Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Prispievatelia / Vladimír Homola / Voľby do VÚC: Vladimír Homola, kandidát MOST-HÍD

Voľby do VÚC: Vladimír Homola, kandidát MOST-HÍD

Autor: redakcia Poslední změna: Středa 04.11.2009 17:26
Veľmi dlho som rozmýšľal vôbec nad vstupom do nejakej politickej strany, keď vznikla strana MOST-HÍD rozhodol som sa do nej vstúpiť, napriek tomu, že som sa narodil na strednom Slovensku a celý život žijem na strednom Slovensku, po maďarsky neviem , ale ani to odo mňa nikto nežiada, pretože strana MOST-HÍD nie je strana len maďarskej menšiny. Nakoľko sledujem politické dianie dlhodobo a je tu už značná časť nevôle z diania nielen v meste, VÚC ale aj v SR, rozhodol som, že sa nebudem prizerať korupcii, zadlžovaniu a nič nerobeniu. Pokiaľ mi to voliči umožnia pokúsim sa to zmeniť. Je veľmi veľa vecí, ktoré sa dajú podľa môjho názoru zmeniť a nie je potrebné ani veľké množstvo financií, len treba chcieť.

Vladimír HOMOLA

č. 20

Dôvod kandidatúry

 Veľmi dlho som rozmýšľal vôbec nad vstupom do nejakej politickej strany, keď vznikla strana MOST-HÍD rozhodol som sa do nej vstúpiť, napriek tomu, že som sa narodil na strednom Slovensku a celý život žijem na strednom Slovensku, po maďarsky neviem , ale ani to odo mňa nikto nežiada, pretože strana MOST-HÍD nie je strana len maďarskej menšiny.     Nakoľko sledujem politické dianie dlhodobo a je tu už značná časť nevôle z diania nielen v meste, VÚC ale aj v SR, rozhodol som, že sa nebudem prizerať korupcii, zadlžovaniu a nič nerobeniu. Pokiaľ mi to voliči umožnia pokúsim sa to zmeniť. Je veľmi veľa vecí, ktoré sa dajú podľa môjho názoru zmeniť a nie je potrebné ani veľké množstvo financií, len treba chcieť.

PREČO JA ?

Vo veku 41 rokov je MOST-HÍD moja prvá politická strana v živote na rozdiel od mnoho toho času nezávislých kandidátov.

Manželka pracuje ako lekárka, bývam v panelákovom byte na ktorý máme hypotekárny úver, nevlastním žiadne iné hnutelné ani nehnutelné veci. Používame vozidlo zn. SEAT Toledo, r.v. 2001, ktoré je majetkom spoločnosti v ktorej som konateľom.

Nie som nijako viazaný a nikdy som nebol na žiadne podnikatelské ani lobistické skupiny v meste / napriek tomu, že podnikám do roku 2005, pričom cca. 90% obchodných aktivít realizujeme mimo SR a v poslednej dobe aj mimo EU / Nikdy  sa naša spoločnosť neuchádzala a ani nebudeme o žiadne zákazky mesta, VÚC a pod.

Pár príkladov na ktorých treba urýchlene pracovať :

1.NsP – katastrofálny stav – a to ja napriek tomu, že vo VÚC máme teraz  3 zástupcov z oblasti zdravotníctva. napr. očná pohotovoť – TN, Žilina a iné,

2.Školy patriace pod VÚC zatepľovací program pomocou grantov

 3.Samozrejme NEZAMESTNANOSŤ

 4.Cesty v správe VÚC

 5.Cestovný ruch a šport v regióne

 6.A mnoho iných vecí, hlavne finančne nezaťažujúcich daňových poplatníkov.

Ž I V O T O P I S

 Meno, priezvisko: Bc. Vladimír HOMOLA

Dátum narodenia: 21. 06. 1968

Miesto narodenia: Martin

Národnosť: slovenská

Štátna príslušnosť: Slovenská republika

Rodinný stav: ženatý

Manželka : MUDr. Jaroslava Homolová

Deti: Alexandra

Vzdelanie:

Stredná priemyselná škola strojnícka. Martin, 1984 – 1987

Dubnický technologický inštitút, Dubnica nad Váhom, 2007- 2009

 

Súčasná pracovná pozícia:

Konateľ spoločnosti FLY COP s.r.o.

Slovenských partizánov 1131/51

017 01 Považská Bystrica

www.alex-group.sk

e-mail : alex.slovakia@centrum.sk

 

Anonym píše:
Středa 04.11.2009 17:46
Pán Bugár je najslušnejší politik SR!! Škoda, že sme taký zadubený a takýchto politikov si nevážime. viac šanci sa dáva a pre mnohým je bohom zlodej slopta!!
Anonym píše:
Středa 04.11.2009 17:52
Bugi je OK, mňa len fascinujú kandidáti typu "aha som tu voľte ma".

To už má väčšiu šancu ísť do kasína a vsadiť si.

Anonym píše:
Středa 04.11.2009 18:31
I ked je Bugar slusny politik stale je srdcom madar..nestacilo vam ako sa madari roztahovali ked boli vo vladnej koalicii??? Pan Homola moze byt sikovny clovek, iniciativny a seriozny, ale stale ked mu niekto da hlas skonci ten hlas v prospech madarsku stranu a to sme tu na Povazi na taketo veci citlivi...Vzdy si je z coho vybrat aby to zostalo na Slovensku...
Anonym píše:
Středa 04.11.2009 19:01
Buď klamete a preto vás nebudem voliť,alebo ste neschopný a tiež vás nebudem voliť.41 rokov,manager,konateľ,manž.lekárka,1 dieťa. Chcete povedať,že v 41 rokoch máte len byt na hypo a starý čerep na vozenie? To sa robíte jedným z nás,alebo ste neschopný? Ak má VUC hospodáriť ako vy,tak radšej nie.
Anonym píše:
Středa 04.11.2009 19:08
Slovači ťažko vyhovieť.
Keď máš viac ako oni, tak ti závidia a povedia že si nakradol.
Keď máš menej ako oni, tak tebou pohŕdajú.

Anonym píše:
Středa 04.11.2009 19:22
To keď niekto žije v rámci možností, nekradne,neškrečkuje na vlastnú kôpku tak je neschopný?! A čo ak žije tak aby venoval prostriedky rodine, ich záľubám, trávil čas športom, kultúrou, vzdelávaním? Aj to niečo stojí, a nie málo! Škoda, že škatuľkujete ľudí podľa toho čo má? Myslíte že úspešnosť sa meria výškou bankového konta????
Anonym píše:
Středa 04.11.2009 19:34
ZE TO NIEKOHO NAPADLO TAK STRUCNE A VYSTIZNE NAPISAT - MATE MOJ OBDIV !!!
Anonym píše:
Středa 04.11.2009 19:39
Slovači ťažko vyhovieť.
Keď máš viac ako oni, tak ti závidia a povedia že si nakradol.
Keď máš menej ako oni, tak tebou pohŕdajú.
Vladimír Homola
Vladimír Homola píše:
Středa 04.11.2009 21:06
Viete každý má právo na svoj názor a preto rešpektujem aj ten Váš, aj keď nevidím nič nenormálne, práve naopak, na tom, že mám 3-izbový byt a aj s autom som nadmieru spokojný. Pokiaľ máte na to iný názor je to Váš problém a ja skutočne radšej budem tráviť voľný čas s dcérkou a voľné víkedny venovať športu, ktorý už skoro vlastne ani v SR nie a relaxovať Ja netúžim a ani som nikdy netúžil mal 2-3 super autá, nakoľko auto je pre mňa pomôcka a nemenil by som ani byt, ja som spokojný. A pokiaľ ide o manželku - lekárku, tak buď nie ste vôbec v obraze a žijete mimo SR, ale zdravotníctvo v SR je asi na úrovni školstva, pôdohospodárstva a pod. Asi toľko v krátkosti k Vášmu príspevku a ja Vás ani nenútim ani neprehováram, aby ste ma volil, a DOKONCA by som bol rád keby ma ľudia Vášho "zmýšľania" ani nevolili, lebo takým sa vyhovieť nedá.S pozdravomVladimír Homola
Anonym píše:
Úterý 10.11.2009 10:51
a čo máš ty? starý párda v anonymite čo nemá ani hrzavý groš

ako, ked je niekto podnikateľ je automaticky milionár? hej? :-D
Anonym píše:
Středa 04.11.2009 19:25
Fajn, niekto mladý, ambiciozny. Aspoň má šancu dožiť sa výsledkov svojho fungovania v politike. Držím palce
Anonym píše:
Středa 04.11.2009 19:26
Fajn, niekto mladý, ambiciozny. Aspoň má šancu dožiť sa výsledkov svojho fungovania v politike. Držím palce
Anonym píše:
Pondělí 09.11.2009 21:16
Mozno ste naozaj cestny a slusny clovek a drzim Vam palce v zivote,ale bohuzial kandidujete za madarsku stranu a to sa prieci mojmu svedomiu.Ved ste si mal najst slovensku stranu a tam sa pokusit urobiz zmeny a presadit slusnost ako to bolo v SMK ked to viedol este Béla.Bohuzial tie madarske neustale poziadavky ohladom uzemia sa nemozu stotoznit s mojim myslenim.
Anonym píše:
Úterý 10.11.2009 11:29
Pekný deň, opäť sa musím vyjadriť k téme, ktoré na Slovensku zaujíma "pár" ľudí : maďarské požiadavky. Pokiaľ si pozriete stránku www.most-hid.sk nájdete program strany, ktorá nemá nič spoločné s SMK, sú tam komentáre k "tzv. nášteve Maďarského prezidenta a pod ", čo vedenie strany odmieta a považuje to za zybtočné vyvolávanie konfliktov, nikto nežiada žiadne - ako píšete požiadavky ohľadne územia, preboha žijeme v EU........, ale problém je úplne inde, pokiaľ budú mať obyvatelia SR o čom " diskutovať" ohľadne takýchto tém, ekonomika ide bokom a to je hlavné, pokiaľ bude ekonomika upadať ako upadá, tak .........., veď už sme zas niekde v roku 1989-1991 / nezamestnanosť, žiadna istoty........ toto by sme mali riešiť. Pokiaľ sme v roku 1989 nadávali na troch top funkcionárov, koľko ich máme dnes? Vozili sa na 613 a naši súčasní......., BMW, AUDI, ale to kôli bezpečnosti.A ešte minedá zareaovať na pána, ktorý uvádza, že klamem, nakoľko v 41 rokoch nemám "žiadny" majetok, ja som do roku 2005 pracoval ako zamestnanec, ak si myslí, že za 4 roky bude z neho "boháč" nič mu nebráni zabehnúť na Živnostenský register, za 3 UER má do do 3 dní ŽL a môže začať, žeby mu ale chýbala odvaha? Kritikov je náramne veľa, rád si nechám poradiť.
Vladimír Homola
Anonym píše:
Pondělí 09.11.2009 21:36
Gratulujem,slovák narodený v Martine a kandiduje za Magyar,to nie je iba paradox,to je hanba.
Vladimír Homola
Vladimír Homola píše:
Úterý 10.11.2009 08:25
Pekný deň. Ďakujem za Váš názor a takýto názor má asi väčšina Slovákov a TU JE TEN PROBLÉM, ktorý sa budem snažiť riešiť. Všetkých zaujíma politická strana, nie aký má program, čo chce pre všetkých občanov!!!!!! ale toto je v SR rezonujúca téma roky a preto je SR tam kde je. Viď ČR - NEMALI problém menovať ministra, ktorý nemal ani štátne občiansto ČR, ale bol odborník a preto je ČR v stave, že ide po 6 rokoch znižovať ceny, ale na Slovensku máme všetci asi trochu iné myslenie. Problém je len ten, že nechcem aby moja dcéra a ešte aj jej deti splácali "tendre" tiež "Slovákov" / ministrov, ktorý nemajú problém SR zadlžovať do astronomických čísel / Prajem pekný deň.Vladimír Homola
Anonym píše:
Úterý 10.11.2009 10:56
jeden slovák ako repa je v ZA a sám vidíš ako to dopadlo, podfuky, ofuky, zlodejiny, pofidérne tendre, žije ako keby bral plat všetkých 149 poslancov,...

bugár je síce madar, ale 10 - krát slušnejší ako zvyšok a viac by spravil pre našu krajinu ako tí čo sú tam teraz.

a HID nie je madarská strana, ale slovenská

ale čo už, všetci nadávame na komunistov, ale stále ich volíme, lebo bývali komunisti sa tvária, že oni neboli, nie su a nebudú komunisti a stále sú. vid. popieranie 17. novembra!
Anonym píše:
Pátek 13.11.2009 17:07
Ten príspevok je tak presný a pravdivý, že nepotrebuje ďalší komentár. Normalní ľudia to vedia, hlupáci nikdy nepochopia.
Anonym píše:
Sobota 14.11.2009 21:07
SNS = Slovenská národná straka !! Tie Slovenské národné straky sa od straky obyčajnej líšia v aktivite kradnutí a množstve. Straka obyčajna ukradne iba niečo lesklé, drobnosť. No naša vyšlachtená SN-straka je veľmi aktivná a zaujímaju ju iba obrovské množstva. Z evolučného hľadiska je to veľmi dôležité a to v tom, že prežijú oba tieto druhy, nakoľko si vzájomne nelezú do teritorií. Dokonca SN-straka je lepšia aj v množení,predsa to partí tiež k tomum, že je geneticky vyšľachtená na veľké nnoožstvá. Pôvodná lokalita výskytu Žilina a jej okolie, postupne sa teritorium rozširovalo na Kysuce, ale za posledne 3 roky sa jej začína dariť i v teritoriu Pov. Bystrice.
Kvitujem u ornitologov, že na uvedené vtactvo majú uputavky na rôzných verejných priestoroch, aby si ich občania
nemylili s jej poddruhom t.j. strakou obyčajnou!! Zatiaľ som nezistil, či v prípade premnoženia je možne - hubiť ju bez povolenia.
Anonym píše:
Středa 25.11.2009 09:00
Slovák ako repa, nauč sa pravopis, Bugár je Maďar a ovláda ho lepšie!!!!, a to je smutné ...
Anonym píše:
Středa 25.11.2009 09:08
Ak má byť Slota predstaviteľ a vzor slovenského národa, tak ľutujem, že nie som Maďar
p411
Anonym píše:
Neděle 15.11.2009 11:43
Vlado je môj spolužiak z VŠ, je to čestný a poctivý človek, úplne normálny a na nič sa nehrá. Nesrší z neho materializmus, závisť, nervozita. Nájdite si na NETe stranu, ktorej je členom a uvidíte, že to tam nie je samá maďar. Mimochodom, pán Bugár je taktiež jeden z tých slušnejších. Slováci len kecajú a hlavne nerozuemjú tomu, na čo vlastne nadávajú. Ja som ho volila, takýto ľudia by mali byť v politike, nie tí, ktorí kašlú na obyčajnú Slovač... Fidorka, PB

« říjen 2021 »
říjen
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Odporučiť
 

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359