Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / micless / Mám taký návrh

Mám taký návrh

Autor: Michal Bajzík Poslední změna: Pátek 10.04.2009 00:48
Je pred sviatkami, čaká nás celkom teplá a slnečná Veľká Noc. Ideálny čas na to, aby sme sa vybrali do mesta alebo do prírody v blízkosti nášho mesta...za oddychom, prechádzkou a krásami slnečnej jari. Pri týchto činnostiach sa naskytá skvelá príležitosť zobrať so sebou foťák a zachytiť zopár momentiek, ktoré Vám môžu dokonca priniesť i zaujímavú odmenu. Preto vyzývam všetkých aby neváhali a zapojili sa do našej fotosúťaže: CvakniToPB!
O fotosúťaži CvakniToPB: Zachyť svoj najobľúbenejší kút v meste a jeho blízkom okolí tak ako ho vidíš práve Ty! sme už na tejto stránke písali.  Teraz by sme radi podali niekoľko informácií ako sa zatiaľ súťaž vyvíja.

Je to už takmer jeden mesiac, čo bola úspešne spustená naša fotografická súťaž. Počas tohto času sa nám podarilo dostať  fotosúťaž do skoro všetkých médií v našom regióne počnúc touto stránkou, cez ITV a končiac pb.novinkami. Taktiež náš plagát môžete stále vidieť aj takmer vo všetkých autobusoch MDS. Snažíme sa skutočne o to, aby to bola súťaž,  o ktorej sa dozvie čo najväčší počet obyvateľov mesta a hlavne, aby sa ľudia nebáli zapojiť sa.

Sme radi, že za tento čas sa osmelilo už 16 ľudí, ktorí nám zaslali svoje fotografie. Aj napriek prvotným skeptickým názorom, že to bude súťaž len o rôznych pohľadoch na Maníny, dokázali mnohí autori súťažných fotografií, že nie len Maníny sa dajú fotiť v našom meste a jeho okolí. 
sutaz.JPG
Táto výzva pre Vás - Zapojte sa!  teda prichádza práve dnes, keď je skutočne ideálny čas na prechádzku po našom chotári s foťákom v ruke, prípadne v batohu.

Veríme, že sa ešte veľa považskobystričanov osmelí a zasúťaži si v našej fotosúťaži, veď je skutočne o čo hrať. Ak nepočítam s viac ako mesačnou výstavou svojich fotografií v dvadsiatich autobusoch MDS, tak aj hlavná cena - digitálny fotoaparát, bowling alebo kniha Stredné Považie na starých pohľadniciach určite stojí za to, aby si našiel nejeden z Vás čas cvaknúť zopár obrázkov, vybrať jeden a poslať nám ho na adresu:  sutaz@povazska.com   do 30. apríla 2009.

Ak by ste sa obávali toho zaslať nám teraz fotografiu a o týždeň odfotíte lepšiu, budte bez obáv, fotku Vám vymeníme. Dôležité je len to, aby ste to stihli všetko do 30. apríla - kedy je deň uzávierky.

Všetky ďalšie informácie nájdete na www.sutaz.povazska.com   
prípadne sa môžete kedykoľvek opýtať na sutaz@povazska.com

             sutaz1.jpg                      sutaz2.jpg
Michal Bajzík
Michal Bajzík píše:
Neděle 12.04.2009 19:21

Pred nejakým časom som tu vedel nájsť niekoľko príspevkov, ktoré doslova volali po nejakej akcií vytvoriť niečo v meste. Začať s nejakou aktivitou ... prísť s nejakým nápadom. Boli to skutočne príspevky plné odhodlania a túžby po tom, aby sa v našom meste niečo dialo. Boli to ohlasy niektorých častých návštevníkov tejto stránky. Aká je realita? Po večeroch chodiť na túto stránku, ponadávať si posťažovať sa a sem tam plesknúť do pľacu aj dajaké nápady bez ladu a skladu. Keď sa ale niekto odhodlá niečo urobiť v našom meste, dačo zrozumiteľné tak narazí na dve veci.

  1. na ochotu od sponzorov, ktorí to podporia
  2. na neochotu ľudí zapojiť sa - tento druhý bod sa stáva pre nás Bystričanov už ako keby aj chorobným. Totálny nezáujem. Som veľmi vďačný všetkým tým, ktorí sa do našej súťaže zatiaľ zapojili, pretože som skutočne rád každej jednej fotografií. Robí to taký menší obraz toho, koľko ľudí v meste je ochotných spolupracovať prípadne, pre koho tu je hodné niečo robiť.

Budem skutočne len milo prekvapený, ak sa nájde aspoň zopár ľudí, ktorých moja výzva mierne povedané "nakopne" a dokážu tak, že sa týmto diskusným príspevkom len mýlim, a predsa sa ukáže, že sa nájde aspoň pár bystričanov, pre ktorých sa tu skutočne oplatí robiť dajaké aktivity, z ktorých ja sám ani tí, ktorí mi v tom pomáhajú nič pre seba obohacujúce ani majetky prinášajúce nemáme.

Anonymous User
Anonymous User píše:
Pondělí 13.04.2009 21:54

Neprepadaj pesimizmu Michal. Urobil si dobrú vec, len nečakaj, že všetko pôjde hneď podľa tvojich predstáv. Všetko má svoju postupnosť. A je to ako s daňovými priznaniami. Najviac fotiek ti príde v posledné tri dni :) JŠ

Anonymous User
Anonymous User píše:
Úterý 14.04.2009 11:21

Ja by som sfotil Yogiho,ako chodí so starým bačom vyberať včelie úle.

« červenec 2018 »
červenec
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359