Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / redakcia / Koľko ľudí číta stránku PB.OTVORENE.SK?

Koľko ľudí číta stránku PB.OTVORENE.SK?

Autor: redakcia Poslední změna: Sobota 04.09.2010 18:49
[2010-09-04] Po tom, ako pán Ivan Cehelský a Telovýchovná jednota Milochov začali na našej stránke zverejňovať fakty, nepríjemné pre niektoré miestne podnikateľské skupiny, zvýšila sa intenzita útokov na túto stránku. Do diskusií ktosi začal pravidelne kopírovať znevažujúce tvrdenia typu "chodí to sem čítať sedem chudákov", a podobne. PB.OTVORENE je monitorované systémom Google Analytics, preto môžeme zvereniť príslušné čísla veľmi presne: len počas prázdninového mesiaca augusta 2010 túto stránku navštívilo 8 212 jedinečných návštevníkov. Denne si čitatelia prezrú okolo 3000 stránok. Denná návštevnosť sa cez pracovné dni blíži k 800 jedinečným návštevníkom, cez víkendy klesá pod 400 návštevníkov. Viacerí návštevníci si stránku zobrazujú viackrát denne. Tento web čitatelia vyhľadávajú najmä kvôli politike. Krivka návštevnosti strmo stúpa vždy pred voľbami a vrchol dosahuje počas volebného dňa. 15. novembra 2009, počas volieb do VÚC, bola táto stránka zobrazená 8311x. 30. mája 2010, počas volieb do NR SR sme mali 8200 zobrazení. Najvyhľadávanejší článok na tomto webe už od svojho zverejnenia prekročil 6000 prečítaní. Kandidátku jednej politickej strany si u nás prezrelo približne 3500 ľudí. K najvyhľadávanejším kľúčovým slovám patrí reťazec "komunálne voľby 2010". Všetky tieto údaje si môžete skontrolovať na nasledovných screenshotoch. Zverejnenie takejto podrobnej analytiky považujeme za podstatne serióznejší údaj, než číselká rôznych webových počítadiel. ĎAKUJEME, ŽE ČÍTATE A PÍŠETE NA PB.OTVORENE.SK!
Koľko ľudí číta stránku PB.OTVORENE.SK?

Takto na našom webe vyzerá volebný deň.

Poznámka: Skutočný počet jedinečných návštevníkov je obvykle vyšší, než je údaj o "absolútnych jedinečných návštevníkov" (Absolute Unique Visitors). Napríklad všetky návštevy z úradu alebo firmy, ktorá má jednu internetovú linku, sa počítajú len ako jeden "absolútny jedinečný návštevník".

ga-1_unique-viewers.jpg

ga-2_pageviews.jpg

ga-3_content.jpg

ga-4_content-rok.jpg

ga-5_keywords-rok.jpg

 

Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 19:16
Dobrý deň, som jeden z dlhodobých návštevníkov tejto stránky a myslím si, že autor tejto stránky je zaujatý voči dvom miestnym podnikateľom. Vychádzam z toho, že sa tu práve zmedializovalo, že útoky na túto stránku vznilki alebo sa zväčšili až po tom, ako sa tu zverejnili informácie o kauze Milochov a Cehelský. Osobne si myslím, že útoky tu boli už dávnejšie keď sa začala pretriasať kauza Adame, Haviar a ešte niektoré ďalšie..., Podľa mňa je nepochybné, že pán SPOMíNANý AUTOR je niekym dobre zaplatený aby týmto svojim konaním poškodil určitým podnikateľom a vyhrotil ešte väčšie útoky na ich osoby...
Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 19:18
jehorodiny
Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 19:52
Ja si pravidelne ukladám, zálohujem články z PBO aj s tým čo ľudia píšu pod nimi.
Keby táto stránka zmizla, alebo by boli vymazané niektoré články, podstatné veci obnovím na nejakom zahraničnom sajte.

Držím palce všetkým autorom PBO. Začali dobrú vec a ona už bude žiť aj po nich.
Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 21:52
len si ukladaj - to je jediné, čo ti o pár mesiacov zostane
Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 23:46
ako cehelskemu? tak si to myslel?
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 09:02
Zaujímavé s tými vyhrážkami. Ak je niekto naštvatý, tak to znamená, že mu niekto niečo vzal. Možno len ilúzie, že niektoré veci hladko prejdú. Ale aspoň človek vie, že to nebolo úplné košer, keď sa tu nietorí vyhrážajú. A ak to nebolo v poriadku, tak znamená, že to bolo v neporiadku a oplatí sa to riešiť. A mal by sa niekto báť o svoju rodinu ? Možno hej, ale všetci máme veci, na ktorých záleží - vrátane mocipánov.

Raz som čítal jeden blog. Bolo to o jednom juhoslovanskom mafiánovi, ktorý drzo parkoval vždy zásadne rovno pred vchodom do bytovky. Nepomohli petície, nepomohla polícia, ani mesto. Tak dôchodcovia začali z okna hádzať kúsky chleba a rožkov na kapotu auta. Auto začali obsrávať holuby a po treťom obsratom umytom aute aj juhoslovanský mafián začal parkovať na parkovisku ako obyč ľudia.
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 09:56
Kde je to auto? Ja mu ho obserem aj bez omrviniek!
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 12:22
Tu je ten blog, veľmi dobrý a poučný:
http://jansykora.blog.sme.s[…]ed-vchodom-do-panelaku.html

A to sa teraz deje aj našim mocipánom. Táto stránka im sype odrobinky na kapotu auta. Albánci z Tŕstia a Orlového si myslia, že im to robí jeden človek. Lenže tu sa tie omrvinky sypú od rána od večera, 7 dní v týždni!

Chlapci milionári, namiesto ZBYTOČNÝCH VYHRÁŽOK, - jednoducho prestaňte parkovať ľuďom pred vchodom! Neberte Milochovcom ihrisko a Trsťanom prístup do hory, a budete mať svatý pokoj.
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 13:28
... lebo by ste museli vystrieľať pol Bystrice a potom by vás nemal kto obdivovať. A to by sa vám nepočítalo. Ješitnosť je sviňa. Alebo sa spojte a nacvičujte beh pre danielom na čas. Možno to raz bude na tú olympiádu. Aspoň materskýš škôl ako to kedysi bývalo.
Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 19:22
Ja čo si pamätám takéto vyhrážky násilím tu nikdy neboli. A nejakého Adameho nikto nepodozrieva že dal podpáliť dom, to sme niekde úplne inde.
Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 19:25
Aby im ho niekdo mohol poškodiť?
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 10:17
Vyhrazaju sa rodine Smatanu a clenom redakcie ako nejaki polobohovia. Tyto nestastnici su hlboko presvedceni, ze tu budu aj za 50 rokov. To uz budu pred tvarov Boha aj so svojimi teleskopickymi obuskami. Ich majetok si rozparceluju prizenilci, a po nich v Povazskej ostanu len trpke spomienky v rodinach ktorim ublizili. Mnoho inych s podobnou naturou, majetkom a "mocou" upadlo do zabudnutia.
Skoda ze nechapu kolko dobrych veci by na svete mohli urobit.

Daňovák
Anonym píše:
Sobota 04.09.2010 20:03
to ze tu niekto poukazuje ako sa naklada so statnym a mestskym pozemkom povazujete za zaujatost ? prosim vas najdite si inu stranku
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 09:55
Ty neveríš, že to nie je autor tejto stránky, čo píše tie "útoky"... Nejdem Ťa o tom presviedčať! Je to pochopiteľné - ten Tvoj pohľad. Pri čítaní chýba možnosť videnia gestikulácie, tónu hlasu, chýbajú "vône"... Ja viem a VERÍM tomu, že to nie je pán Smatana, čo tu na kohokoľvek útočí. Ak by si si skutočne objektívne pozrel fakty - a aj mimo tejto stránky - asi by si musel uznať, že tí "dvaja" sa tu objavili až potom, čo začali robiť veci, nesúvisiace s ich podnikaním, ale s akýmsi velikášskym kontrolovaním svojich "revírov"... Začali sa starať do vecí, ktoré sa dotýkajú aj ďalších. Je chvályhodné chcieť vychovať najväčšieho jeleňa - ale... Veď Ty vieš, o čom píšem. A to isté aj Pán Závažia a Tatraniek.
Anonym píše:
Neděle 05.09.2010 12:14
Ten vydierač čo sem písal si nevie predstaviť, že by niekto len tak zadarmo robil nepríjemnosti jeho bossovi. Len že tu sa niečo zmenilo. Draví podikatelia sa zmenili na OPLOCOVAČOV. Prečo teraz? Pozrite sa, čo sa deje s eurom. Akcie a iné cenné papiere sa môžu veľmi rýchlo zmeniť na bezcenné papiere. Najistejší majetok v tejto časti sveta je vlastníctvo pozemkov to sa nesie cez generácie a cena neklesá.
A tak naši bossovia netlačia prachy do pančuchy ale idú po pozemkoch. Robia to už dávno, ale teraz to už začalo narážať na ploty obyčajných ľudí. V Milochove, v Tŕstí, v Orlovom, v Kolónii. Preto ich teraz ľudia berú do huby. Pochybujem že by niekto naraz zaplatil Cehelského, Kunovského, Mihálika, Olšovského, Smatanu a neviem koho ešte. Jednoducho pracháči začali ľudí s.ať a ľudia už sa prestávajú báť.
Anonym píše:
Úterý 07.09.2010 21:34
Ludia po mnohych rokoch som sa vratil do PB a je mi skor smutno. Strasne to tu vyzera a hlavne ked citam tieto clanky, no hroza. Preboha ved sa tolko nezaoberajte inymi majetkami a radsej robte a zarabajte pre seba. V Anglicku, kde som pracoval, je kazdy kus lesa oploteny a niekto ho vlastni a je to uplne normalne. Len tu je este socializmus. Nechapem ako mozete takto travit cas a takto vychovavat vlastne decka. Vsak co potom vidia? Len vasu zavist a nicnerobenie. Preto sme narod hlupakov, ako si o nas v zahranici myslia. Radsej tu budete ohovarat podnikatelov ako by ste sami nieco pre vas osobny zivot nieco spravili. Vsak sa zobudte, lebo naozaj nikdy zo Slovakov nic nebude. Ci naozaj chcete skoncit tak, ze si rodina vecer sadne k telke, poohovara podnikatelov v PB, da si jedno pivo a pojde spat???? Toto chcete pre vase decka???
Anonym píše:
Úterý 07.09.2010 21:47
Natrafil si na žumpu, ale dám ti tip na normálnu debatu ktorá je bez závisti, vulgarizmov a ohovárania - www.mogonov.sk
Anonym píše:
Středa 08.09.2010 10:17
mogonov.sk: a bez kritiky na Janca a jeho politických kamarátov, čiže s CENZÚROU.

Anonym píše:
Úterý 07.09.2010 21:52
V podstate suhlasim ze v prvej rade treba robit nieco sam pre seba,ale ked vidim ako tito tkzv.podnikatelia kradnu a zbijaju,tak sa nedivim ze ludia im neveria.Isto v tom Anglicku nikto nepracuje za take nizke mzdy,to by sa tiez na to vykaslali,nehovoriac o pracovnych a socialnych podmienkach obycajnych ludi,ked vidia ze oni dru ako mulice za par drobnych a tito novodobi burzuji sa este z nich posmievaju a spravaju sa k nim ako otrokari.
Anonym píše:
Úterý 07.09.2010 22:14
keby si si všimol kaluže všade,aj v centre,krematorium tiež v centre alebo nový buzerák pred kostolom,diaľnicu nad mestom...ale ty si si všimol toto tu?A že v Anglicku sú oplotené všetky lesy chceš komu nahovoriť?Ak píšeš že sme národ hlupákov máš koho na mysli?Tých čo by ti uverili?
Anonym píše:
Středa 08.09.2010 09:10
V Anglicku, kde som pracoval, je kazdy kus lesa oploteny a niekto ho vlastni a je to uplne normalne. Len tu je este socializmus. Nechapem ako mozete takto travit cas a takto vychovavat vlastne decka.

To chceš povedať že v tom Anglicku si sa nedostal do žiadnej hory???
To chceš povedať že v tom Anglicku si sa nedostal do žiadnej rieky???
To chceš povedať že v tom Anglicku sa majitelia vlastného majetku nemôžu naň dostať???

Zabudol som, že to boli práve Angličania ktorí vytvorili v Amerike pre domorodé obyvateľstvo- Indiánske rezervácie.
NATO aby opustili rezerváciu potrebovali povolenie.
Ak máš takúto predstavu, aby naše Slovensko dopadlo ako indiány v Amerike tak to si poriadny CHUDÁK.
Anonym píše:
Středa 08.09.2010 10:15
Angličania si vyrúbali väčšinu lesov ešte v 18. storočí.

Teraz akože ak máme byť rozvinutá krajina, urobíme to isté?

Naviac, oplotené lesy v krajine prakticky bez lesov je niečo úplne iné, ako v krajine s vyše 30% lesnatosťou.

Učme sa od nich demokracii, a nie oplocovaniu lesov.
Anonym píše:
Středa 08.09.2010 10:22
Ó vidím že niekto niekde bol a teraz je múdry :-)

Teda v tom Anglicku, kde sú lesy oplotené - tiež sú to čierne stavby, v rozpore so zákonom? Dovolil by si teraz nejaký anglický Hurvínek postaviť dom bez stavebného povolenia uprostred Sherwoodskeho pralesa?

Chlapče bohatstvo Anglicka nestojí na tom, že si niekto oplotil les, ale na tom, že sa tam dodržiavajú PRAVIDLÁ a úradníci majú svoju ČESŤ.

A bohatstvo bystrických zbohatlíkov stojí na tom, že všetky pravidlá OHÝBAJÚ vo svoj prospech.
Anonym píše:
Pondělí 13.09.2010 22:28
to je šlaha....:-))) Si to pekne zhodnotil....presne ako ked Jano z budy nikam príde niečo nové vidí a zrazu je mudry ako radio....Su podnikatelia a Podnikatelia,,,bohužial..tí normálni su prebití...a ak to takto funguje v anglicku...tak su to obyčajní chuji a neviem prečo by sme sa mali nimi riadiť....
Anonym píše:
Sobota 11.09.2010 12:09
tu s zverejňujú fakty, jasné fakty!
záver si spraví čitateľ. a "podnikatelia" sa poškodzujú sami, že konajú proti občanom, prípadne protizákonne!

je zaujímavé, že vtedy si ľudia ako ty a daní menovaní najdu aj túto stránku, alebo si na ňu spomenú a celý deň tu spamujú ;-), ale na občanov si nespomenú ako je rok dlhý a potrebujú ho iba na 1 deň volieb
Anonym píše:
Sobota 11.09.2010 12:05
rozhodne o ich úpadku, ale keby sem chodilo aj zvyšok hlupákov z mesta čo to tu nečíta, tak vás nakope do prdele a vystrelí na mars
Anonym píše:
Pondělí 13.09.2010 18:03
Bolo by zaujimavejsie uviest, kolko jedinecnych navstevnikov pise na stranku PBO svoje komentare. Mate takuto informaciu? Tak ju prosim zverejnite.
Potom by sa ukazalo, ci za vacsionou ubohych a vulgarnych reakcii nestoji len niekolko zakomplexovanych individui...typu sevcik a hzds svorka, co sa sem chodia ventilovat.

Je mi tu z toho zle...
Anonym píše:
Pondělí 13.09.2010 18:06
tak nečítaj nič, čo je na bledomodrom pozadí

« září 2019 »
září
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359