Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / redakcia / Otvorený list Mariana Pruszkaya primátorovi Janasovi

Otvorený list Mariana Pruszkaya primátorovi Janasovi

Autor: redakcia Poslední změna: Pátek 20.01.2012 00:19
Odvolaný riaditeľ Mestských lesov Považská Bystrica Ing. Marián Pruszkay zaslal primátorovi mesta list, v ktorom reaguje na výroky primátora na ostatnom zasadnutí mestského zastupiteľstva.

pruszkay_2011-12-19_001.jpg 

pruszkay_2011-12-19_002.jpg

pruszkay_2011-12-19_003.jpg

Anonym píše:
Pátek 20.01.2012 08:05
17.1.som vo vymyslenej fikcii pouvažoval na stránke Mogoňov.sk o odvolávaní pána Pruszkaya z postu riaditela ML.Bohužiaľ moje zvrátené úvahy sa začínajú napĺňať.To sme si fakt zvolili za poslancov ľudí ktorým záleží len na čo najrýchlejšom zbohatnutí, bez ohľadu na to čo bude o pár rokov? Dúfam že aspoň p Smatana p Karas a p Beranová sa nenakazia korupčníctvom a otvoria oči mogoňom a vynesú medzi ľudí pravdu čo sa to vlastne v tomto Mogoňove deje.
Veď to aby niekomu schválili obrovskú odmenu a vzápätí ho odvolali z dôvodov ktorým ani človek ktorý nemá dostatok informácii-vyhýbam sa výrazu idiot-nemôže uveriť si nemôže vymyslieť ani autor Kocúrkova.
  "Du blejt velebníčku" by povedala Kelišová.
   
Anonym píše:
Pátek 20.01.2012 08:44
Oprava
Posledný riadok má byť správne:

 "Du blejt velebnosti" by povedala Kelišová.
Anonym píše:
Pátek 20.01.2012 09:45
Že betónový fero cez svoju spoločnosť tuneluje MDS to Janasovi a Kubovičovi nevadí.....
Anonym píše:
Sobota 21.01.2012 17:46
Ty hajzlíci - akože Vaši zastupitelia sa na tom meste krásne nabaľujú!
Potom sa čudujete, že niet na ostatné, keď to všetko minie vedenie a reprezentanti mesta.
Mal som to šťastie a odsťahoval som sa na dedinu.
Tu je starosta v inej pozicí !
Robí všetko, a to nie je docent.Preto asi aj viacej vie z praktického života!
Takýto papieroví panáci ako su v P.B. vedia akurát tak naháňať si kšefty pre seba, ale na občanov serú.
Hocijaký dedinský starosta, alebo starostka ich pichne do zadku jednou rukou - neschoppníci!!
Anonym píše:
Neděle 22.01.2012 20:57
Z toho, čo sa povráva v mestských kuolároch: 1.zaujímavé je to, že pánovi Pruzskajovi nevadilo, keď bývalé vedenie mesta spolu s poslancami odvolali jeho predchodcu a on o tom vedel a čakal v zákope na svoje teplé miestečko. Teraz sa mu neľúbi, keď ma odísť a uvolniť miesto ďaľšiemu riaditeľovi. 2.Príslovie: šak, keď ťa tam nechcú, tak tam už nelez! je v tomto prípade na mieste. 3.Ináč, odvolať sa dal aj bezdôvodne. 4.Riaditeľ, pokiaľ to nie je Vaša firma, tak nie je doživotná funkcia a v tomto prípade je to čiastočne aj politická funkcia. 5.Nové vedenie má nárok na obsadenie vedúcich funkcii, lebo berie zodpovednosť za celé mesto a nimi zriadených organizácií. 6.Formu, ktorou sa odvolanie odohralo bola nevhodná a zbytočná.
Anonym píše:
Úterý 24.01.2012 06:43
áno, tomuto na mestskom úrade určite veria: "Riaditeľ, pokiaľ to nie je Vaša firma, tak nie je doživotná funkcia a v tomto prípade je to čiastočne aj politická funkcia." Riaditeľ mestských lesov má byť dobrý lesník a hospodár - hotovo! Prečo by mal byť "čiastočne politický"? Nenájdete iný dôvod, než ten, aby "ulieval" pre svojich.
Pruszkay urobil do bodky všetko, čo po ňom chceli. Aj tak ho vyhodili. Preto je urazený a ozýva sa. Jednoducho páni na meste po roku vlády zistili, že jediný skutočný majetok sú mestské lesy, ale keď sa spravujú dobre, prinášajú spoľahlivé ale nie závratné zisky. Tak tam potrebujú "čiastočne politického", ktorý im zabezpečí veľký rýchly zisk. Veľký rýchly zisk sa dá zabezpečiť krátkodobým prenájmom firme, ktorá les vydrancuje a odovzdá mestu.
Anonym píše:
Pátek 27.01.2012 13:20
Pruzskay v liste uvádza len to čo mu vyhovuje. Prečo neuvedie za koľko sa predalo to " nepotrebné" auto a komu ? To by potom ale celá záležitosť vyzerala úplne inak.
Anonym píše:
Pondělí 23.01.2012 01:11
Rozhodne zaujimave informacie, ale popracoval by som trochu na style, aby otvoreny list nevyzeral ako diskusny prispevok na fore pre nastrocnych.
Anonym píše:
Úterý 24.01.2012 21:48
Nemyslim si, ze styl nejako zavazi, ked zavazia konkretne a pravdivo podlozene argumenty, ktorych je v tomto otvorenom liste opravdu vela! Omoc dolezitejsia je odpoved pana primatora. Som velmi zvedavy, ci najde konstruktivne, sebekriticke a vierohodne proti argumenty. Ked nie, tak nesie zodpovednost za toto neuveritelne divadlo, ktore sa pod reziou zastupcov mestskeho uradu udialo.
Anonym píše:
Pondělí 23.01.2012 13:49
O schopnostiach bandy vedenej Janasom a Sopčákom vypovedá aj odvolanie Pruzskaya. Odvolať ho mohli aj bez udania dôvodu a načo tento cirkus? Štbák Kubovič môže tak kritizovať sám seba a svoju udavačskú kariéru. Pre boha, toto mesto si nezaslúži normálnych ľudí ale iba takýchto zlodejov?
Anonym píše:
Pondělí 23.01.2012 19:45
p.Pruszkay kazdy sudny clovek vie,co za ludia Vas odvolali,su to ludia co piekli s p.ex primatorom Adame ,co ho potom hodili cez palubu a vsetku vinu capli na neho frendly system nakolko ste a bol ste v svojej praci pedant takych terajsia mestska garnitura nepotrebuje,ale vydrzte pridu volby komunalne tie klamstva ich budu spocitane ako neevidovana zarobkova cinnost Mestskeho sportov.klubu,vyberanie parkovneho zo stanku PNS na listky ,ktore nemaju evidencne cisla ale len razitko z ico,dico,poriadanie nelegalnych akcii na plavarni ,na zimnom stadione,poriadane rozne neregistrovane kurzy plavania pre deti,kde neexistuje ziadna evidencia o platbach zo strany rodicov a podobne.Pockajme nech sa to nazbiera policia uz o tom vie a dokumentuje to.
Anonym píše:
Čtvrtek 26.01.2012 08:12
Toto čaká i na Janasa.Aj ten pojde svínským krokom a uvidíte tie reakcie,ako sa mu to nebude páčit-neviem sa dočkat,ako ho slávnostne pred výkopom navštívim...
Anonym píše:
Pátek 27.01.2012 12:51
re: Pre boha, toto mesto si nezaslúži normálnych ľudí ale iba takýchto zlodejov?
Nie, táto diera zvaná aj Mogoňovo, kde žije degenerované potomstvo kmeňových klanov prevažne z Papradňanskej a Maríkovskej doliny, s chronickým poškodením mozgu vďaka pôsobena chľastu akéhokoľvek druhu, si veru nič iné nezaslúži!
Anonym píše:
Pátek 27.01.2012 13:17
Pruzskay sa s lumpami nedelil o zisky z lupu na Mestských Lesoch a preto ho bývalí lumpenkamoši odvolali.Aby držal papuľu na cestu mu dali tučné odstupné. Vidno, že to na Mariankove predstavy neswtačí. To je tak všetko , čo sa dá o tejto kauze napísať. Vidíš Marianko netreba byť lakomý a chciecť zožrať skoro všetko sám !
Anonym píše:
Pátek 27.01.2012 08:36
Vážený Ing. Pruszkay, Vami zverejnený list nemá žiadnu výpovednú hodnotu, keďže ste zámerne neuverejnili to podstatné - faktúru na odpredaj tak " zbytočného ZP - lesoauta" napriek rozsiahlemu ,dosť pochybnému zdôvodňovaniu jeho nevýhodnosti pre Mestské Lesy a rečiam o dobrom hospodárovi vo Vašej osobe. Dobrým hospodárom je v tomto prípade len kupec uvedeného lesoauta - pokial viem tak Váš známy z bývalého pôsobenia u štátnych lesov. Pracujem v oblasti lesného hospodárstva a dobre viem aké sú fakturované sumy za dovoz drevnej hmoty a koľko sú skutočné náklady na prevádzku lesoauta, nehovoriac o ďalších výhodách z vlastníctva takéhoto ZP pre lesnícku firmu. Dobre poznám ceny lesoáut na trhu použitých vozidiel.Keďže niečo viem z pozadia tohto odpredaja ,dovolím si predpokladať, že dozorná rada (Kubovič, Matušík a ost./ Vás mala po tomto podarenom predaji vyraziť na hodinu. To podľa môjho názoru len občanom PB názorne ukazuje ako sa potichu tuneluje majetok mesta PB a aká je zbytočnosť dávať do správnych rád "odborníkov" ako sú obaja vyššie menovaní. Takže Vážený Ing. Pruzskay ,ak chcete pôsobiť oprávnene na city občanov PB zverejnite uvedenú faktúru na predaj lesoauta komplet a potom môžete niečo vypisovať o svojej serioznosti. Ináč si myslím , že zverejnením len časti materialov ste podľa mňa obyčajný manipulant s verejnou mienkou. Takže ešte raz , čakám na zverejnenie celej dokumentácie predaja lesoauta ináč tu neotravujte Ing. Pruszkay !!!!!!!!!
Anonym píše:
Pátek 27.01.2012 22:24
pozdravujeme Ing. Ševčíka a jeho prihlášku do správnej rady.
Anonym píše:
Pátek 27.01.2012 22:58
Ty si fakt odborník od fachu. Ten výraz "lesoauto" nepozná ani google. Zle si si to z počutia zapamätal. Tí čo naozaj pracujú v oblasti lesného hospodárstva bežne tomu hovoria "lesovoz". /Over si to na googli/
Anonym píše:
Sobota 28.01.2012 20:14
To či som odborník na lesnú techniku nech posudzujú iní ,čo ma poznajú z dlhoročnej praxe, ale o špecialnych vozidlách na odvoz dreva viem určite násobne viac ako Ty ! Výraz lesovoz som použil zámerne, pretože v skratke sa mi lepšie písalo lesoauto namiesto oficialneho názvu tohto typu lesnej techniky. Určite ale môžem k téme špecialov pre odvoz dreva poévedať viac ako Ty, totiž túto tému nemusím hľadať cez google ale denne s ňou pracujem . Čau Ty odborník!!
Anonym píše:
Sobota 28.01.2012 20:23
No tak ako pán Ing. Pruszkay, nejak ste pohasli v zverejňovaní otvorených listov, keď čitatelia chcú ísť hlbšie do problému. Chýba mi zverejnenie tej faktúry na odpredaj toho nepotrebného a podľa Vás vysoko stratového špecialu na odvoz dreva vrátane prívesu. Ak bol predaj v poriadku ,nevidím dôvod pre Vašu skromnosť v ďalšom zverejňovaní materialov a očakávam , že faktúrka sa tu čo nevidieť zjaví. Ináč ste si vážený Ing. tým otvoreným listom naprdel do vlastných gatí !!!
Anonym píše:
Neděle 29.01.2012 07:00
Nedá my nenapísať môj skromný názor na odbornosť tohoto prispievateľa.
Keď pracujem v určitej oblasti aj v myšlienkach používam zaužívané termíny a výrazy a ani vo sne ma nenapadne vymýšlať nový názov pre lesovoz keď v bežnej praxi ho desiatky rokov denne používam.
Ten názor"mohli sme ho odvolať aj bezdôvodne"jasne dokazuje, povedané inými slovami "musíme sa ho zbaviť za každú cenu".
Tá teória o politickej príslušnosti riaditela mi pripomína dobu spred 22 rokov za vlády jednej strany(už som zabudol ako sa volala).
Riaditel musí byť odborník, dobrý hospodár, schopný organizátor,...a aby hospodáril v záujme majitela(občania Mogoňova), nedohliada politická strana ale dozorná rada.
V Mogoňove je to ale tak:
Ak je riaditeľ okrem odbornej zdatnosti, ešte aj čestný a charakterný človek,práve tá dozorná rada, ktorá má dohliadať na majetok majiteľa(občania Mogoňova)ho odvolá aby gorilky v pozadí mohli nerušene bačovať, prípadne použiť jednoduchý postup podľa PovBytu.
A ešte lesovoz.
Je úplne normálne že takýto stroj si kúpi človek ktorý pracuje v oblasti kde ho využije, p Pruszkay v teto oblasti pracuje, odhadujem 35 rokov a tak je len logické že sa poznajú. Alebo si ho mal kúpiť p.Brojo a rozvážať na ňom rožky? Či?
Anonym píše:
Neděle 29.01.2012 08:57
Auto predali v roku 2010, Pruszkaya odvolali až rok potom. Čo celý ten rok robila dozorná rada? Chce niekto tvrdiť, že členovia o tom predaju nevedeli?
Anonym píše:
Neděle 29.01.2012 19:42
K pojmu lesovoz- odborný názov je špecialny automobil pre odvoz dreva.
K odpredaju uvedeného špecialneho vozidla zn. Mann s hydraulickou rukou a prívesom na dlhé drevo len toľko :

 - nebola vyhlásená verejná súťaž na odpredaj
 - vozidlo bolo vo veľmi dobrom stave / bolo zakúpené úplne nové/ a za dobu používania nie veľmi opotrebované
 - zrejme je problém zo strany Ing. Pruszkay so zverejnením faktúry na odpredaj vozidla , pretože by čitateľ
   znalý cien na trhu ojazdených vozidiel na odvoz dreva ľahko mohol zistiť nevýhodnosť predaja.
 - je paradoxné , že firmy pracujúce v oblasti lesného hospodárstva sa snažia mať tento druh dopravnej
   techniky vo svojom vlastníctve, len pre Mestské Lesy bolo jej vlastníctvo ekonomicky nevýhodné napriek
   množstvu prepravovaného dreva z Maríkovej na skládku v PB.
 - mám dojem /asi dosť oprávnený/ , že známy Ing. Pruszkay s uvedeným vozidlom pracuje pre Mestské Lesy a je
   to pre neho ekonomicky výhodné napriek nie veľmi presvedčivému výkladu Ing. Pruszkay o ekonomickej
   nevýhodnosti vlastnenia vyššie spomínaného vozidla.
 - nie je pravda, že na miesto vodiča nemohli Mestské Lesy zohnať šoféra a aj to mal byť tiež dôvod na
   odpredaj. V dobe predaja bolo niekoľko voľných kvalifikovaných šoférov, pravda to by ale musel byť na
   Mestských Lesoch záujem vozidlo prevádzkovať a nie ho predať.
 
Anonym píše:
Neděle 05.02.2012 19:09
Zbytočne čakáte na objasnenie predaja toho tzv. lesovozu Man z Mestských lesov. Pruszkay vie veľmi dobre prečo tu nezverejní fotokópiu faktúry z tohto podareného predaja. Jej zverejnenie by asi poprelo ten Pruszkayov dojímavý otvorený list. Predpokladám, že podobných káuz , ako tá s lesovozom bolo na Mest. lesoch viac. Teraz len celé zastupiteľstvo radšej drží papule ,aby sa občania nedozvedeli ,ako sa na Mest. Lesoch narábalo s majetkom mesta. Preto sa chceli potichu Pruszkay zbaviť aj za cenu toho ,že mu dajú odmenu, ktorú si zrejme nezaslúžil. Ono to na Mest. lesoch bola len taká malá bystrická gorilka. Good bye Marianko ,už ti tak nebude !!!!!!
Anonym píše:
Pondělí 06.02.2012 19:00
Vážený pán anonymous osobne sa poznám z pánom Pruszkayom a niekoľko krát som sním komunikoval pracovne a a viem že on sa nemá za čo hanbiť ako viedol firmu MLS PB. Vzhľadom k tomu že podal podľa neho niekoľko trestných oznámení k danej veci ako aj na túto tému teda vášho lesovozu Man by bola podla mňa úplná hlúposť vystaviť tak vynucovanú vami zmluvu o odpredaji daného vozidla. Taktiež si myslím že by dochádzalo z jeho strany k porušovaniu zákona. A ešte na vaše margo : p.Pruszkay sa nehanbil podpísať pod tento list tak keď ste taký ODBORNÍK na slovo vzatý zverejnite svoje meno a verím že p. Ing. Pruszkay vám odpíše alebo sa s vami skontaktuje pokiaľ vôbec chodí na takéto stránky. List pre poslancov bol zverejnený nie osobne Pruszkayom ale prevádzkovateľom stránky!!!!
Anonym píše:
Úterý 07.02.2012 21:06
Vážený obhajca pána Pruszkaya, nakoľko Pruszkay tu na nete vypisuje srdcevrúce otvorené listy aký je čistý a zverejnil LEN okrajovú dokumentáciu okolo predaja podľa neho zbytočného lesovoza Man / zámerne ale nezverejnil to podstatné- faktúru/ má právo každý čitateľ požiadať o doplňujúce informácie ,aby si mohol urobiť obraz ako to s Pruszkayovou čistotou vlastne je. Naviac, keď Pruszkay uvádza niektoré zavádzajúce tvrdenia, ktoré tu už prispievatelia napadli. Teda zhrniem, ak je Pruszkay čistý , nemá problém faktúru zverejniť , keď sám začal o tejto téme vypisovať otvorené listy. Pruszkay si predsa nemôže naivne myslieť, že tejto téme nikto okrem neho nerozumie a teda podrobnosti okrem niektorých kydov v otvorenom liste ani neuvádza. Sám dobre vie ako to v skutočnosti s jeho odvolaním bolo a prečo dostal na zalepenie úst odmenu. Osobne si myslím ,že osoba obhajcu Pruszkay a Pruszkay je jedna a tá istá osoba. Ináč by nikto nemohol uvádzať tak naivné zdôvodnenie nezverejnenia onej faktúry. Radšej mal o celej téme držať zobák a nie tu vypisovať otvorené listy a robiť z čitateľov volov !!!!!!! Nepodpisujem svoj príspevok , pretože nie ja som pôsobil na city pisateľov otvoreným listom a zdôvodňoval aký som čistý podaním len čiastočnej pravdy ako Pruszkay.
Anonym píše:
Středa 08.02.2012 13:13
Je pravda, že novým riaditeľom lesov je Jurčík?
Anonym píše:
Čtvrtek 09.02.2012 19:47
Jurčík riaditeľ, Ferko Netušík námestník, Karasoid hlavný pokladník.
Anonym píše:
Pátek 10.02.2012 15:06
 To si tu niekto asi robí prdel!
Ak je toto pravda, tak to už tam radšej mali dať nejakú rodinu Latašovcov z osady pri Hlincovciach !
Anonym píše:
Sobota 11.02.2012 22:26
to je naozaj dobrý vtip. Pokiaľ je toto pravda, idem aj ja kandidovať. Síce na druhej strane nie som na to asi dosť veľký kokot.
Anonym píše:
Neděle 12.02.2012 10:30
To asi nie, máš sebakritiku, vidíš tá chýba Janasovi a Sopčákovi. Jeden podvádzal pri tituloch druhý na polícii a pozri čo robia teraz. Teraz si rozdelujú 200 tisícovú províziu z predaja povbytu a myslia si o nás aký sme ko...ti. A to počkaj keď ovládnu kompletné lesy.
Anonym píše:
Neděle 12.02.2012 20:32
Oni si to o tých ko.. nemyslia, oni sú o tom presvedčení!
Sopčák na v SBS a na policií to bol ako " pekná žena".
Rád ju vidíš, rád s ňou pokecáš, rád ju uvidíš nabudúce!
Teraz je to ako rapavá, syfilistická bezzhubá a zavšivavená prostitútka!
Aj keď ju poznáš, skôr ako by si s ňou mal stretnúť, radšej prejdeš na druhu stranu ulice!!
Proste doba sa mení, a menia sa aj niektorí jej aktéry!
Nikdy by som neveril, že sa osoba dokáže až taktenegatívne zvrhnúť!
Poznám ho, no je mi z neho na " blití ""!!
Anonym píše:
Pondělí 13.02.2012 01:24
na p.Sopcaka,mna ked vysetroval,tak sa mi snazil pomoct,povedal mi priznaj sa,budes mat polachcujuce okolnosti...ja sa skor pytam,dokedy bude primator drzat zlodejku Annu K.,preco nebol konkurz na noveho riaditela PX centra,co je nenahraditelna,alebo je posraty ,ze by Janasovi nezdvihal jej manzel ruku???
Anonym píše:
Pondělí 13.02.2012 06:42
Politici na všetkých úrovniach sa navzájom držia nad vodou tak, že sa navzájom držia pod krkom.
Anonym píše:
Pondělí 13.02.2012 08:49
Firma Mestské lesy vyvoláva v Pov Bystrici len zlú krv a preto ju treba radšej predať a bude pokoj aj s Pruszkayom aj spurnými poslancami,Mogoni za chvíľu zabudnú a vo volbách si už nikto ani nespomenie že mesto malo akísi PovByt či Mestské lesy.Len províziu treba ošetriť napríklad gorilím postupom,teda výhodným predajom bezcennej haly a sme za vodou.

S pozdravom J&S
Anonym píše:
Pondělí 13.02.2012 13:10
A odkiaľ má mesto zobrať peniažky? Štát platí málo, dane v meste tiež nie su nejako veľmi dobré..., aspoň podľa Martausa, no a včuľ buď múdry.
Anonym píše:
Pondělí 13.02.2012 19:09
Predaj ML je veľmi zlý nápad, takto získané peeniažky by sa za tri dni prežrali a boli by sme na tom ešte horšie ako teraz.
Anonym píše:
Sobota 31.03.2012 15:02
Anna K. je čarodejnica, ktorá všetkých zakliala. Inak sa to nedá vysvetliť....
Anonym píše:
Čtvrtek 16.02.2012 17:52
Neviem, ci si vobec mozem dovolit prispiet, ked nie som z PB... Zakulisie mesta sice nepoznam, ale to, co predvadzaju jeho mocipani na verejnosti, je skutocne obdivuhodne. Kde nabrali taku odvahu, ze sa im vsetko prepecie? Alebo sa stavili medzi sebou, co si mozu pred blbymi ludmi (rozumej: svojimi volicmi) otvorene a beztrestne dovolit! A vy im to dovolite?! Zo zaciatku to bolo na smiech, ale teraz je to skor uz do placu. No aj trpezlivost ma svoje medze...
Anonym píše:
Pondělí 20.02.2012 12:16
Ako je to s tým Jurčíkom???
Anonym píše:
Pondělí 20.02.2012 16:52
ADAME NA MAGISTRAT....
Anonym píše:
Pondělí 20.02.2012 19:27
Ty čur.k!!!
Anonym píše:
Pondělí 20.02.2012 19:31
Nedá mi nevyjadriť sa k uvedeným príspevkom na danú tému. Osobne by som sa rád zoznámil s pánom, ktorý sa fundovane vyjadruje k danej otázke. Vzhľadom na jeho znalosti by som bol veľmi rád, keby mi poskytol konzultácie o doprave dreva, v ktorej som začiatočníkom. Prosím, volajte na číslo telefónu: 0905 427 613, ďakujem.
Anonym píše:
Úterý 21.02.2012 14:25
Irónia v tvojom príspevku je zrejmá. Napíš ale , čo z mojich vyjadrení nebola pravda !
Anonym píše:
Úterý 21.02.2012 14:46
Ferko kludne sa podpiš...
Anonym píše:
Středa 22.02.2012 13:14
Napísal som ti, označ čo z mojich názorov ohľadne predaja " lesovoza " Man s hydr. rukou a prívesom nebola pravda. Podľa mňa to bol nehorázny pdvod na Mestských lesoch a majetku mesta Mogoňov.
Anonym píše:
Sobota 25.02.2012 07:32
Odkaz šašovi na 0905 427 613 - viem že ťa serie debata ako si podľa mňa veľmi lacno kúpil "lesovoz " od mesta
Mogoňov. Doporučujem čitateľom, aby ti pravidelne volali na tebou zverejnené tel. číslo a tak mali možnosť priamo počuť človeka ,čo vlastní časť ich mestského majetku. Dúfam, že sa ti úprimne poďakujú.Potom stratíš gule tu vypisovať dristy na webe.
Anonym píše:
Úterý 27.03.2012 15:11
A je to tu. Chvilku sa zdalo, že je tato tema zabudnuta, ale bolo to len zdanie. Už sa rozbehol kolotoč výberového konania a začali sa hrať hry o akých sa ani americkým lobistom nesnívalo. Vybrať nového šéfa mestských lesov má komisia. Predsedom tejto komisie je šéf štátnych lesov z PB. Ten sedí na stoličke, ktorej sa dotýka zmena vlády a za obvyklých okolností, by bol zrejme po volbách vymenený. Len tu do hry vraj vstúpil lesopán - oplocovateľ Pružiny - Havran. A ten vraj podľa zákulisných informácií prislúbil šéfovi komisie, že zostane na svojej stoličke ak vo výberovom konaní podporí nejakého Balušíka,ktorý je jeden z kandidátov. Toto však nemohol urobiť Havran sám - komisiu totiž menoval primátor, to znamená, že ide zrejme o vzájomnú dohodu a celé výberové konanie je len divadielko pre ľudí a poslancov. Je mi jasné, že to bola len ilúzia, že primátor popretrhal všetky styky s vplyvnými podnikateľmi v meste...a čas ukazuje, že predsalen je treba čosi splácať za predvolebnú podporu. Výberové je tento týždeň tak treba veľmi pozorne sledovať, ktože bude mať vplyv nad tým našim "rodinným striebrom".
Anonym píše:
Středa 28.03.2012 05:35
Pruszkay sa do konkurzu neprihlásil? Bola by sranda, keby sa prihlásil a vyhral.
Anonym píše:
Středa 28.03.2012 08:23
Pruszkaj je prihlaseny ,perfektne pripraveny ,sme zvedavy čo budu robit proti nemu.Pan Pruszkaj,natuto funkciu mate odborne i moralne pravo.Držime vam palce.
Anonym píše:
Středa 28.03.2012 09:20
boli prihlaseni štyria ale jedneho vyhodili. Neviem, či to bol pruskay, ale šak sa to isto dozvieme.
Anonym píše:
Středa 28.03.2012 14:36
aj tak si jánasko rozhodne kto dá viac za túto pozíciu
Anonym píše:
Středa 28.03.2012 20:58
Chlapci a dievčatá,
Vypisujete samá idiotiny, ako sa na poriadnych mogoňov patrí. Pravdepodobne je to zákulisná hra Frantu Netušíka a jeho gazdu Hantona v spolupráci našim Doc. Pudr.Károľom. Ak by vyhral kandidát Balušík, bolo by to najlepšie riešenie pre PB, lebo je to čestný človek a odborník. Ale takých tu v Mogoňove nepotrebujú.
Naopak, myslím si že Ferko a ďalší dvaja členovia komisie (nominanti na funkcii riaditeľa ŠL a Kraj. úradu) podporia nejakého Vlniešku, ktorý je šefom tajuplnáho poľovného združenia za ktorým je nejaký Hantondo, a ktoré funguje na pozemkoch ms. lesov. A keďže komisia je 5-členná, traja majú jasno za koho musia hlasovať, výsledok je viac-menej jasný.
Čestíček!
Anonym píše:
Středa 28.03.2012 23:19
veď vravím...americkí lobisti by mohli prísť na študijný pobyt. Už tu nebol pretriasaný iba jeden z tých troch..a ktovie, či bude platiť, že kde sa dvaja bijú, tam tretí vyhráva :-)
Anonym píše:
Středa 28.03.2012 23:46
Menujte riaditela ML Janca,on vam ukaže ako sa gazduje.
Anonym píše:
Čtvrtek 29.03.2012 08:59
Janco aj ukázal ako vie gazdovať na MsÚ, preto musel byť odídený. Doteraz tie škody, čo napáchal, musia hradní páni po ňom znášať.
Anonym píše:
Čtvrtek 29.03.2012 09:29
jáj ty myslíš ten kladný hospodársky výsledok, ktorý sa po jeho odchode prepadol do hlbokých červených čísel a už nikomu sa ho nepodarilo obnoviť.
Anonym píše:
Čtvrtek 29.03.2012 19:12
No tak akože to dnes dopadlo? Máme už nového šéfa mestských lesov? Nemá niekto info?
Anonym píše:
Pátek 30.03.2012 00:05
tak je to tu poslanec Sovik je riaditelom mes.lesov:!
Anonym píše:
Pátek 30.03.2012 13:24
Riaditelom Ms Les. Sa stal Franta Netušík.Jeho sekretarkov jeho stara furia.
Anonym píše:
Pátek 30.03.2012 14:33
čo ste šiši, ved ten človek nerozozna jablon od buka.
Anonym píše:
Pátek 30.03.2012 17:28
re: nerozozna jablon od buka.

- veď takých potrebuje naša grupän banda na úrade. Ferko Netušík spolu s tučným Karaskom, ideálny párik.
Anonym píše:
Pátek 30.03.2012 23:06
Nepite, a ak pijete, nepíšte. A ak pijete a píšete, píšte tak aby Vás nikto nepoznal. Najlepšie je otočiť pohlavie. A ak nerešpektujete žiadne rady a píšete, píšte ako Vám zobák narástol. Veď debil sa tu najlepšie stratí.
Anonym píše:
Sobota 31.03.2012 00:58
To je najlepší návod, aký tu bol uverejnený :-))
Anonym píše:
Pátek 20.04.2012 21:24
Bývalý riaditeľ zostal akosi ticho. Počul som, že nebol na výberovom konaní?

« květen 2022 »
květen
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359