Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / redakcia / Svojho kandidáta na primátora predstavila aj koalícia SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS. Je ním Karol Janas.

Svojho kandidáta na primátora predstavila aj koalícia SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS. Je ním Karol Janas.

Autor: redakcia Poslední změna: Pátek 08.10.2010 22:21
[2010-10-06] Minulý týždeň sa konala tlačová konferencia tzv. "veľkej koalície". Okrem predstavenia Karola Janasa ako kandidáta na primátorský post sa tlačovka venovala aj vysporiadavaniu sa s bývalými členmi strany, a zverejneniu poslaneckej kandidátky. Fakty a citáty z článku Detty Pitoňákovej na stránke POVAZSKA.SME.SK:

- Karol Janas je súčasne poslancom VÚC, poslancom mestského zastupiteľstva a okresným predsedom strany Smer-SD. Okresným predsedom strany sa stal po tom, ako bolo súčasnému primátorovi Miroslavovi Adamemu pozastavené členstvo v strane na jeho vlastnú žiadosť, v súvislosti s kauzou falšovania uznesenia.

- Karol Janas o výbere kandidátov na poslancov: „Stranícke tričko pre nás nebolo dôležité. Naši kandidáti dostali ponuku s tým, že sa budú správať ako samostatné osobnosti, ktoré nebudú viazané žiadnymi straníckymi pokynmi. Ak sa stotožnia s naším programom, tak ho podporia a v prípade, ak sa im bude zdať, že sme skĺzli, otvorene to povedia," „Stranícke tričko pre nás nebolo dôležité. Naši kandidáti dostali ponuku s tým, že sa budú správať ako samostatné osobnosti, ktoré nebudú viazané žiadnymi straníckymi pokynmi. Ak sa stotožnia s naším programom, tak ho podporia a v prípade, ak sa im bude zdať, že sme skĺzli, otvorene to povedia."

- Karol Janas o bývalých členoch SMER-SD, ktorí už v súčasnosti nie sú ani v strane, ani na volebnej kandidátke: „Čo sa týka niektorých členov strany, ktorí boli v minulosti na kandidačnej listine, myslím si, že za posledný rok, čo som predsedom strany, sme vyslali jasný signál, že s minulosťou sa treba rozlúčiť. Začalo to tým, že sme z nášho klubu vylúčili Jozefa Babušíka. Pokračovalo to obmedzením našej kandidátky. Ľudia, o ktorých si myslíme, že sa nezhostili svojho miesta tak, ako si to naša strana aj koalícia predstavuje, museli z kandidátky odísť. Čo sa týka Stanislava Haviara alebo Miroslava Adameho, ani jeden z nich nie je členom strany Smer-SD."

- Karol Janas o stabilizácii verejných financií, pritiahnutí investorov do priemyselnej zóny a získavaní financií hlavne z eurofondov:  „Som preto veľmi rád, že máme spoluprácu práve s KDH a s SDKÚ, pretože tieto strany sú vo vláde dominantné."

- Karol Janas o potrebe prehodnotenia súdnych sporov, ktoré mesto v súčasnosti vedie: „Sme ochotní pristúpiť aj na mimosúdne dohody, ak budú obojstranne výhodné."

 


- Prečo Karol Janas? Podľa okresných lídrov strán, Marcela Péliho za SDKÚ a Mariána Sopčáka za KDH, rozhodovalo, aby bol osobou, ktorá členov koalície zjednotila, má skúsenosti s pôsobením v samospráve a aj osobnostné predpoklady pre post primátora.

Poslanecká kandidátka: Mgr. Marián Sopčák, Mgr. Marcel Péli, MUDr. Igor Steiner, Mgr. Tibor Machač, Ing. Juraj Pekár, MUDr. Marta Kavecká, Ing. Milan Ignácik, Ing. Eva Dériková, MUDr. Ľudovít Ševčík, Peter Maťoš, Oľga Strašíková, MUDr. Vladimír Karásek, Ing. PaedDr. František Martaus, Ing. Ľubomír Kubovič, Ing. Dr. Juraj Hanušovský, Ing. Katarína Drevenáková, Jarmila Tomanová, Bc. Jozef Vallo, Ján Panák, Tibor Fusko, PaedDr. Pavol Mičúch, MUDr. Janka Szikorová, Stanislav Kardoš, Ing. Martin Kerepecký, Mgr. Terézia Sárincová.

Zdroj: 

http://povazska.sme.sk/c/5579935/kandidat-na-primatora-je-okresnym-lidrom-smeru-a-mestskym-poslancom.html

 

 

Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 02:12
zberateľ titulov a válovov v akcií..
Čo slovo, to prázdna fráza.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:17
Čo slovo, to prázdna fráza - plne súhlasím. Dotiahnu sem vraj eurofondy. Veď boli 4 roky vo vláde aj hore aj v meste a čo dotiahli? Veľké guľové!
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:42
Ale dotiahli. PORIADNÚ SEKERU!!!
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 17:49
Mňa pán poslanec Janas odradil od pokušenia, dať mu hlas aj tým, že hlasoval za odpredaj chodníka z Rozkvetu cez Lánsku. Ďakujem, ale stačilo.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 18:40
Uz sa tesim na toho koho zvolis ty mudrlant :)
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Čtvrtek 14.10.2010 00:02
Nehodnoťte veci subjektívne pod vplyvom zbytočných emócií, hľadajte prapríčinu konkrétnych udalostí (napríklad "kauzy" Chodník) a rozhodne sa nenechajte ovplyvniť propagandou zo strany ľudí - politikov, ktorí zneužívajú nevedomosť občanov na vlastné politické ciele, napr. v "kauze" Chodník. Nezabúdajte, že každá minca má dve strany.
Anonym píše:
Čtvrtek 14.10.2010 00:08
Vďaka za rady.
Ale ešte nám poraď, Zvědělík, kadiaľ máme chodiť peši z barákov nad vlekom do nemocnice. Okolo Tesca? Okolo Piačkovho mlyna? Alebo nás tvoj predseda bude voziť na služobnom aute?
Anonym píše:
Čtvrtek 14.10.2010 18:35
Tak podme spolocne patrat po prapricine kauzy "chodnik". Jena pani chce zrusit chodnik, a tak poda navrh na odkupenie pozemku v sirke chodnika. Poslanci Smeru to odklepnu. Pani sa teraz chysta, prehradit chodnik.
A stacilo sa len nenechat ovplyvnit vasou politickou propagandou...

Mashin
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 09:32
Vo voľbách očakávam jednoznačné víťazstvo pána predsedu Karola Janasa, pretože ostatní primátorskí kandidáti rozhodne ani najmenším náznakom nedosahujú kvalít nášho pána okresného predsedu, ktorý je v meste medzi občanmi vnímaný ako veľmi dôveryhodný človek, ktorému záleží na blahu občanov a nie na osobnom blahu. Tak ako to býva v prípade iných regionálnych politikov, ktorí si zmýlili službu verejnosti s vlastnými podnikateľskými aktivitami a s napĺňaním vlastných mocensko - ekonomických ambícii. Našťastie, v považskobystrickej strane Smer - SD sa takí špekulanti nevyskytujú. Určite aj v považskobystrickej strane Smer - SD sú občania, ktorí vyvíjajú určité podnikateľské aktivity, ale činia tak prostredníctvom slušných prostriedkov. Žiaľ, aj v považskobystrickej strane Smer - SD boli v minulosti špekulanti. Tí však boli zo strany vyprevadení so všetkými "poctami", ktoré k tomu prináležia. Títo neslušní podnikatelia, ktorí už nie sú v žiadnom vzťahu so stranou Smer - SD si mysleli, že cez stranu Smer - SD sa môžu obohatiť. Avšak, v tomto smere tvrdo narazili a neuspeli. A keď narazili, tak sa urazili a začali ohovárať stranu Smer - SD a pána Janasa všade tam, kde chodili. Keď sa nedostali na volebné kandidátky pre tohtoročné komunálne voľby, tak boli hlboko urazení ešte väčšmi. Všetci títo špekulanti však musia raz a navždy pochopiť, že Smer - SD nie je politickým zoskupením, ktoré existuje kvôli tomu, aby si niektorí špekulanti naplnili svoje hlboké vrecká a ryžovali na úkor drvivej väčšiny slušných a pracujúcich ľudí. Smer - SD nie je politickou stranou pre špekulantov, ale pre široké ľudové masy.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 09:49
Súdruhovia,zaznamenali ste že už nieje súdruh Husák prezidentom a my niesme malé deti iskričky??? Váše jednotné šíky s eštébákom Kubovičom,vychcancom Kardošom a Pekárom v pevnom zväzku s KDHákmi Sopčákoma spol i DZURINDOVCAMI Pélim a spol doplnené SZMákom Kerepeckým sú mi na smiech.
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 10:49
Ďalší anonymný prispievateľ, ktorý iba dokáže osočovať iných ľudí, napríklad pána Ing. Ľubomíra Kuboviča? Ak dokážete urážať iných ľudí a navodzujete dojem, že ste silný a nebojácny, vyzývam Vás, podpíšte sa pod svoje tvrdenia vlastným menom. Kto tvrdí, že pán Ing. Ľubomír Kubovič je "eštebák"? Akýsi anonymný prispievateľ? Kto je ten anonymný prispievateľ? Názory anonymných prispievateľov nemožno brať za relevantné, dôveryhodné a hodné rešpektovania. Je minimálne slušné podpísať sa pod svoj vlastný názor. Kto tak nerobí, diskvalifikuje sa ako dôveryhodný diskutujúci. A názory takéhoto človeka považujem za irelevantné. Najmä, ak veľmi hrubým a hyenistickým spôsobom uráža slušných, poctivých a vynikajúcich ľudí, akým je napríklad aj pán Ing. Ľubomír Kubovič. Vaše útoky na pána Ing. Ľubomíra Kuboviča považujem za prejav hyenizmu najhrubšieho zrna.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 11:50
A do zoznamu agentov štb ho dopísal asi ševčík a kšefty na úrade robil za neho asi zvedelik však?
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 11:54
Nevyjadrujte sa k niečomu, o čom nemáte presné informácie a čomu nerozumiete (v tomto smere si môžete podať ruku s všadebolom, všetkovidelom a všetkovedelom Ševčíkom). A vôbec, s anonymnými prispievateľmi odmietam viesť akúkoľvek diskusiu.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:22
Ked odmietaš viesť akúkoľvek diskusiu, tak potom choď viesť tieto údernícke rečičičky na zvazácku schôdzu pod dozorovaním súdruha Janasa.
Toto tu je slobodné fórum.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 14:27
vieš vadí mu, že nemôže vykrikovať a podávam na vás trestné oznámenie, ved vieme ako to chodí, ked sú podchytené nezávislé súdy a prokurátori.

ale anonym trafil do čierneho, lebo keby nie, nepríde reakcia podpísšte sa, ej to jasné a typické pre smerákov, odbočovať od témy, na otázku položiť proti otázku, či odpoved úplne niečo iné

klasika, oni sú všetci rovnakí
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 14:14
Nevyjadrujte sa k niečomu, o čom nemáte presné informácie a čomu nerozumiete
Máte presnejšie informácie ako tieto?

http://www.upn.gov.sk/regpro/

http://www.upn.gov.sk/regpr[…]m_narodenia=&kategoria=

http://www.upn.gov.sk/regpr[…];strana=25&zaznam=34613

http://www.upn.gov.sk/regpr[…];strana=57&zaznam=28922

Práci česť súdruh Zvědedelík!
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 12:52
Ty si sa tiež nepodpísal pod svoju oslavnú ódu na Karola a Smer. Keď sa ty podpíšeš, podpíšem sa aj ja. Česť práci!
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 22:07
janas sa podpisuje vy mysleným menom ,že zvedelik-fuj -hanba ti kajo
Anonym píše:
Neděle 10.10.2010 22:25
neurazajte slusnych,poctivych a vynikajucich ludi,pan exviceprimator ma daleko od nich.najlepsie to napisali po afere s riaditelom MSK,ked odisiel z D.R.Msk..Krysy utekaju prve....
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 07:19
Pán Kubovič je asi splnomocnenec vlády pre rómsku menšinu, keď vedie na ulici rozhovory s Violou B. zo Strojárenskej štvrte. Asi je jeho poradkyňa, ale len do 27.11., kedy bude potrebovať hlasy jej početnej rómskej rodiny. Ešte stále trváte na jeho obhajobe?
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 10:10
Preboha tento Zvedelík je plateným agitátorom Smeru? Obhajovať žumpu plnú hovien som už dávno nevidel. Zvedelík nie že si hluchý a slepý ale ty si aj jeb....utý. Obhajovať takýchto zlodejov chce fakt nadpriemerné IQ.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 10:45
Meno Zvedelík je len pseudonym.
Tento Maxi Psík Zvědelík je v skutočnosti SZM agitátor pb Smeru, vlastným menom Marek Briestenský.
Pětiletce ZDAR!
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 10:04
amen.
krásne si to napísal, ako správny svazák.

Ako môže niekto niečo takéto napísať a takýmto kecom veriť. Všetci vieme čo je smer zač, o čo mu ide a čo robí. je to vidno aj v parlamente aj v obciach.
čo sme videli posledné roky v parlamente a obciach: kradnutie, zadlžovanie, tunelovanie, klamanie,... megabiznisi pre svojich, extremne predražené tendre v neprospech štátu,... plno amorálnych ľudí,...

smer zoskupuje ľudí, takých ako vyhodil, ale títo ľudia musia byť neodhalení pred verejnosťou, alebo vedieť svoje zlodejiny zakryť ako ich predseda, takýto ľudia majú v smere budúcnosť, inak letia, za svojich sa nepostavia.
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 10:33
Krivo obviňovať dokážete, pán anonymný prispievateľ. Kde však máte konkrétne dôkazové materiály, ktoré by dokázali podoprieť a predovšetkým potvrdiť Vaše klamlivé tvrdenia, ktoré sa zakladajú na tvrdeniach typu JPP. Už to, že krivo obviňujete Smer - SD a pod Vaše obvinenia sa nepodpíšete, z Vás robí veľmi nedôveryhodného partnera do diskusie, tak ako aj Vaše tvrdenia, ktoré stoja na veľmi vratkých nohách.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:10
Chceš fakty? Stačí si zapnúť telku a vyvalia sa takmer denne na teba rôzne kauzy, ktoré Smer vo vláde robil.Ukázalo sa, že Mečo so Slotkom sú proti nim obyčajní učni.
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 13:35
Ako je potom možné, že predstavitelia strany Smer - SD, ktorí mali údajne rozkrádať štátny majetok, čím sa mali dopustiť niekoľkonásobného porušenia zákonov SR, nie sú trestne stíhaní? Dokonca voči nim nebolo vznesené ani obvinenie z porušenia zákonov SR a ani voči nim nebolo a nie je vedené vyšetrovanie. Opäť iba veľmi nečestným spôsobom zavádzate a držíte sa informácii, ktoré by dokázalo spochybniť aj malé dieťa. Avšak, písanie čiernych kníh sa Vám darí veľmi úspešne. Je úplne evidentné, že svoju neschopnosť spravovať krajinu, svoju bezradnosť pri spravovaní krajiny, sa snažíte zakryť takýmito lacnými a mimoriadne úbohými trikmi.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 14:45
SR realita, čím väčší zlodej, klamár a ožran tým ho komunistický voliči majú radšej.

nie sú an to zákony, majú imunitu, ktorú tvrdohlavo predseda nechce zrušiť, lebo by sa okamžite vystavil viacerým trestným stíhania, kde by as mohlo niečo dokázať.

po 10-20 rokoch, kde sú dôkazy zničené, nič sa nedá vypátrať, je neskoro, treba konať okamžite, ale majú imuniut, ďalej skoruponvané súdnictvo, prokurátora a polícia tomu tiež veľa nepomôžu.

ako ked p. Kôrka napadol cigáňa, ved ho ani nevydali na stíhanie a chránila ho imunita, až teraz ked sa nedostal do parlamentu sa znova prípad otvoril, ale stopy vyhadli.

všetci vieme, ked sa nezačne vyšetrovanie okamžite, je ťažké niekoho usvedčiť, čo by ste chceli po 10-20 rokoch, kde sa to dá zahrať na premlčanie.


neschopnosť spravovať krajinu, tak sa pozriem na realitu:
6/2006 ked sa menila vláda boli čísla takéto:
chudoba 6%
chudoba medzi dôchodcami 8%
deficit 3,8%
verejný dlh 19%
nezamestnanosť pod 10%
ekonomický reálny rast 10% niečo

6/2010 pri zmene vlády:
chudoba 10%
chidoba medzi dôchodcami 12%
deficit 8%, už druhý rok po sebe, aj v 2009 bol 8%
verejný dlh 42%, ak by sa spustili PPP, ktoré sú EU vyčíslene ako o min. 45% predražené boli by to cez 50%
Nezamestnoasť 15%
ekonomický reálny rast -0,7%


takže to nevie vládnuť? kto nevie riadiť krajinu?
Kto celé roky vykrikoval ako zmení všetky veľmi kvalitné reformy a nič nespravil, kto vykrikoval ako popríjma super zákony pre ľudí a jedine čo popríjmal boli zákony ako zákone, ale netrensparetne dávať tendre svojim, na nástenkách v budovách, priame zadanie,...


chlapče ty si čistí svazák, s tebou by nikto nediskutoval ani anonymne
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 16:03
Niekoľko rokov ste kričali, že pána Mečiuara chráni pred trestným stíhaním a basou imunita, i keď v rokoch 1998 - 2002 pána Mečiara žiadna imunita nechránila a mohli ste konať. Avšak, v posledných rokoch ste kričali, že keď sa pán Mečiar už nedostane do parlamentu, tak skončí v base. Zrazu už pán Mečiar nie je v parlamente, nemá žiadnu imunita, ktorá by ho mala chrániť pred jeho údajnými zločinmi, a akosi ste pána Mečiara prestali spomínať v súvislosti s basou. Našli ste si ďalší cieľ. Predstaviteľov strany Smer - SD. Ak by boli predstavitelia strany Smer - SD podozriví z porušenia zákonov SR, bolo by voči nim vedené minimálne vyšetrovanie. To sa nedeje. Preto považujem Vaše vyjadrenia za bludné.
Čo sa týka Vašich čísiel, považujem ich za účelovo vykonštruované, pričom sa v žiadnom prípade nezakladajú na pravde. A naviac, je nutné brať do úvahy, že v roku 2006 bol celosvetový hospodársky rast, v roku 2010 už tomu tak nie je. Ak chcete vyčítať vláde Roberta Fica to, že Slovenská republika nebola za posledný rok ekonomicky a hospodársky silná, tak ako v rokoch 2006 - 2008, musíte také isté výčitky adresovať aj ostatným krajinám Európskej únie. A to aj Spolkovej republike Nemecko.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 14:37
ty večný anonym, obyčajní ľudia nemajú pochytené súdy, prokuratúry a nemajú tam svojich ľudí!
tu je nakradnuté:
http://www.ukradli.sk/

tu je oklamané:
http://www.oklamali.sk/

stačí ďalej čítať noviny a pozerať média, NB za 9 mil. €, ktoré sú k ničomu = zlodejina!
6 člnov bez motorov za cenu 12 člnov s motormi = zlodejina!

nebojte nevolil som SDKU, ale 2 krát som sa nechal oklamať smerom, ktorý som 2 krát volil, ale zobudil som sa v polovici roku 2007, ked som videl, že keci predsedu nesedia s realitou.


V jednej diskusií hovorí o tom ako nechali verejné financei v super kondiícií a v druhej ako si nová vláda nevie poradiť s problémymi po minulej vláde s dlhmi a,... takže klame a sám sa usvedčil.
niečo iné hovorí aj MMF, po kontrole ako hovoril počiatek, ktorý falšoval štátny rozpočet za rok 2009, a spravil úplny zdrap za 2010, za toto by mu mali zobrať titul, alebo moc do školy nechodil.

takže žiadne krivé obvinenia, ale tvrdá realita, treba otvoriť oči, ale to sa nedá, ked ste v strane a máte z toho výhody a vy isto niečo pre stranu prinášate.

takže opakujem, som občan SR, kto je viac? politik? sa zobud zo sna, pride doba, ked vykapú komunisti a socialisti ľudia začnú byť zodpovední ako v rakúsku, švajčiarsku, dánsku,.... a všetci budete bručať v base!
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 15:50
V Rakúsku vyhrali posledné voľby socialisti.
Anonym píše:
Neděle 10.10.2010 23:00
hej, ale je rozdiel rakúsky socialista a SR socialista.
tam nikto nepríjme sračkové zákony ako mal smer v programe a našťastie ich neprijal.

ak ti to niekto nepovedal, tak socializmus nefunguje, čo sa stále ukazuje v SR, USA,... ukázalo sa to v HU, aj Grécku,...
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 22:10
janas vedel o všetkých kšeftoch za 4 roky ,preto je za ne zodpovedný. MIroslav Adame.vr
Anonym píše:
Neděle 10.10.2010 21:40
Nic proti K.Janasovi, ale pre mna je nominant strany, ktora sa posledne 4 roky sialenym sposobom skompromitovala. Uz len to zostavenie predoslej vladnej koalicie so Slotom a Meciarom je samo osebe arogancia voci zdravemu usudku trochu normalneho cloveka. Dat sa dokopy s ludmi, ktori sa v drvivej miere podpisali pod sucasnu politicku kulturu, obrovske zlodejiny, rozkradacky a klamstva vyzaduje vysoku davku bolsevickeho zmyslania, ktore Ficovi rozhodne nechyba. A preto aj ked je K.Janas akykolvek charakterny clovek, volit ho z tychto dovodov NEMOZEM.
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Pondělí 11.10.2010 00:43
A bolo by lepšie zostaviť vládnu koalíciu s protislovenskou SMK, ktorá 8 rokov (1998 - 2006) úmyselne v réžii Budapešti rozkladala slovenskú štátnosť a dnes v tom pokračuje? Samozrejme pod krycím názvom Híd a pod falošnou a lživou filozofiou o akejsi spolupráci a o akomsi vzájomnom mierovom spolužití Slovákov a Maďarov (pomaďarčených Slovákov). Ak chcel Smer - SD presadiť svoj ľavicový a národný program, spojenectvo s SNS a s ĽS - HZDS bolo v danom čase najlepším možným riešením. Naviac, mohol by vytvoriť Smer - SD vládnu koalíciu s politickými subjektami, ktoré boli priamo zodpovedné za prijatie mnohých protiľudových dzurindovských neoliberálnych deforiem, ktoré veľmi výrazne negatívnym spôsobom dopadali na ľudí? Mohol by ísť Smer - SD do vládnej koalície s tými politickými subjektami, ktoré 4 roky kritizoval za ich protiľudovú podstatu? A najmä, mohol by sa Smer - SD priečiť vôli drvivej väčšiny vlastných voličov, ktorí si želali koalíciu s SNS a s ĽS - HZDS? Pre Slovenskú republiku a pre slovenský národ bola vládna koalícia v zložení Smer - SD, SNS a ĽS - HZDS požehnaním a vykúpením z útrap, ktoré štátu i národu prinášala protiľudová pravicová vláda Mikuláša Dzurindu. Keďže nastal počas povolebných rokovaní medzi stranou Smer - SD, SNS a ĽS - HZDS najhlbší programový prienik a keďže vyjednávači SNS a ĽS - HZDS súhlasili s tým, aby bol do veľkej miery presadený do vládneho programu, program strany Smer - SD, bolo by nerozumné zo strany sociálnodemokratického Smeru, ak by odmietol túto spoluprácu a uprednostnil by protiľudové politické subjekty, pre ktoré neznamená občan absolútne nič a občana považujú iba za pokusného králika, na ktorom môžu skúšať rôzne neoliberálne experimenty. A s takouto protiľudovou filozofiou sa Smer - SD nemôže v žiadnom prípade nikdy stotožniť. Pre Smer - SD je na prvom mieste vždy občan.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 09:31
a Slota by to ani prečítať nedokázal.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 10:56
Nechápem prečo Janas si nepíše tieto svoje táraniny na vlastnom materskom webe smerpb.sk:)))
Paľo Krchňavý
Paľo Krchňavý píše:
Pondělí 11.10.2010 21:19
tak taketo bolsevicke vylevy sa dali naposledy citat v denniku Pravda niekedy okolo roku 1985...Dokonca uz ani v 1988 takto nepisali zaryti stupenci rezimu. Chlapce, zorientuj sa! 5x pouzite slovo "protiludovy"! Ako keby som pocul mojho konskolaka z topolcianskeho Gymnazia sudruha Fica!
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 10:23
Na záver si zabudol "česť tvojej práci súdruh Janas ... "
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 12:49
"očakávam jednoznačné víťazstvo Karola Janasa" Možno sa tvoje očakávania, bohužiaľ, naplnia. A potom následne aj tie, ktoré neočakávaš a to platobná neschopnosť a prehlobovanie problémov. Mesto je v úplných sra..... a Karol (nič proti nemu) so svojim povolaním učiteľa a historika to nezvládne. My potrebujeme skúseného manažéra. To je fakt, ktorý je schopný pochopiť aj žiak pomocnej školy.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 15:00
jasné, že janas vyhrá, podnikaelia PB vsadili na správnu kartu, vždy im to vyšlo ;-)

ale čo potom, zas problémy, zvyšovanie daní, zdražovanie MHD,... kto splatí dlhy? no občania, my si € nebudeme tlačiť.

do problémov nás dostali rovnakí ľudia čo hovoria, že nás z nich dostanú, ako to je riadne pokrytectvo
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:13
Fakt neviem, či je súdruh Zvědelík produkt tradičnej komunistickej výchovy, oneskoreného ponovembrového SZMáctva alebo len kvalitná paródia.
Ale jeho článok je dokonalý.
Vedúca sila... na čele pracujúcich más... proti buržoázii... boli zlyhania, ale očistili sme sa... strana vpred k víťazstvám!
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:28
Skôr predpokladám, že za to, čo s. zvazák A.Z. produkuje, skôr môže nejaký zmutovaný chromozóm.
Holt, príroda si vie nepekne zahrať :)
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:44
Je to paródia. Filip Alexej Maximilián Zvědělík má síce internetové kontá asi všade, aj na facebooku, ale s fotkami Stalina, obhajuje Fica, KSS, skatepark v Považskej Bystrici a podobné haluze.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:50
No neviem. Možno je to fakt výsledok nejakej genetickej mutácie, alebo výchovy v považskobystrickej mládežníckej organizácii SMER-SD.
Taký súdruh Marek Briestenský píše veľmi podobne:

http://briestensky.blog.sme[…]-cez-Povazsku-Bystricu.html
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 17:35
A vies, ze tento sudruh napadol aj mna? Tiez kvoli sposobu akym pise - staci si precitat jeho oslavnu basen na dialnicu v PB...
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 13:59
Výstavbu daného parku podporujem iba z toho dôvodu, aby bola centrálna mestská zóna, zónou pokoja, poriadku a bezpečnosti.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 15:04
a už si bol v nejakom takom parku?
asi nie, tak realita je taká, že do 2 rokov je to odpad pre alkoholikov, feťákov,... a peniaze sú fuč,...

ved mesto si nevedelo dať rady ani s fontánou pri HM, kde deti slopú a nič nevyriešili, postavili nejaké ihriská ZA NASE peniaze, kde si robili kampaň ako keby to fico staval za svoje!

chod as pozrieť do ameriky ako sa bojuje proti kriminalite, tam nedajú 5 ihrísk na 40 tis ľudí, ale tam je 10 ihrísk na 1000 ľudí, a nie 1 ihrisko, ale 3 basketbalové, 2 futbalové, ... tu zas je iný športový duch, tu by bolo treba 3 malé futbalové, 1 basketbalové, 3 tenisové,...

Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:22
Pán Zvedelík, vy máte toľko mien ako Karol titulov.A ešte máte jedno spoločné - plno prázdnych rečí a naučených fráz. Radšej mi povedzte ako konkrétne chce Karolko riešiť problémy mesta. Takáto diskusia by ma z vašej strany zaujala viac, ako tieto kecy.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 15:07
teraz si ho zaskočil, posieal otázky do centrály na súmračnej, nech mu dajú nejaké frázy, aby odpovedal zas prázdnymi rečami.

ľudia sa budia pomaličky z totality, postupne im nestačia prázdne reči, ale činy a reálne riešenia.

vieš si predtaviť, keby konštruktér, chirurg, záchranár,... mal takéto reči? no ja nie.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 10:00
tí istí ľudia čo dostali mesto do bankrotu, teraz hovoria, že ho z týchto ich problémov vytiahnú?
Ved to je vrchol a pokrytectvo!

že ich kandidáti majú robiť apoliticky podľa ich programu, no pozrime sa ako dopadol adame, robil podľa programu a apoliticky a ako dopadol na súde a vylúčený.
Smer ľudí hádže cez palubu, iba to vedia, zneužiť, využiť a zahodiť.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 10:15
Koľko bilboardov a letákov vám platí p.Stacho?
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 10:29
Ak ste si to ešte nestihli všimnúť, tak Smer - SD nemá s terajším vedením mesta absolútne nič spoločné.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 11:53
to je čo za vymyslené meno f-a-m-zvedelik? takže tak.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 12:31
NA ČLOVEKA,ČO NAPÍŠE,ŽE SMER NEMÁ S TERAJŠÍM VEDENÍM MESTA NIČ SPOLOČNÉ,TREBA ZAVOLAŤ ZÁCHRANKU!!!!!!!!!

Ani Hitler nevraždil sám.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 12:59
Teraz, tri mesiace pred komunálnymi voľbami už vedenie Smeru pre istotu nemá nič s vedením mesta. Ale čo takmer celé štyri roky, keď za primátove vtákoviny hlasovali všetci poslanci Smeru vrátane Janasa. Považskobystričania pán Janas NEZABÚDAJÚ, i keď vy by ste si to teraz prial zo všetkého najviac.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:06
Mňa skôr zaujíma, ak sa Karol po voľbách vysporiada s miestami viceprimátorov. Bol to aj on, ktorý prednedávnom tvrdil, že v situácii v akej sa mesto nachádza stačí jeden vice. Lenže teraz má hlavu v smútku, pretože funkciu vice chce KDH a aj Kubko. Koaličnú zmluvu by mal Smer aspoň raz dodržať a dať post KDH, ale ak nebude Kubko vice, potom sa má Karol v svojej strane na čo tešiť. Uvidíte, že z planých sľubov nebude nič a znva budeme mať až 2 vicezbytočnosti.
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 13:28
Už by ste mali konečne pochopiť, že považskobystrickej strane Smer - SD nejde o verejné funkcie, o rozdávanie verejných funkcií medzi regionálnych členov strany Smer - SD, ale výlučne o mesto a o občanov mesta, aby bolo zabezpečené verejné blaho. Považskobystrická strana Smer - SD ide do volieb, aby zvrátila nie celkom dobrú situáciu v meste a zachránila to, čo sa zachrániť ešte dá. Terajšie vedenie mesta Považská Bystrica, ktoré so stranou Smer - SD nemá absolútne nič spoločné, zlyhalo. Teraz je čas na to, aby sme sa vydali na cestu ZMENY, na cestu lepšej budúcnosti pre mesto i pre občanov mesta. Ak by funkcionárom považskobystrickej strany Smer - SD išlo výlučne o verejné funkcie a nie o mesto a občanov mesta, považskobystrická strana Smer - SD by neuzatvorila volebnú koalíciu s KDH a SDKÚ - DS. Každému musí byť predsa jasné, že komunálne voľby by v Považskej Bystrici strana Smer - SD dokázala vyhrať aj sama. Ak by strane Smer - SD išlo skutočne výlučne o verejné funkcie, tak ako tvrdíte, postupovala by do volieb samostatne a po víťazstve by si mohli považskobystrickí funkcionári strany Smer - SD podeliť verejné funkcie na meste medzi seba a medzi voči sebe spriaznené duše. Ale tak tomu vôbec nie je. To, že vznikla veľká koalícia naprieč takmer celým politickým spektrom, je dôkaz toho, že ako strane Smer - SD, tak aj KDH či SDKÚ - DS nejde o "fleky", ale o riešenie skutočných problémov, ktoré veľmi vážnym spôsobom trápia mesto i občanov mesta.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:32
"Už by ste mali konečne pochopiť, že považskobystrickej strane Smer - SD nejde o verejné funkcie, o rozdávanie verejných funkcií medzi regionálnych členov strany Smer - SD, ale výlučne o mesto a o občanov mesta, aby bolo zabezpečené verejné blaho."

V tom prípade navrhujem premenovanie koalície SMER-KDH-SDKÚ na "Výbor pre verejné blaho".
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:40
Neviem, ale ja to vidím tak, Janas nesúhlasil s vytvorením koalície kôli nejakému riešeniu problémov mesta.
Janasovi v tomto prípade išlo o to, aby dosiahol to, aby získal ako kandidát na PRIMÁTORA hlasy stranícky orientovaných voličov KDH a SDKÚ. To je všetko.
Jemu o vlastný profit ide vždy až v prvom rade!
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Sobota 09.10.2010 13:54
Pánovi Janasovi ide v prvom rade o mesto a o občanov mesta. O seba a o svoj prípadný vlastný profit pánovi Janosovi nikdy nešlo a ani v budúcnosti mu nikdy o vlastný prospech nepôjde. Ak by tomu tak bolo, bol by pán Janas ochotný deliť sa o "koryto" s KDH a s SDKÚ - DS? Komunálne voľby by Smer - SD dokázal vyhrať aj sám. Strane Smer - SD a pánovi Janasovi však ide o to, aby bola zvrátená situácia, v ktorej sa dnes mesto nachádza, a to nie zásluhou ani strany Smer - SD, ani KDH a ani SDKÚ - DS. A koalícia s veľmi silnými a dominantnými vládnymi stranami, mestu prospeje. Mesto tak získa záruku toho, že nebude izolované od vládnej pomoci poskytovanej aj a hlavne prostredníctvom Európskych štrukturálnych fondov. Smer - SD na čele s pánom Janasom obetovali jednofarebné zastupiteľstvo, absolútne dominantné postavenie strany Smer - SD v meste, na úkor záchrany mesta.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 14:29
Pán Filip Alexander Maximilián Zvědělík, vy nám tu predvádzate produkty propagandy najhrubšieho zrna. Opakujete lož, a veríte, že sa zmení v pravdu.

Podľa vás má mesto zachrániť koalícia

1. pána Janasa, ktorý nebol schopný urobiť poriadok ani v SMERE, (Adame a Haviar odišli sami, aj to až po začiatku trestného stíhania),
2. pána Péliho, ktorý sa mediálne objavil len vtedy, keď vysvetľoval platby ktoré dostával z mesta, a keď bol obvinený spolu s Adamem a Haviarom, a potom obvinenia zbavený,
3. pána Sopčáka, ktorý 4 roky mlčal, prípadne krčil plecami.

To je naozaj záchranársky tím! Chuck Norris bledne závisťou! Všetci traja sú priebojní ako ochrnutí slimáci v tuhnúcom betóne.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 10:30
Je 20 a pol bodu. Poradcovia Miloša Jakeša by zbledli závisťou ako dokázal bystrický smer zmagoriť svojho človeka(člena?)
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 11:14
Meno Zvedelík je len pseudonym.
Tento Maxi Psík Zvědelík je v skutočnosti SZM agitátor Janasa a pb Smeru, vlastným menom Marek Briestenský.

smerpb.sk
Pětiletce ZDAR!
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 18:53
Vy ste chorí, alebo to je paródia?
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 20:03
Netrep uz tolko Marek!!! Co fetujes????
Anonym píše:
Neděle 10.10.2010 23:03
o mesto a občanov mu ide iba pre voľbami, celé 4 roky to bolo inak, čo je aj vidieť.
a po voľbách to bude rovnako
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 10:37
Pan Filip,kedmu ide o obcanov mesta,tak co tam na Kandidatke robi pan Kardoš???,,,a jeoho manzelka sa ako dostala k funkcii riaditelky PX CEntra???,,,zmenili vyberove konanie tak,ze stacilo stredoskolske vzdelanie a potom tatao osoba vyhrala,,,ved vzdy bolo na toto miesto potrbne vysokoskolske vzdelanie !!!,,,a pan Kardoš ktory si pekne v splopraci s manzelkou nabaluje z mestskych penazi svoju sukromnu skolu!!!,,,a dokoazov je kopec,ale to by musel niekto zacat vysetrovat a nie sa s nim kamaratit,,,ja poviem pravdu a nakoniec este budu stihat mna,nakolko je to tu previazane,,,
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 15:14
rozprávky na dobrú noc písal dobšinský lepšie.

samozrejme, zobud sa
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 22:23
Karoľko musí ísť s KDH a SDKÚ preto ((ako sám vyhlásil), aby mal za neho kdo dotiahnuť financie do mesta. Čiže dejte mi lidi a já to udelám. Myslí si, že keď sa spojí s KDH, tak mu pomôže nielen vláda ale aj Pán Boh a stane sa zázrak. Sopko to iste vymodlí a všetci bystričania budeme mať po voľbách raj na zemi.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 22:27
Pekná rozprávočka na dobrú noc. Ale horšie je ráno, keď sa obudzíme a zistíme,že miesto raja sme v ešte väčšej prdeli.Amen
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 10:19
Súdruhovia zo Smeru asi objavili internet a rozhodli sa zatočiť s demokraciou a nasadili Zvedelíka.Toľko blbostí som ešte nečítal.Tento retardovaný blbec im predvádza dokonalú kampaň a vypovedá ako zúfalo sa snažia aj ostatní členovia Smeru aj s ich precedom uspieť vo voľbách a ostať pri korytách.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 11:04
Meno Zvedelík je len pseudonym.
Tento Maxi Psík Zvědelík je v skutočnosti SZM agitátor Janasa a pb Smeru, vlastným menom Marek Briestenský.

smerpb.sk
Pětiletce ZDAR!
Anonym píše:
Čtvrtek 14.10.2010 12:00
Marek B. to nie je... aa Smer??? hahaha... len človek ktorý ma rozum...
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 11:20
Vážený pán Filip,
Vy nemáte filipa. Ako môžete napísať takú nehoráznosť, že "Terajšie vedenie mesta Považská Bystrica, ktoré so stranou Smer - SD nemá absolútne nič spoločné, zlyhalo".
Pred 4 rokmi ste sa spoločne vyškierali pred kamerami a objektívmi fotoaparátov len aby ste sa dostali na televízne obrazovky a stránky novín. Nič nebolo vidieť, len Smer - SD, Smer - SD , Smer - SD. Vtedy neboli súčasní mestskí mocipáni členmi Vašej partaje? Myslíte si, že my občania máme takú krátku pamäť? Píšete pekne, súvislo, no na titulovaného muža Vášho kalibru, scestne, čo mi je divné, až podozrivé.
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 13:32
Keď sa zmobilizujeme, Tak Smer a ani Janas nebudú nič zostavovať!
Anonym píše:
Neděle 10.10.2010 14:53
Niekto sa už zmobilizoval: viď biboardy v meste:
Anonym píše:
Neděle 10.10.2010 23:05
bohužial SR národ je negramotný a stále je tu viac totalitných tupcov ako trochu rozmýšľajúcich ľudí
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 15:12
hej, ale stránka povazska-bystrica.sk hovorí niečo iné, polanci, funkcie, zastupiteľstvá, ... vo všetkých má väčšinu SMER
http://www.povazska-bystric[…]stupitelstva.phtml?id3=1511
http://www.povazska-bystrica.sk/mestska-rada.phtml?id3=1510
http://www.povazska-bystric[…]stupitelstvo.phtml?id3=1509

ale typické, zas klamstvá a zbavovanie sa zodpovednosti
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 20:02
Prestan uz trepat ty baran!!!
Anonym píše:
Sobota 09.10.2010 22:15
premietač -hladký je klamár,zlodej a uplatkár,tunelár. Karol Janas
Anonym píše:
Neděle 10.10.2010 10:16
O meste Povazska Bystrica ako i komunalna politika v ostatnych mestach bude vzdy v rezii podnikatelov a nie ludi,ktori by radi do vsetkeho kecali a nicomu sa nerozumeju,preto je dobre ze politiku robia biznismeni a nie chudaci.Kazdu krajinu drzi pri zivote biznis a nie ti co radi kecaju a nemaju peniaze na to.
Anonym píše:
Neděle 10.10.2010 23:07
a potom si sa zobudil.

ešte som nevidel úspešného manažera čo by z príjmu za nič, spravil bankrot ako tu.

manažer vo firme musí zarobiť a predať, proste peniaze vyprodukovať.
politik peniaze dostane zadarmo a nemusí nič robiť, ale aj tak to nezvládnu
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 02:17
To je ten ,co bol obvineny z korupcie vo futbale a preto musel odstupit?bol vyfoteny v novom case?
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 04:57
koho si konkrétne myslel?
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 11:42
Ano presne ten. Karolkov kamarat.
Anonym píše:
Čtvrtek 14.10.2010 11:56
uuuhaaaa... viete vela o futbale...:)))
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 08:46
JA budem volit Palka Jurcika on je nezavisli a nestoji za nim ziadna strana
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 09:05
A JA dúfam, že budeš jediný.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 10:34
Hmm, nebude.
Budú dvaja - aj Palko si dá hlas sám sebe !
Anonym píše:
Čtvrtek 14.10.2010 14:08
OKREM LACOVIČA.
Anonym píše:
Neděle 17.10.2010 20:52
To sa už naň HZDS vy....la??
Ozaj nezavislý!!!!
Anonym píše:
Středa 20.10.2010 01:02
PJ už nepotrebuje stranícke tričko. Už si našiel dokonca celý kabát. Teda aspoň mi to tak všetko do seba zapadá. Vie mi niekto vysvetliť dôvod, prečo sa zrovna on vyjadroval na TA3 ku problematike nefungujúceho osvetlenia v meste? Ako aj tak naňho prišli? Koho napadlo ísť zrovna za ním? No podľa mňa to napadlo niekoho, kto vie zariadiť, aby dotyčná redaktorka požiadala o brisknú úvahu práve jeho. A ten niekto stojí v pozadí aj TA3 a taktiež cez svoje firmy vlastní POVBYT a TEPLÁREŇ. A do toho info, že z pracanta, ktorý si každé doterajšie volby poctivo odchodil po občanoch sa zrazu stáva masový zberač voličov a ide robiť kortešačku s umelcom hrobého zrna Otom Weiterom. Taký špás niečo stojí. Zobral si Palino úver? Tak dobre mu to vynáša v krachujúcej a zadĺženej nemocnici? Alebo sa nechal za tridsať strieborných prehovoriť, aby pobozkal Považskú Bystricu na líco a podhodil ju hladným vlkom z Bratislavy? Prečo zrovna taký záujem TA3 o jeho názor? A páni, ktorí ovládli bytové družstvo a tepláreň by zrejme nechceli nechať na náhodu, kto bude ich partnerom na radnici, keď tu majú rozrobený miliardový paroplyn a sú najväčším správcom bytov v PB?! A možno treba aj pozametať súdne spory ohľadom toho, ako sa to všetko dostalo do ich rúk. Mne osobne toto príde veľmi nebezpečné. Toto je vysoká hra v malom meste.
Anonym píše:
Středa 20.10.2010 09:39
To sú zaujímavé súvislosti. Len asi treba povedať menej zorientovaným, že paroplyn a Povbyt a GGE a TA3 = Ivan Kmotrík. Nový hráč, miliardár ktorý ekonomicky vopchá do vrecku Harvánkov a Stachov aj Krausov, kedy len chce.
Bola len otázka času, že niektorý z kandidátov skúsi zahrať na túto hrubú strunu.

Koncerty s Weiterom - to kde bolo?
Anonym píše:
Středa 20.10.2010 09:16
Napíš jedinú dobrú a reprezentačnú vec, ktorú urobil pán Pavol Jurčík... V komunálnej politike sa pohybuje snáď už 16 rokov... A NIČ! Kúsok detského ihriska, pár predražených parkovacích miest, pingpong, skrachovaná nemocnica... Žalostne málo!
Kde sú rozvojové projekty? Kde je práca pre mesto z pozície poslanca TSK? Rokoval aspoň s nejakými investormi?

Ľudia, prosím Vás, zastavme už tieto úbohé prízemné osôbky a poďme dať Bystricu do poriadku nejakou rozumnou voľbou...
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 12:57
Filipa Zvědělík je velky komunista, obdivovatel komunistickeho rezimu a Fica.
Už zopár rokov blúzni na internete a v rôznych diskusiach sa prejavuje ako nefalšovaný obdivovateľ komunizmu. Na SME mal svoj blog, ktorý prednedavnom vymazal, ale jeden mladík vo svojom blogu pár nezabudnutelných myšlienok od tohoto pána zachoval.
Ak máte zaujem, prečítajte si
http://webcache.googleuserc[…]hl=sk&ct=clnk&gl=sk
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Pondělí 11.10.2010 13:31
Od tohoto pamfletu, sa musím veľmi výrazným spôsobom dištancovať. Ide o jednoznačnú snahu zdiskreditovať moju osobu. Danú elektronickú poštu, som nikdy nepísal. Daného pána Kuchára, ktorý protiprávne zneužil moje meno, nepoznám a nikdy som o ňom nepočul. Praktikami pravicových vagabundov, som pobúrený. Títo ľudia pri diskreditácii svojich politických oponentov, sú natoľko trúfalí, že nemajú žiadne zábrany zájsť až do tak ďaleko, ako zašli v mojom prípade, ale aj v prípade pána predsedu Fica, kedy verejnosti necelé 2 dni pred voľbami podvrhli akúsi falošnú nahrávku, ktorá mala pána predsedu Fica "usvedčovať" z jeho "nekalých praktík" pri financovaní strany. A to v čase, kedy sa pán predseda Fica už nemohol adekvátne voči týmto pravicovým klamstvám brániť.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 13:51
ak by niekoho komunistické nazory a postoje pana Zvědělíka zaujimali viac nech si mrkne jeho pripevky pod článkami v diskusiach na SME...ale obavam sa, že tento pán nikoho vážne nezaujíma.
Tu je zoznam

http://www.sme.sk/[…]/user_reaction_list.php?id_user=154408
Anonym píše:
Čtvrtek 14.10.2010 02:10
Tak aby sme to mali uplne...
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001402105147 -> je to sice clovek... ale to neznamena, ze nepouziva nejaky nahodny generator dristov...

A teda ako dost dufam, ze toto nie je od neho..
http://www.protiprudu.info/[…];s=posts&f=1&t=2313

Mashin
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Pondělí 11.10.2010 13:33
Od tohoto pamfletu, sa musím veľmi zásadným spôsobom dištancovať. Ide jednoznačne o snahu zdiskreditovať moju osobu. Danú elektronickú poštu, som nikdy nepísal. Daného pána Kuchára, ktorý protiprávne zneužil moje meno, nepoznám a nikdy som o ňom nepočul. Praktikami pravicových vagabundov, som pobúrený. A považujem ich za prejav hyenizmu najhrubšieho zrna. Títo ľudia pri diskreditácii svojich politických oponentov, sú natoľko trúfalí, že nemajú žiadne zábrany zájsť až do tak ďaleko, ako zašli v mojom prípade, alebo aj v prípade pána predsedu Fica, kedy verejnosti necelé 2 dni pred voľbami podvrhli akúsi falošnú nahrávku, ktorá mala pána predsedu Fica "usvedčovať" z jeho "nekalých praktík" pri financovaní strany. A to v čase, kedy sa pán predseda Fica už nemohol adekvátne voči týmto pravicovým klamstvám brániť.
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Pondělí 11.10.2010 13:35
...kedy sa pán predseda Fico už nemohol...
Juraj Smatana
Juraj Smatana píše:
Pondělí 11.10.2010 14:41
Úsmevné je čítať pána Zvědělíka.

Keď hovorí o oponentoch, ich hyenizmus je vždy najhrubšieho zrna. Praktiky sú nekalé. Obvinenia sú krivé a nohy vratké, vykonštruované vždy účelovo, triky lacné a úbohé, filozofia falošná a lživá, experimenty protiľudové.

Vie však maľovať aj iný svet, ten pod vedením jeho strany.

Kvality predsedu sú nedosažiteľné, masy široké a ľudové, program ľavicový a národný. Oni keď odmietajú, tak zásadne, ich väčšina je vždy drvivá, víťazstvo jednoznačné, a keď na nich niekto narazil, tak tvrdo. A občan je vždy na prvom mieste.

Padli tu dohady, že F. Zvědělík je niekto z považskobystrickej pobočky SMERu, Marek Briestenský alebo Karol Janas.
Poznám trochu ich štýl a nepovažujem to za pravdepodobné.

Pravdepodobnejšie je, že F. A. M. Zvědělík je jednoúčelový program na generovanie textu. Má len dva póly, kladný a záporný, a ku každému pólu sú priradené frázy a prídavné mená. A niekoľko základných politických tém, okolo ktorých tie kladné a záporné prídavné mená variuujú.

Nedávno mu programátori doplnili do databázy považskobystrické reálie, a pripojili ho k tomuto webu.
Takže sa môžeme tešiť na záplavu strojových diskusných príspevkov.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 16:21
Tento "clovek" skutocne zije v PB, ci to aj pise je otazne - ak ano, tak to musi byt teda kvalitny...ehm. Samozrejme to moze byt aj generator textu, resp. podpisat sa tak moze hocikto.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 16:36
Zvědělík určite nie je stroj, také dokonalé stroje neexistujú. Spomeňte si, nedávno tu bola napísaná červená óda na stavbu diaľnice podpísaná Marek Briestenský, tieto príspevky sú veľmi podobné, plné straníckych fráz akurát pod iným menom F. Zvědělík. Komunisti zo Smeru objavili internet.
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 17:16
Mimochodom Filip Zvedelik v PB skutocne byva, je len otazne, ci to aj pise...ak ho niekto pozna, moze napisat, co je zac :)
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 18:33
jasne, aj jozko mrkvicka,su dokonca kamosi
Anonym píše:
Pondělí 11.10.2010 19:18
...mrkvicku si radsej daj v ramci vitaminovej kury...
Anonym píše:
Úterý 12.10.2010 23:51
p.JANASA ,je perspektivny a slusny,aj ked treba byt tvrdy,kvoli respektu,bodaj by dostal ku sebe aj mladych poslancov takych,co daju novu myslienku,lebo zo starych iba malo sa zapajalo vecne-cest vynimkam!Som rad ze robi do sportu,treba ho tu zviditelnit,lebo v minulosti sme boli na poprednych prieckach..vo futbale,hadzanej,hokeji a teraz aj v hokejbale,drzim mu palce a moja rodina, s priatelmi ho budeme volit..
Anonym píše:
Středa 13.10.2010 12:27
Nezabudnite,kde sa dvaja bijú,vyhráva tretí,nezabudnite na p.Firita,aby Vás všetkých neprekvapil!
Anonym píše:
Středa 13.10.2010 17:23
Možno za ním z recesie mladí pôjdu, urobí sa fórum na facebooku... A ak nebodaj vyhrá... sme skončili - aj on! Ani len netuší, čo práca primátora obnáša. Nepozná vyhlášky, VZN, ani len rokovací poriadok. On si myslí, že sa potom (!) obklopí odborníkmi a že on bude len ruky podávať... A keď sa zíde s hokejistami, rozbijú Revolution Bar.
Veľmi naivná predstava a zároveň veľmi reálna hrozba.
Anonym píše:
Středa 13.10.2010 17:19
Voľ! Máš na to plné právo! Chvalabohu... Aj ja budem voliť - s mojou rodinou aj priateľmi - ale určite nie pána Janasa. Diskvalifikovaný ako člen Smeru - umožnil dostať sa do funkcií ľuďom, ktorí doslova zlikvidovali mesto. Tak, ako Smer na celoslovenskej úrovni fungoval a rozkrádal, to isté sa dialo aj v PB. Škoda, že to nevidíš... Bude to parádny boj - dúfam, že moja rodina je väčšia a že mám viac známych... Prajem Ti všetko dobré.
Filip A. M. Zvědělík
Filip A. M. Zvědělík píše:
Středa 13.10.2010 23:54
Teší ma, že aj tu sa nájde rozumný človek, ktorému záleží na budúcnosti mesta!
Anonym píše:
Čtvrtek 14.10.2010 00:06
Určite rozumný názor. Aj ja pôjdem voliť. Koho, nechám si pre seba, aby som nerozprúdil nové vášne. Akurát mi edá nezareagovať na vetu pána Zvedelika, že aj tu sa nájde rozumný človek. Je nás tu dosť, len niektorí prispievatelia majú také názory, že viacerí rozumní po chvíli postupne zákonite musia prísť o rozum. Pokiaľ Vám o to ide, tak ste veľaúspešný likvidátor.
Anonym píše:
Středa 13.10.2010 14:50
"V každom vašom slove cítiť závisť"!!!!!

« říjen 2021 »
říjen
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359