Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / micless / CvakniToPB! - ďalší ročník

CvakniToPB! - ďalší ročník

Autor: Michal Bajzík Poslední změna: Čtvrtek 18.03.2010 22:47
Chcel by som Vás všetkých veľmi rád informovať, že aj tento rok sa bude konať v našom meste ďalší ročník našej fotosúťaže CvakniToPB! Tohtoročnou témou bude: Diaľnica a mesto

Nakoľko sa nám podarilo minulý rok úspešne odštartovať nezvyčajnú fotosúťaž v našom meste Považská Bystrica, prichádzame s touto fotosúťažou aj tento rok.
Pre ročník 2010 je hlavnou témou: Diaľnica a mesto. Téma sa síce môže zdať na prvý pohľad jednotvárna, avšak zároveň ponúka široký záber možností a spôsobov vyjadrenia, ktorých jediným spojením je práve naše mesto a jeho blízke okolie poznačené výstavbou diaľnice. To či autori budú zobrazovať samotné stavebné dielo, práce na alebo počas stavby, prípadne pohľady z väčšej vzdialenosti na celé mesto nechávame na rozhodnutí samotných autorov. Taktiež akceptujeme fotografie, ktorými by chceli autori vyjadriť pozitívne alebo negatívne dopady diaľnice v meste Považská Bystrica, prípadne jeho blízkom okolí. Sme presvedčení, že téma je skutočne aktuálna a poskytuje dostatok nápaditosti, ako danú tému vyjadriť.

Ako v minulom ročníku, tak aj teraz je jedným z čiastkových cieľov zozbierať množstvo zaujímavých fotografií aj tejto skutočne dôležitej zmeny tváre nášho mesta a uchovať ich pre budúce generácie.
Taktiež nesmieme zabudnúť, že pre súťažiacich sú aj v tomto roku pripravené hodnotné ceny od našich sponzorov.

Ceny: 1. miesto digitálny fotoaparát Canon od spoločnosti Copos

          Ďalšie ceny: Permanentka na plaváreň od spoločnosti MŠK,  hodiny bowlingu od Swimclub, knižná publikácia od vydavateľstva Dajama. 

Dôležité informácie: Celá súťaž sa odohráva na stránke www.sutaz.povazska.com, súťažne fotografie nám môžete zasielať na email: sutaz@povazska.com, k súťažným fotografiám je nevyhnutné pripísať svoje meno a priezvisko, približný dátum vyhotovenia fotografie, a ak sa autor rozhodol, môžete uviesť aj názov fotografie.

Dátumy: Celá súťaž prebieha v mesiacoch marec až máj.  Fotografie je možné posielať do súťaže od 1. marca do 30. apríla, kedy je uzávierka. Od 1. mája bude prebiehať na stránke www.povazska.com internetové hlasovanie o najkrajšiu fotku internetu. Hlasovanie bude prebiehať do 16. mája. 17. mája bude vyhodnotenie, kedy sa dozvieme aj mená hlavných troch víťazov, ktorí boli vybratí odbornou porotou. Taktiež budeme vedieť aj víťaza internetového hlasovania, ktorý taktiež obdrží jednu z cien. Po celkovom vyhodnotení budú predané ceny víťazom a fotografie poputujú do tlače, o ktorú sa postará spoločnosť Reklama Angyal. 60 fotografií vo veľkosti A4 bude následne umiestnených do dvadsiatich autobusov MDS a.s. minimálne na jeden mesiac.

 

 

 

 

Anonym píše:
Sobota 20.03.2010 13:00
nevieš inú tému?tohoto sa nezúčastním jednoducho.si masochista či ako?
Michal Bajzík
Michal Bajzík píše:
Sobota 20.03.2010 18:51
Nie nie som masochista, prečítaj si celý text a možno ti to predsa len dá zmysel.. ak si dobrý fotograf tak to určite zmákneš :) verím, že viacerým sa to podarí..už máme prvé tri fotky :)

« prosinec 2021 »
prosinec
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359