správa

Autor: redakcia Poslední změna: Sobota 11.06.2011 18:13
Vo štvrtok sme uverejnili dokumenty Združenia podnikateľov Považskej Bystrice - výzvu poslancom mestského zastupiteľstva a trestné oznámenie. Na piatkovom zastupiteľstve vedenie mesta rozdalo poslancom kópiu auditorskej správy, ktorú možno chápať aj ako odpoveď na výhrady Združenia podnikateľov.

auditorska-sprava-2011_01.jpg 

auditorska-sprava-2011_02.jpg

auditorska-sprava-2011_03.jpg

Anonym píše:
Sobota 11.06.2011 22:08
No áno, audítorska správa hovorí o tom, kde je daná čiastka zaúčtovaná a kde mala byť zaúčtovaná. Síce táto správa spomína, že ide o preukázanú stratu vo verejnom záujme.
Problém je ale niekde inde - a to konkrétne v tom, čo všetko je v tej preukázanej strate skryté. Či sa tam naozaj platia horibilné služby napríklad za účtovníctvo, či si MDS prenajíma priestory, za koľko, od koho. Aké sú ďalšie položky účtovaných služieb, aké mzdy, náhrady sú vyplácané riadiacim pracovníkom ... Dalo by sa toho menovať hodne, čo by asi nielen mňa zaujímalo

Pretože môj osobný názor je ten, že žiadny auditor nemôže posúdiť, či tie náklady v MDS sú naozaj hospodárne vynaložené. A o to hlavne ide.
Anonym píše:
Sobota 11.06.2011 22:15
Možno by stačilo zverejniť výročnú správu MDS-ky. Niektoré veci by v nej zo zákona mali byť popísané. Zatiaľ táto správa ešte nie je v registri v zbierke listín - k dispozícii je iba za rok 2009
Anonym píše:
Sobota 11.06.2011 23:16
mňa by zaujímalo čo všetko sa prepláca MDSke. Či sú to len náklady na konkrétne spoje MHD, alebo sú to aj platy šoférov, ktorí jadzia súkromné linky Hypernovy a TESCA, či je to aj čistenie autobusov, či sú to aj presuny z garáže na nástupište, či je tam aj nákup mýtnych skriniek do všetkých autobusov...
Anonym píše:
Neděle 12.06.2011 10:58
Z dotácie mesta sa hradia výkony a služby podľa uváženia Mr Podoliaka a Keruľa, no hlavne tie, ktoré sú ekonomicky čierne napr. prenájom auta pre keruľa,fiktívne opravy agregátov od Matušíka,servi a poradenstvo.......Hádam tie náklady nebude doplácať Podoliak. Suma sumárom, mesto prepláca všetky otázne služby a opravy,Podoliak zo svojích peňazí iba skutočné náklady. Stratou,kde je nabalené mnoho fiktívnych vecí si doučtuje rozdiel.
Anonym píše:
Neděle 12.06.2011 15:25
..možno by mnohé napovedalo, že kto je výhradným dodávateľom náhradných dielov pre MDS-ku, že pán Matušík :))))))))
Anonym píše:
Pondělí 13.06.2011 11:54
jeden Domanižan okrádal mesto 4 roky - Všadestav Sadecky a ďalší už 8 rokov a nemieni s tým skončiť - betónový Fero
Anonym píše:
Neděle 12.06.2011 19:36
Účtovný audit nám povie len to,či boli všetky položky správne a včas zaúčtované,či bolo dodržané všetko podľa zákona o učtovníctve,zákona o DPH,zákona o dani z príjmu a ostatných zákonov.
Na to,aby sa ukázalo,či tam nesedí niekto zbytočne,či sa náhradné diely nakupujú hospodárne,či opravy,ktoré je nutné robiť externe robí skutočne najlepšia firma z hladiska kvality a ceny atd,atd.Či xyz opravil 10 štartéov,alebo 15 ? Kto to zistí? Že by audit personálny a forenzný?
Jedno musíme uznať.Keruľ pri obhajobe nákladov dokázal na zastupiteľstve rozprávať hodinu.Nič síce nepovedal,ale bil sa ako lev.
Treba porozmýšľať,prečo sa do mesta nemôže pustiť niečo,ako púchovská jašterka.
Anonym píše:
Neděle 12.06.2011 21:35
Obávam sa, že tu by pomohlo jediné - povinné zverejňovanie faktúr, zmluv, všetkých platieb.
To je žiaľ nemožné
Anonym píše:
Neděle 12.06.2011 19:41
neuveriteľné prachy a lístok stojí v starej mene 20Sk.Obsadený taxík zo žel.stanice po nemocnicu je v jednej taxifirme s najlepšími autami lacnejší.
Anonym píše:
Neděle 12.06.2011 22:08
Áno, straaaašne je drahá doprava v meste. Nikde nie je taká drahá. Keruľ klamal. A deti a ZŤP hrúza, to nie je nikde. Tu O,30 npr.ZŤP, v TN O,13 na kartu. V TN - deti v kočíku zadarmo, atď. A vzdialenosti sa nedajú porovnať. Toto je v Bystrici naozaj nepochopiteľné. Smatanu vždy nemusím, ale v tomto mal pravdu, keď oponoval.
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Neděle 19.06.2011 10:27
Áno, s tým musím súhlasiť. Poplatok za využitie služieb spoločnosti MHD je neúmerný kvalite ponúkaných služieb spoločnosťou MHD.

Namiesto toho, aby boli ceny za ponúkané služby MHD znížené a MHD vypravila väčšie množstvo strojov, ktoré by jazdili vo väčšej frekvencii, tak mesto sa vydalo opačným smerom, pripomínam, že veľmi nesprávnym. Je nutné uvedomiť si, že ľudia budú využívať služby ponúkané MHD iba v takom prípade, ak to bude z ich strany finančne výhodné. Ak budú ceny nízke, mnohí ľudia uprednostnia MHD pred automobilovou dopravou. Ľuďom sa musí oplatiť využívať ponúkané služby MHD. Ak bude cena za celý lístok vo výške 0,25 Evri (napríklad) a stroje budú chodiť trebárs každých 15 - 20 minút (pri vyťaženejších trasách), tak to bude aj ináč vyzerať. Ľudia budú chodiť tými autobusmi. A v hojnom počte. O tom som v maximálnej miere presvedčený.
Anonym píše:
Pondělí 13.06.2011 16:12
Pán Smatana, ste poslancom mesta a zástancom boja za ekológiu. Bojovali ste za životné prostredie, ale teraz Vašej pozornosti akosi ušlo, že v mestskej časti kolónia istá pani advokátka zlikvidovala trávnatý porast a okrasné kríky pred celou bytovkou a navyše si tam vycapila cedulu zákaz parkovať - pozemok patrí AK JUDr. Kubovičovej. Zvláštne ako si môže manželka mestského poslanca prisvojiť celý pozemok pred bytovkou ktorá patrí niekoľkým rodinám !! Nevadí Vám to, alebo ako sa hovorí aj vo Vašom prípade "ruka ruku myje" ??
Anonym píše:
Pondělí 13.06.2011 19:51
To je prosím úroveň.
To má Smatana na bicykli pravidelne obiehať mesto a kontrolovať zeleň?
Keď pani JUDr. obrala o zeleň ostatné rodiny - prečo sa v prvom rade oni voči tomu nepostavia?
Prečo sa proti tomu nepostaví občianský výbor Kolónie?
Tol je dobré, anonymne vypisovať debility, aby ich druhý vybavoval!
Smatana mi je fuk, no musím reagpvať na debila, čo " by chytal hada cudzími rukami"!!
 
Anonym píše:
Úterý 14.06.2011 09:35
Komu to vadí nech sa obráti so sťažnosťou na VMČ v stroj. štvrti ( Kolónke )
členovia VMČ :

Verím že Vám pomôžu , veď tam je aj pán KUBOVIČ, isto dohovorí manželke.

ZOZNAM členov VMČ.

Poslanci :
Ing. Ľubomír Kubovič
č. t. 0915 223 613 , e-mail: lubomir.kubovic@gmail.com
Ing. Katarína Drevenáková
č. t. 0905 319 570 , e-mail: kdrevenakova@zoznam.sk
Mgr. Katarína Beranová
č. t. 0948 515 749 , e-mail: katarina-beranova@yahoo.com

občania:

Magdaléna Fedorová - predsedníčka
č. t. 0908 339 081 , e-mail: mfedorova@post.sk
Milan Brojo
č. t. 0905 644 599 , e-mail: milan@brojo.sk
Ing. Vladimír Svítek
č. t. 0902 510 542
Iveta Drieniková - tajomník
č. t. 0907 753 174 , e-mail: ivetadrienikova@atlas.sk

Anonym píše:
Úterý 14.06.2011 14:28
Môže mi niekto, napríklad pán Smatana, povedať ako hlasovali poslanci MENOVITE za záverečný účet, či s výhradami alebo bez výhrad? My si už o nich vytvoríme vlastný názor.
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Úterý 14.06.2011 22:44
O niekoľko dní by malo byť úplné hlasovanie na mestskom webe, ale z hlavy: za "s výhradami" boli poslankyne SNS (p. Belásová, p. Gregušová), ja, a ešte asi 1-2 poslanci, zo skupiny nezávislých.

Ale to, či bude záverečný účet prijatý s výhradami, alebo prijatý, je skôr gesto.
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Úterý 14.06.2011 23:00
- Neviem o tomto prípade, nie som poslanec za Strojárenskú štvrť a cez dopravnú komisiu, ktorej som členom, to určite nešlo
- pozemok pred bytovkou sa dá prisvojiť len odkúpením alebo prenájmom - za môjho poslancovania sa p. Kubovičovej žiadny pozemok nepredával ani neprenajímal
- určite k tomu muselo byť stanovisko výboru mestskej časti Strojárenská štvrť
- v mojom volebnom obvode všetky takéto zámery zverejňujeme vopred, na webe aj v Lánovinách aj vo výveske Vmč, a obyvatelia si na to zvykli a chodia na schôdze výboru v hojnom počte
- taktiež zverejňujeme zápisnice, aby sa dalo spätne dohľadať, o čom sa rozhodovalo

Ak vás tá kauza naozaj trápi, môžem vám poradiť, ako postupovať. Ale na 99% odhadujem že zistíte, že ste to už prešvihli a proces je nevratný a môžete akurát tak apelovať na majiteľku, aby na pozemku dala vysadiť viac zelene.

Pokiaľ sa spoliehate na to, že vám zeleň vo vašej mestskej časti budú brániť nejakí "environmentalisti", len tak z lásky k trávičke a okrasným kríkom, tak sa urýchlene spoliehať prestaňte.
V tejto krajine majú environmentalisti dosť čo robiť, aby udržali aspoň najcennejšie časti v prírodných oblastiach, a najvzácnejšie parky v mestách.
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Úterý 14.06.2011 23:08
Ešte jedna vec: pozemky pri bytovkách nemusia automaticky patriť mestu. Obvykle boli vo vlastníctve Považských strojární, po ich rozpade delimitačná firma najprv ponúkla pozemok na odkúpenie bytovému spoločenstvu. Viaceré bytové spoločenstvá si povedali "škoda peňazí", a potom pozemky za pomerne nízke ceny odkúpili rôzni podnikatelia. A tí ich môžu predávať ďalej.

Odporúčam každému obyvateľovi, ktorému záleží na okolí svojho domu, aby sa obrátil a svoje bytové spoločenstvo a zistil si dve veci:
- ako sú pozemky v okolí domu klasifikované v územnom pláne mesta
- kto je ich vlastníkom.

Ak zistíte, že ide o kombináciu "občianska vybavenosť" + "súkromný vlastník", tak je len otázkou času, kedy budete mať problém a budete musieť hľadať iné cesty ochrany - napríklad cez výrubové konanie.
Anonym píše:
Čtvrtek 16.06.2011 20:55
1. Pred rokom ste organizoval petičnú akciu cez otvorene.sk za zachovanie lekárne Anja, čo Vás k tomu vtedy viedlo?
2. Tento rok skončila lekáreň Anja svoju činnosť, mezdičasom ste sa stal poslancom a nijako ste to v prospech záchrany lekárne nevyužil. Čo vás k tomu viedlo?
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Neděle 19.06.2011 16:38
1. Nebol som organizátorom tejto petície, petíciu organizoval p. Húdek - pozrite si petičný hárok:
http://povazska-bystrica.otvorene.sk/[…]/file

Na pb.otvorene.sk som dal tejto kauze veľký priestor, aj som bol osobne intervenovať u bývalého riaditeľa nemocnice p. Michálka, pretože som bol presvedčený, že rozhodnutie dať výpoveď lekárni ANJA bolo zlé rozhodnutie.

Výsledkom (aj) tohoto tlaku bolo, že TSK predĺžil prenájom pre lekáreň o jeden rok. (Bolo pred voľbami do VÚC, vtedy sú politici citlivejší).
Medzitým bol vymenený riaditeľ nemocnice.
Po roku, vo februári 2011, bola zmluva s ANJA definitívne vypovedaná a nemocnica pod novým vedením začala pripravovať spustenie vlastnej lekárne.
Moje obavy sa potvrdili:
Žiadny sľubovaný termín o obnovení lekárne nebol dodržaný, pacienti majú horšie služby, dostupnosťou aj sortimentom.

2. Túto otázku naozaj nechápem. Ako súvisí funkcia poslanca mestského zastupiteľstva Považskej Bystrice s nemocnicou, ktorej zriaďovateľom nie je mesto, ale trenčiansky kraj? Vaša otázka patrí zvoleným poslancom VÚC, ktorými sú páni a dámy Janas, Jurčík, Kňažková, Zboranová a Adame.

Momentálne je však po funuse: lekáreň bola zrušená, vysťahovaná, zamestnanci prepustení. Som rád, že som prispel svojím malým dielom k tomu, že kvalitná lekáreň ANJA fungovala o rok dlhšie.
Anonym píše:
Středa 15.06.2011 00:59
podla mna existuje aj taka mozno (a je dost pravdepodobna), ze pani Kubovicova sa dohodla aj s ostatnymi majitelmi bytovky, ze to urobi a budu tam moct parkovat aj oni.. Neverim, ze by si be povolenia dovolila postavit nieco take. Ale ten pozemok proste odkupila. Sikovnym patri svet.
Anonym píše:
Pátek 17.06.2011 07:31
Ľudia, nechápem, kvákate tu o totálnych blbostiach, a to že nemocnica ide úspešne ku svojmu koncu, to Vás netrápi. Asi až potom Vás to bude zaujímať, keď so slepákom budete cestovať do TN lebo ZA. Pokiaľ budete mať za čo a budete schopní cestovania. Sedláček dosadil šikovného "managera", ktorý úspešne plní svoju úlohu.
Anonym píše:
Pátek 29.07.2011 00:39
Ty magor.konecne sa pohli lady v Nsp a nie ako za ovladnutia nemocnice Odpadom z HZDS.Klobuk dole pan r. Rendek..urobili ste kiks s predlzenim pracovneho casu na prazdniny,ale Sv.Lukas Vam osvietil rozum...pan riaditel ved ake mame vyhody okrem 5 dni dovolenky plus..akurat tak prednostne pravo na odvoz na patologiu do chladnicky..nesetrite tam kde netreba za kazdu cenu...S pozdravom vas poradca, ktory robi v NsP tolko rokov co Vy tyzdnov...
Anonym píše:
Pátek 29.07.2011 20:40
Ze si tam tak dlho je podla mna jadro problemu, neboj pojdes do riti co ta najviac sklame rukou tvojho idola.
Anonym píše:
Pondělí 01.08.2011 08:26
Poradca Rendeka z NsP? To je pekná blbosť. Asi sa mu len pcháš do zadku s nádejou, že Ťa konečne niekto odmení vytúženou funkciou. Veď sa konečne uvoľnila, pravda?
Anonym píše:
Úterý 02.08.2011 16:40
stavia ale na hlinené nohy do vody
Anonym píše:
Úterý 02.08.2011 23:28
Ahojky dementny mogon.dlho som v NsP preto ,ze to mam do duchodu za par..Som spicka vo svojom fachu ako Super odbornik chirurg p. Korec,sice mu nesiaham ani na paty..porad mi ty mudrc kam mam ist pracovat? varido tvojej firmy ,alebo sa mam hrat na bezdomovca..a ty budes zivit moje krasne deti na studiach??
Anonym píše:
Úterý 02.08.2011 23:55
Odpad HZDS na Skladke v NsP.Osoby a obsadenia su skutocne..Exriaditel NsP J.M. ..Byvaly Okr.Pradseda HZDS neplatil soc poistenie za NsP Sefke Okr.Soc Poistovne -Byvalej Asist. Riaditela.Nsp p.H.preto exekucia na Nsp..exnamestnicka Nsp dlhorocna okr.a TSK Poslankyna .A.M..pomohla komu mohla ,hlavne sebe..exNamestnik Nsp..chirurg.Doktor Cvach.J,S....Tech.Prevadzkovy Namestnik dlorocny poslanec Okr. a TSK Palko J..co tito ludia spravili pre P.B..okrem toho ,ze sa nabalili ..Hod do Placu..
Anonym píše:
Pátek 17.06.2011 10:46
Teraz píšem trocha od veci, ale jednoducho, drzosť a arogancia súčasného primátora a absolventa TT/TN univerzity s. Janasa prekonáva všetky známe hranice.
V miestnom plátku zvanom "Považskobystrické novinky" vyšiel 14.6.2011 na 2. strane inzerát o zriadení protikorupčnej linky mesta PB, na základe rozhodnutia primátora mesta K.J., na ktorú môžu občania (vraj) anonymne hlásiť každé podozrenie z korupčného príp. klientelistického konania úradníkov. K uvedenej linke má prístup jedine HLAVNÝ KONTROLÓR MESTA (teda Syčák !!!!! :))))))
Tel:0918 180 035
Tak dobre som sa teda dávno nezasmial.
Tak prvé hlásenie:
1/ Pán kontrolór, preverte prosím či je pravda, že gro nákladov na reklamnú predvolebnú kampaň s. absolventovi TT/TN univerzity Janasovi platil nejaký Anton Haviar cez nejakú firmu HANT. Ako bývalý zamestnanec DÚ asi viete o čom je reč.
2/ Taktiež preverte pán HLAVNÝ KONTROLÓR MESTA, či je pravda, čo sa šušká, že prednostu a bývalého zamestnanca fy. Hant, p. Jozefa Smatanu si vybral primátor na základe týchto drobných záväzkov voči fy. Hant.
3/ A ešte preverte pán HLAVNÝ KONTROLÓR MESTA sám seba, že či je pravda, čo sa viac-menej verejne na úrade hovorí, že ste ostali na funkcií HLAVNÝ KONTROLÓR MESTA za podmienky, že bude robiť to, čo ste robili doteraz. Teda držať hubu a krok.
Ďakujeme pán HLAVNÝ KONTROLÓR MESTA a veľa zdaru vo vašej tvrdej a zodpovednej práci!!!

Zdravia vás tí, ktorí sa vám skladajú na vaše platy!
Anonym píše:
Pátek 17.06.2011 20:58
Veľmi dobre spracovaný príspevok, a bohužiaľ aj pravdivo!
V diere zvanej Považská Bystrica, kde za socíku sa zišiel všetok ľudský odpad z republiky, kôli bytom, to teraz preto tak vyzerý.
My pôvodní domorodci sme v menšine a preto máme smolu!!

Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Pátek 17.06.2011 22:20
Ak by táto linka zriadená nebola, kritizovali by ste pána primátora Janasa za to, že tak robí účelne, aby neumožnil občanom hlásiť korupčné správanie v meste. On to však urobil a patrí mu za to veľká vďaka. V tom je jeho zásluha. Pán primátor Janas prejavil veľké odhodlanie vykoreniť vred menom korupcia zo života mesta. A Vy ho za to chcete kritizovať? Žeby Vám svojím mimoriadne zodpovedným rozhodnutím urobil zásadný škrt cez rozpočet?
Anonym píše:
Sobota 18.06.2011 19:53
Už som myslel, že ten dementíno niekde skončil, kde nie je prístup k PC.
No mýlil som sa.
Teda vitaj s Tvojími osvietenými príspevkami, Smerom k lepšim zajtrajškom!
Anonym píše:
Neděle 19.06.2011 00:51
Len tak ďalej-ak je ešte odvaha.
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Neděle 19.06.2011 10:02
Ak ste si mysleli, že môžete takouto verejnou formou špiniť pána primátora a vedenie mesta, kedy sa Vám zachce a nikto proti takémuto Vášmu konaniu nevznesie námietky, dospeli ste k zásadnému omylu. Vaša snaha o očiernenie všetkého, na čom sa vedenie mesta, resp. mestské zastupiteľstvo uznesie, je už okato pálivá. Kritizovať 24 hodín denne dokáže hocikto. Ak však niekomu prekáža to, že mesto pod vedením pána primátora Janasa zriadilo pre občanov protikorupčnú linku, tak už nie je všetko s kostolným poriadkom. Zdá sa, že sa niekto bojí, a tak kričí, že to predstavitelia mesta sa správajú korupčne. Ak je to však tak, zriadením protikorupčnej linky by išli sami proti sebe. Jedine ľudia, ktorí majú čisté dlane, môžu pristúpiť k takémuto riešeniu, ktoré je dobré a ja osobne túto iniciatívu chválim. Kto zriadenie protikorupčnej linky mestom Považská Bystrica kritizuje, ten k tomu musí mať veľmi pádny dôvod. Očividne má niečo na rováši.
Anonym píše:
Neděle 19.06.2011 16:21
okrem toho, že si k+++t ako rampa, si aj bonzák!
Anonym píše:
Neděle 19.06.2011 18:29
no, nabonzovať čo sa deje v MŠK, alebo v PX centre, to nie je bonz ale verejná služba!
otázka skôr je, čo s tým dokáže Janasopčák urobiť, keď ide o ich dosadencov
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Neděle 19.06.2011 19:29
Pán primátor Janas sa predsa v blízkej minulosti vyjadril, že pre neho nie je dôležitý, či je niekto červený, či je zelený, modrý, biely, ružový. Pre pána primátora Janasa je smerodajné konanie daného človeka. Ak pochybí vo verejnej funkcii niekto, kto je členom strany Smer-SD, bude odvolaný. Pán primátor Janas nemá dôvod kryť niekoho na základe toho, že daný pochybiteľ je držiteľom straníckej knižky Smeru, SDKÚ, príp. KDH. To v tomto ohľade nehrá nijakú rolu. Dôležitá je odbornosť, nie držiteľstvo "tej správnej" straníckej knižky. Ak však niekto už drží stranícku knižku a je zároveň odborníkom, držiteľstvo straníckej knižky nemôže byť (a v Považskej Bystrici ani nie je) príčinou, ktorá bude dôvodom k tomu, aby daný uchádzať o prácu pre mesto, nebol prijatý mestom do pracovného pomeru zásluhou toho, že je členom politického subjektu X, resp. Y, príp. Z. A kľudne môže ísť i o člena SNS, SaS, HZDS, a tak ďalej. Prvoradá je odbornosť daného uchádzača o prácu. A nech je trebárs daný človek aj v Slovenskej pospolitosti. Ak si vie svoju robotu, ktorá mu bola pridelená, robiť zodpovedne a je pre mesto svojou prácou prínosom, jeho pracovný pomer s mestom je odôvodnený.
Anonym píše:
Neděle 03.07.2011 21:49
Ríd by som videl výsledky práce pracovníkov mesta Považská Bystrica, ktoré im pridelil pán primítor Janás. Prezentáciu výsledkov očakávam do 14 dní. Ak nebudú výsledky práce prezentované do tohto termínu, očakávam konanie v zmylse Vášho diskusného príspevku - výpovede bez rozdielu straníckej knižky. Dnes je 03.07.2011.
Anonym píše:
Čtvrtek 14.07.2011 15:02
Zvedelík, tebe asi nedošlo, že zriadenie korupčnej linky priamo primátorom na číslo, ktoré obhospodaruje on je riadny výsmech do tváre občanov? Veď on je ten, kto rozhoduje o zákazkách a ďalších veciach, ktoré sa dajú zneužiť. Takže ja, keď sa budem chcieť na neho sťažovať, tak sa budem musieť JEMU sťažovať na č. t., ktoré je priamo napojené na neho.On si potom voči sebe vyvodí osobnú zodpovednosť? Asi ťažko. Aj by som sa zasmial nad takou debilitou, keby ma neurážalo to, že Janas zriadením takejto linky si myslí, že všetci občania mesta sú debilní mogoni, ktorí to neprehliadnu. Samozrejme, okrem teba Zvedelík - ako vždy.
Anonym píše:
Čtvrtek 14.07.2011 15:03
Zvedelík, tebe asi nedošlo, že zriadenie korupčnej linky priamo primátorom na číslo, ktoré obhospodaruje on je riadny výsmech do tváre občanov? Veď on je ten, kto rozhoduje o zákazkách a ďalších veciach, ktoré sa dajú zneužiť. Takže ja, keď sa budem chcieť na neho sťažovať, tak sa budem musieť JEMU sťažovať na č. t., ktoré je priamo napojené na neho.On si potom voči sebe vyvodí osobnú zodpovednosť? Asi ťažko. Aj by som sa zasmial nad takou debilitou, keby ma neurážalo to, že Janas zriadením takejto linky si myslí, že všetci občania mesta sú debilní mogoni, ktorí to neprehliadnu. Samozrejme, okrem teba Zvedelík - ako vždy.
Anonym píše:
Neděle 19.06.2011 21:47
To je fajn, mesto v totálnych sračkách a primátor s viceprimátorom si išli užívať do Poľska. A ešte aj toto zozganizujú si dni mesta a načo vlastne, čo chcú ukázať tu biedu mesta alebo zas len hodovať a mestské peniaze vyhadzovať. Veril som Vám ale už ma to prestáva baviť.
Anonym píše:
Neděle 19.06.2011 21:51
celý víkend sa na úrade hodovalo a začie peniaze vlastne to všetko bolo
Anonym píše:
Pondělí 20.06.2011 15:06
A ukážkou absolútneho bezvládia a stupidity je, že tí tupci dovolia rozkopať POVBYTU centrum mesta deň pred akciou, ktorá sa koná v strede mesta. Chodia oni vôbec do roboty?
Anonym píše:
Pondělí 20.06.2011 22:01
DILETANTI !!!!!!!!!!
Anonym píše:
Neděle 17.07.2011 15:27
Nadávajte v prvom rade na seba-však ste si ho zvolili...

« říjen 2021 »
říjen
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359