Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod

Výsledky vyhledávání

Počet odpovídajících položek: 61
Upřesnit výsledky.
Typ položky

Stáří položekŘadit podle relevance · datum (nejaktuálnější budou první) · abecedně
Autor: redakcia zveřejněno 27.03.2010 Poslední změna: Pátek 22.07.2011 19:05 — zařazeno v: ,
"...Váš dôveryhodný zdroj informácií." Politika a kauzy, Čo vás trápi, Bleskovky, Fórum. Prevádzkovateľ stránky nie je uvedený. Doména bola zaregistrovaná 27.11.2009, jej majiteľom je Miroslav Repáč z Považskej Bystrice, hosting poskytuje Peter Gardian - puetro.net
Umístění Považská Bystrica na iných weboch
Autor: redakcia zveřejněno 27.03.2010 — zařazeno v: , , ,
pblog/ log - domografia - let's get historical - verejný priestor. Prevádzkovateľ stránky nie je zrejmý, ale autori sú podpísaní plnými menami. Autorský kolektív "pblog team" sa definuje ako "skupina mladých ľudí z prostredia architektúry a kultúry, ktorí majú pocit že spektrum kultúrnych podujatí a udalostí v Považskej Bystrici a jej okolí je veľmi úzke, že víťazí lacná zábava nad skutočnou kultúrou, šedý priemer nad výnimočnosťou a zdanlivé nad skutočným." Doména bola zaregistrovaná 19. 1. 2010.
Umístění Považská Bystrica na iných weboch
Autor: redakcia zveřejněno 27.03.2010 — zařazeno v: ,
Kriticky a ironicky "o dianí a vzťahoch v našom peknom, komoušami vybudovanom mestečku, ktoré už vlastne ani pekné moc nie je, pretože každé vedenie, ktoré po komančoch prišlo, toto mestečko iba do.....lo." Prevádzkovateľ stránky nie je uvedený, príspevky sú podpísané iba prezývkami. Doména bola zaregistrovaná 8. 2. 2010.
Umístění Považská Bystrica na iných weboch
Autor: redakcia zveřejněno 20.02.2011 Poslední změna: Neděle 01.04.2012 16:48 — zařazeno v:
[apríl 2012 - STRÁNKA JE NEDOSTUPNÁ] Webovú stránku prevádzkuje občianske združenie Väzeň.sk, ako súčasť menšieho projektu "Zverejňujte u nás len to najlepšie z Považskej...", a je založený na šírení dobra, vzájomného porozumenia a vytvárania priateľských medziľudských vzťahov. Vytvára priestor pre všetkých, aby sa vzájomne informovali, keď si v meste všimnú čokoľvek pozitívne, dobré a užitočné pre ľudí. Redaktorka Janka Ďurišová o stránke pb-dnes.sk uvádza: "Vaše nápady, dobré rady,alebo tipy sa zverejnia vždy bez toho, aby Vás následne niekto urážal, kritizoval, alebo sa Vám vysmieval ako to je žiaľ na niektorých iných diskusných fórach. Čokoľvek negatívne sa tu objaví proti Vašej osobe to zmažeme. Práve z toho dôvodu je povinná registrácia ktorá sa vyžaduje pod svojim občianskym menom, ale keďže je úplne jednoduchá zdrží Vás iba 5 sekúnd. Tak budeme môcť eliminovať tých pár jednotlivcov, ktorí vytvárajú intrigy a vybíjajú si svoje komplexy a závisť na ľuďoch ktorí majú konštruktívne riešenia a dobré nápady. Kedykoľvek sa sem vrátite, tak tu nájdete výlučne pozitívnu odozvu na Vaše nápady, rady, tipy a postrehy, pretože všetko negatívne sa odstraňuje. Úplne sa vyhnete tomu čo je na niektorých iných Považskobystrických web stránkach, na ktorých keď sa zaregistrujete a napíšete niečo pod svojim menom, alebo keď Vás tam niekto cudzí spomenie, že ste urobili niečo dobré pre toto mesto, tak zákonite si tam o sebe do hodiny prečítate tie najväčšie bludy, nezmysli a vymyslenú špinu, ktoré slúžia na diskreditáciu Vašej osoby, alebo na to, aby si s Vami Váš sused alebo kolega z práce vybavil anonymne svoje účty."
Umístění Považská Bystrica na iných weboch
"Radšej rovno do márnice ako v PB do nemocnice"
Autor: redakcia zveřejněno 14.12.2009 Poslední změna: Sobota 05.11.2016 14:36 — zařazeno v: , ,
[2009-12-14] Na sociálnej sieti Facebook vznikla skupina s názvom "Radšej rovno do márnice ako v PB do nemocnince...;D". Hoci bola založená len včera, dnes popoludní už mala 378 členov.
Umístění Prispievatelia / redakcia
Vďaka Rudolfovi Hodásovi má Považská Bystrica pozitívne prvenstvo medzi slovenskými mestami
Autor: redakcia zveřejněno 06.01.2010 Poslední změna: Středa 06.01.2010 09:34 — zařazeno v: , , ,
Mediálny obraz Považskej Bystrice nebýva najlepší: "problémové mesto pod diaľničným mostom", "mesto kde sa bývalý primátor súdi s novinárkou kvôli básničke", atď. Sú však aj pozitívne prvenstvá. Koníčkom vysokoškoláka Rudolfa Hodása je modelovanie budov a ich umiestňovanie na Google Earth. Vďaka nemu a pár spolupracovníkom je v súčasnosti Považská Bystrica nesporne na prvom mieste medzi slovenskými mestami, čo sa týka množstva a kvality spracovania virtuálnych modelov budov v meste. Podrobnosti prináša redaktor Jozef Šprocha na stránke POVAZSKA.SME.SK:
Umístění Prispievatelia / redakcia
Voličský spolok Považská Bystrica vyberá svojich kandidátov
Autor: redakcia zveřejněno 31.10.2009 Poslední změna: Pondělí 02.11.2009 20:25 — zařazeno v: , ,
AKTUALIZOVANÉ - SPOLOK DOSTUPNÝ AJ PRE ĽUDÍ, KTORÍ NEPOUŽÍVAJÚ FACEBOOK: V internetovej sociálnej sieti FACEBOOK vznikla skupina Voličský spolok Považská Bystrica "Nadstranícka skupina občanov s trvalým pobytom v Považskej Bystrici a s prechodným pobytom na Internete, ktorej členovia sa koordinujú, aby ich hlasy vo voľbách neprepadli, a presadzovali protikorupčné opatrenia, transparentnosť a občiansku participáciu. Jednoduchšie povedané - aby sa v Považskej Bystrici necítili ako v Absurdistane." Skupina už sformulovala svoje požiadavky - Minimum slušného politika. V pondelok 2. novembra 2009 spustí Voličský spolok Považská Bystrica internetové voľby, v ktorých si členovia spolku vyberú z občanmi oslovených kandidátov, súhlasiacich s Minimom slušného politika, výsledných 5 mien.
Umístění Prispievatelia / redakcia
Webová stránka televízie Marika (ITV) bola vypnutá, lebo nezaplatili za doménu
Autor: redakcia zveřejněno 01.11.2009 Poslední změna: Neděle 01.11.2009 20:05 — zařazeno v: , ,
[2009-11-01] Webová stránka lokálnej televízie ITV (www.i-televizia.sk), blízkej bývalému primátorovi Lackovičovi, je od 30. októbra nedostupná, lebo televízia nezaplatila neveľký poplatok za internetovú doménu.
Umístění Prispievatelia / redakcia
Otvorí sa považskobystrická samospráva podľa vzoru Šale?
Autor: Juraj Smatana zveřejněno 29.04.2008 Poslední změna: Čtvrtek 01.05.2008 10:07 — zařazeno v: , , , , , , , , , ,
Mesto Šaľa vyzýva ďalšie samosprávy, aby sa viac otvorili občanom a aby v mene vyššej transparentnosti automaticky zverejňovali svoje hospodárenie na internete. Je to účinný nástroj, ako zvýšiť dôveru občanov ku komunálnej politike.
Umístění Prispievatelia / Juraj Smatana
Na čo by sa mali pýtať novinári počas návštevy premiéra v Považskej Bystrici
Autor: Juraj Smatana zveřejněno 05.08.2009 Poslední změna: Středa 05.08.2009 20:49 — zařazeno v: , , , , , ,
Zajtra, teda vo štvrtok 6. augusta 2009 príde do Považskej Bystrice predseda vlády Róbert Fico, aby sa osobne oboznámil s prácami na diaľnici. Väčšina novinárov sa bude samozrejme zaujímať o to, či bude diaľnica spustená v plánovanom termíne - 2010. Nemalo by sa však zabúdať na to, že súčasťou výstavby diaľnice je aj množstvo ďalších vyvolaných cestných stavieb, ktorých kvalita a termíny dokončenia sú sporné možno viac, ako samotná "diaľnica nad hlavami". Najviditeľnejšou výhradou voči práci Národnej diaľničnej spoločnosti sú známe lampy v strede chodníkov, avšak zoznam problémov je podstatne dlhší. Preto prepisujeme a uverejňujeme článok z utorkových mestských novín, v ktorom sa nachádza zoznam požiadaviek nedávno predložených primátorom mesta.
Umístění Prispievatelia / Juraj Smatana

Copyright © 2000-2014 Klub Strážov, pokiaľ pri jednotlivých materiáloch nie je uvedený iný pôvodca. Prevádzkovateľ portála PB.OTVORENE.SK občianske združenie Klub Strážov nezodpovedá za obsah a aktivity v komunikačných službách vytváraných používateľmi. Preberanie pôvodného materiálu je povolené výhradne na nekomerčné účely a s uvedením zdroja.

Kontakty: Klub Strážov, projekt PB.OTVORENE.SK, Švabinského 17, 851 01 Bratislava. E-mail: redakcia@pb.otvorene.sk Mobil: +421907034666. ISSN 1337-0359