Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / Oto Meheš / Pokračovanie kauzy Choré fitnescentrum (VIDEO)

Pokračovanie kauzy Choré fitnescentrum (VIDEO)

Autor: Oto Meheš Poslední změna: Sobota 25.08.2012 10:41
[2012-08-25] Odpoveď pána primátora na otázku neúspešných súťaží na prenájom fitcentra RELAX WELLNES v športovej hale - zrejme na základe nepravdivých informácií od riaditeľa vyhlasovateľa súťaže MŠK Kuboviča.

Na mestskom zastupiteľstve dňa 19.7.2012 som položil otázku, kto nesie zodpovednosť za neschopnosť Mestských športových klubov prevádzkovať, alebo prenajať mestské fitnescentrum v športovej hale. Lebo od marca 2011 už bolo 5 zbabraných, neúspešných výberových konaní.

Takto reagoval pán primátor na moju otázku:

http://www.youtube.com/watch?v=7jBCId-VCZs&feature=youtu.be

Aká je pravda?

Pozrime si na PB.OTVORENE.SK v článku Choré fitnescentrum dokument - zápis zo zasadnutia výberovej komisie zo dňa 23.3.2012 (tretie výberové konanie), kde komisia dospela k záveru, že je potrebné súťaž zrušiť, nakoľko nikto z uchádzačov nepredložil do požadovaného termínu všetky požadované doklady.

Štvrté výberové konanie - zápisnica z výberovej komisie zo dňa 14. 5. 2012. Komisia konštatovala, že do 12:00 hod. nikto o prenájom fitnescentra neprejavil záujem.

Piate výberové konanie - zápisnica z výberovej komisie zo dňa 17.7.2012 - komisia konštatovala, že do 12:00 hod. nikto o prenájom fitnescentra neprejavil záujem.

Takže Vážený pán primátor, je mi to nepríjemné a vôbec mi to nerobí radosť, ale musím konštatovať, že pravda je na mojej strane, nie na Vašej. Dokumenty nepustia.

Žiadna polícia ani kriminálna nezrušila ani nezapríčinila zastavenie vo výberových konaniach na podnájom fitcentra. MŠK veselo pokračuje vo výbere bez prerušenia. Že neúspešne, k tomu som sa už vyjadril.

Je mi jasné, že ani náš pán primátor nemôže byť všade, drvivá  väčšina informácii sa k nemu dostáva sprostredkovane, a pripúšťam - každý sa môže pomýliť.

Na celom tomto incidente je zarážajúce to, že keď pán primátor po mojom diskusnom príspevku udelil slovo riaditeľovi MŠK, aby celú vec podrobne vysvetlil, tak miesto toho, aby veci uviedol na pravú mieru a poopravil pána primátora (nič by sa nebolo stalo) spravil opak. Nechal pána primátora, nech sa v tej špine vyváľa od hlavy až po päty, a „odborne“ vysvetlil všetkým prítomným, aký je Meheš zbabelec, neovládajúci účtovníctvo prvého ročníka obchodnej akadémie.

Viď VIDEO:  http://www.youtube.com/watch?v=08ELMheuMuY

Len pre úplnosť: osobne som hovoril podnikateľom, ktorého auto bolo poškodené. Údajný trestný čin sa stal dňa 19. 4. 2012, teda dávno po tom, čo komisia zrušila dňa 23. 3. 2012 predmetnú tretiu súťaž. Dokonca dva dni po vypísaní štvrtého výberového konania.  A polícia tento údajný trestný čin údajne eviduje ako poškodzovanie cudzej veci.

Oto Meheš

Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 08:10
Mali by ste častejšie uverejňovať spätné overovanie Janasových tvrdení zo zastupiteľstva. Lebo toto nebol prvý prípad.

A všimnite si na tom prvom videu, ako sa mestský právnik Hamár vrtí na stoličke a rozpráva s prednostom Smatanom a krúti hlavou, keď Janas začal vyprávať, že súťaž bola prerušená kvôli kriminálne.

No lebo Hamár je podpísaný pod tými zápisnicami, takže veľmi dobre vedel, že Janas si vymýšľa. A kryje Kuboviča.
Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 09:02
to eštebácke p***a má oveľa viac za ušami.... padne! A ak ho Janas bude kryť, odpíše sa v meste na celej čiare...
Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 09:06
Janas kryje štb Kuboviča už roky. Už keď Adame vykopol Kuboviča z miesta viceprimátora.

2.8.2010
Zasadala Okresná rada

Boli prerokované nasledovné body:
1. Úvod
2. Stanovisko k odvolaniu Ing. Kuboviča z funkcie 2. viceprimátora
3. Komunálne voľby-návrhy kandidátov
4. Rôzne

Stanovisko okresnej rady strany SMER - SD k odvolaniu 2. viceprimátora Ing. Ľubomíra Kuboviča

Okresná rada strany SMER – SD prijala na svojom zasadnutí dňa 2.8.2010 jednohlasne nasledujúce stanovisko:

“Okresná rada strany SMER - SD sa dištancuje od odvolania Ing. Ľubomíra Kuboviča z pozície viceprimátora mesta Považská Bystrica, ktoré vykonal primátor mesta Považská Bystrica samostatne, bez akýchkoľvek konzultácií s Okresnou radou strany SMER - SD.

Okresná rada strany SMER – SD považuje odvolanie Ing. Ľubomíra Kuboviča len za osobné a politické rozhodnutie súčasného primátora mesta Považská Bystrica.

Zároveň okresná rada strany SMER – SD nesúhlasí so stanoviskom primátora mesta Považská Bystrica, že dôvodom na odvolanie Ing. Ľubomíra Kuboviča bola snaha o šetrenie finančných prostriedkov a toto stanovisko považuje štyri mesiace pred konaním komunálnych volieb ako účelové zdôvodnenie politického rozhodnutia primátora mesta Považská Bystrica.

Okresná rada strany SMER – SD v žiadnom prípade neodmieta redukciu riadiacich postov na mestskom úrade. Považuje však za prejav politickej korektnosti o takýchto zmenách rokovať s rozhodujúcimi politickými subjektmi v meste.

Zároveň Okresná rada strany SMER – SD poukazuje na skutočnosť, že primátor mesta Považská Bystrica MUDr. Miroslav Adame a 1. viceprimátor Ing. Stanislav Haviar majú pozastavené členstvo v strane SMER - SD. Ani prednosta úradu Ing. Milan Novák nie je členom strany SMER – SD, je osobným nominantom primátora MUDr. Miroslava Adameho. Taktiež ani jeden vedúci odborných útvarov na mestskom úrade nie je členom okresnej organizácie strany SMER –SD.

Z týchto dôvodov okresná rada strany SMER – SD odmieta ďalšie spájanie svojho mena s vedením mesta, s osobou primátora MUDr. Miroslava Adameho a odmieta preberať zodpovednosť za ďalšie fungovanie mesta pod jeho vedením.“

OR SMER SD Považská Bystrica

Otázka je, či sa Janas nechá dať stiahnuť ku dnu touto osobou.
Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 11:33
O Janasa nemaj strach.
Kubovič, ako skúsený eštébák drží Janasa niečim za gule, ale určite to platí aj opačne.
Janas v pravý okamih Kuboviča odkopne. Tak, ako to robí neomylne vždy a so všetkými svojími kunčaftami, keď už z nich nič nemá.
Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 12:33
Baška vydal striktné nariadenie, že pri akom koľvek prešlape Janasa vo verejnej funkcii, bude okamžite odvolaný z pozície predsedu okresnej rady SMERu. A to Kubovič veľmi dobre vie.....
Len Janas si myslí, že iba on vie všetko a pred ostatnými to zamlčí. Opýtajte sa bývalého prednostu Smatanu na prepis sms z Janasovho mobilu na určité ministerstvo ako žobroní aby sa Smatana nestal prednostom obvodného úradu. Veľmi dobre vie že si teraz Smatana bude viesť politiku Smeru po vlastnej línii. Aj s Kubovičom.
Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 14:00
Baškova pozícia v Smere je už ďaleko za tou, akú mal pred pár rokmi. Aj Fico zistil, že je Baška neschopný a ešte aj úplatný politik. I preto ho odsunul na druhú koľaj a nebude za neho dávať ruky do ohňa v nejakých refgionálnych sporoch...
Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 13:51
eštebák Kubovič má väzby na politické špičky, no nie až také silné, aby ho nekopli do zadku. Ak sa dostane do sporu eštebák s Janasom, je otázne koho vedenie podrží.... Je všeobecne známe, že Kubovič má prsty v najväčších svinstvách, ktoré sa v meste urobili a ficovci v momentálnej napätej situácii nebudu riskovať krk nejakého regionálneho potkana pred verejnou mienkou. I keď ten potkan vie poriadne hrýzť...
Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 13:54
... a Janas mal Kuboviča kopnúť do zadku už dávno. Je to asi najväčšia príčina, prečo sa ani podnikatelia ani iné sosobnosti neobrátia k mestu. Nechcú si špiniť ruky a zahadzovať sa s takým smradom, ako eštebák... Kým to Janas neurobí a nevyhodí ho, nikdy si nezíska vážnosť a úctu v tomto meste...
Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 20:56
Neviem kto koho a za čo drží, no jedni mi je jasné!
Aj keď Meheša nepoznám, tento sa dokáže uživiť svojim umom a svojou činnosťou,- no Kubovič sa drží iba vďaka svojej manželky a cicia mesto na rôzných postoch už dlhé roky.
Keď je Kubovič taký macher, prečo si neporiešil vlastnú firmu a tam ukázať aký je geroj !!
Anonym píše:
Sobota 25.08.2012 21:53
V tomto cicaní sú si Janas a Kubovič absolútne podobní.
Bolo by zaujímavé sa dozvedieť na koľkých ceckoch sú obaja prisatí!
Ak niekto vie konkrétne veci, nech dá info.
Anonym píše:
Neděle 26.08.2012 12:32
Možno sa snažia dostať do encyklopedií ako nový živočišný druh z rodu, resp. čeľade " prísavníkov "!
Anonym píše:
Pondělí 27.08.2012 15:42
Základný rozdiel medzi pánom Mehešom na jednej strane a Kubovičom a Janasom na strane druhej je ten, že zatiaľ čo Janas s Kubovičom nikdy nič poriadneho nerobili, nikdy neboli v praxi a len sa povaľovali celý život v kanceláriách a kabinetoch, pán Meheš podniká a zarába si na živobytie sám a popritom živí ešte niekoľko ďalších rodín. Mesto nepotrebuje vo svojom vedení takýchto vykukov, ale poriadnych hospodárov, ktorí poznajú hodnotu peňazí a vedia s nimi rozumne hospodáriť.
Výbor verejného blaha
Výbor verejného blaha píše:
Úterý 28.08.2012 00:21
Nech tam otvoria erotický salón Hanka a bude konečne pokoj, snáď.
Anonym píše:
Úterý 28.08.2012 11:05
To akože sa tam majú presťahovať kurvy z mestského úradu?
Anonym píše:
Úterý 28.08.2012 18:48
Nechápem kde sa vo vás berie toľko zloby,nenávisti a nebojím sa povedať závisti voči tímto našim obetavým predstaviťelom na čele s našim osvieteným pánom primátorom.
Tak sa mi ale zdá,že za týmito štvavými kampaňami stojí náš slávny ochranca kôrovca v Tatrách,ktorý si takto vytĺka politický kapitál a nechce za svet pochopiť že byť vždy proti všetkému a proti všetkým nestačí.

« červen 2022 »
červen
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359